Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 07:19:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sunset - 30.06.2012 г.  (Прочетена 57958 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 31, 2012, 09:58:57 »

Момичета, много съм доволна от роклята. Всичко е така, както го искам. Вчера беше първа проба и макар роклята да не беше в завършен вид много ми хареса. Яд ме е, че не взех фотоапарат да се снимам и да кача малко снимки. Поръчах воал, дантелено болеро и чанта от тези, които са като бонбон. Първоначално не исках болеро, а нещо като шал, който да се закопчава с роза, но видяхме, че няма да стои добре и затова се спрях на болеро. Втората проба е на 12.06.

Обувките също са готови. Ето и снимка. Цветът е слонова кост. Много си ги харесвам и са доста удобни.


По върпоса за цветето не съм решила нищо. Май ще трябва да видя и спрямо прическата какво би стояло добре. По принцип ми се иска, ако имам цвете, да не е изкуствено.

Сега се чудя какво да правя с колието. Тези дни ще снимам обеците. Смятам да поръчам колие за тях, но трябва да е нещо много семпло, понеже роклята ми си има украса в горната част.

« Последна редакция: май 31, 2012, 10:09:13 от sunset » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 31, 2012, 13:49:09 »

Сънсет, миличка, бях убедена, че първата прическа ще ти хареса! danceg Аз тази година съм се ориентирала по-скоро към нещо подобно на втората, но също искам да имам или цветя в косата, или някакви други красиви украшения - търся, но за сега не съм намерила нещо подходящо. За съжаление обаче нямам снимчица на прическата отзад sad Покажи я на фризьорката - може пък за нея да не е такъв проблем Makeup
Обувките ти са много хубави и наистина изглеждат удобни Bravo Ахххх как исках да ти видя роклятааааа. Обещай, че на следващата проба ще си носиш фотоапарата girl_wink
Хайде, снимай и обеците, да видим на какво колие ще подхождат give_rose give_rose give_rose
Активен
Tally
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #32 -: май 31, 2012, 13:58:12 »

Честита темичка sunset, спорна подготовка smile. Ще чакаме снимки на роклята от втората проба. Обувките ти са много хубави.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 31, 2012, 15:10:41 »

Мерси, момичета. give_rose Задължително следващият път ще снимам роклята. Аз даже се чудя дали да не отида в деня на пробата да си направя пробни грим и прическа и така да се видя как ще изглеждам цялостно. Там е работата, че моят мъж идва с мен на пробите и тотално ще изчезне елементът на изненада в сватбения ден. Не че ще му е трудно, когато ме види с грим и прическа да сглоби картинката, след като е виждал и роклята. funnytooth
Вчера на пробата дойде с мен, понеже имахме и друга работа за вършене. Мислех да не му се показвам, но не се стърпях. Хубавото е, че той страшно хареса роклята, а преди това недоволстваше, че щяла да бъде много голяма. Обаче когато я видя остана очарован.

m0onlight, аз разговарях и с дизайнерката за прическата и тя ми предложи да ми направи украшение за косата от бродерията по роклята. Още повече, че на роклята имам една роза и ще стане много хубаво в косата ми да има фуркети с такива малки розички, също като на снимката с първата прическа, която ми показа.

Снимах обеците. Съвсем бях забравила, че вчера ги взех с мен на пробата и са ми останали в чантата.
Ето ги и тях. Колието задължително ще е със същия елемент.



Само да добавя, че са с английско закопчаване. На снимките не се вижда добре.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 31, 2012, 15:23:08 »

Много са хубави smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 31, 2012, 15:23:34 »

Ако не е тайна къде реши да си шиеш роклята?
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 31, 2012, 15:33:36 »

Много са хубави smile

Мерси, мила. give_rose

punk_girl123, роклята я шия в Булвеси. Едната причина е, че само там открих рокля, която се доближава максимално до това, което искам (с някои дребни промени). Другата е, че видях няколко рокли (сватбени и абитуриентски) на мои приятелки, правени там и много ми харесаха. Освен това дизайнерката е страшно мила и спокойна.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 31, 2012, 15:51:25 »

Сънсет, обичките ти са много хубави и нежни Bravo А идеята на дизайнерката е много добра - ще се получи супер danceg Теси фуркетки са много готини, и аз имах такива с розичка.
Като говориш за пробите се сетих при мен как беше: бях си запазила специално час за пробен грим и пробна прическа точно в деня на пробата на роклята с идеята да придобия някаква представа горе-долу. Е, изобщо не се получи, защото грима ми беше ужасен (аз се дооправях след "кадърната гримьорка"), фризьорката ме направи отгоре отгоре (те повечето така правят на пробните прически) и накрая отидох в сватбения салон за пробата с провиснал нос, че няма да се видя как ще изглеждам ( а и булото ми го шиха специално, че поръчваха разните му елементи, та и то не беше готово). Когато обаче облякох роклята, усмивката се върна на лицето ми - беше направена прекрасно! Точно по моите мерки! yahoo Радвам се, че накрая се доверих на друга фризьорка и гримьорка girl_wink Надявам се при теб да се получат нещата и да добиеш по-реална представа от мен give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 31, 2012, 16:08:34 »

m0onlight, и аз се надявам да мога да добия някаква представа как ще изглеждам. Иначе сега видях прическата ти в сватбения албум. Наистина тези фуркети стоят много нежно. Не знам дали в средата на розичките да не поискам да се сложи по едно малко камъче, за да се комбинират по някакъв начин с бижутата.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 31, 2012, 16:18:46 »

Може smile Аз като търсих съм виждала розички с камъче по средата, а може и допълнително да си ги сложиш, не мисля, че ще те затрудни Wink
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 05, 2012, 14:14:04 »

Сънсет,миличка,честита темичка give_rose
Пожелавам ти спокойни оставащи дни като госпожица и успешна подготовка за най-прекрасния ден *YAHOO*Като те знам каква си хубава съм сигурна ,че ще бъдеш като принцеска Bravo
Връщам се да чета,за да видя докъде сте стигнали,тук видях много готини и стилни обеци и вълшебно сладки обувчици girl_wink
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 05, 2012, 15:30:28 »

Сънсет,миличка,честита темичка give_rose
Пожелавам ти спокойни оставащи дни като госпожица и успешна подготовка за най-прекрасния ден *YAHOO*Като те знам каква си хубава съм сигурна ,че ще бъдеш като принцеска Bravo
Връщам се да чета,за да видя докъде сте стигнали,тук видях много готини и стилни обеци и вълшебно сладки обувчици girl_wink

Благодаря ти, мила. give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 10, 2012, 17:13:25 »

Момичета, започнах да се чудя дали да не сменя обеците. Големи проблеми имам с колието. От мястото, където ги купих, ми бяха казали, че ще ми направят подходящо колие. Да, ама не. Сега се опитват да ме накарат да се съглася да махнат същия елемент от една обеца и да ми го сложат на синджир. Аз категорично не съм съгласна на такъв вариант. Твърдят, че времето е малко, но всъщност навсякъде ми казват, че за десет дни могат да ми направят колие. Лошото е, че в други магазини не могат да ми изработят същия елемент, защото не е ръчна, а машинна изработка.
Аз още като ги купувах имах съмнение, че хората в магазина са просто търговци. Самият факт, че ме накараха да изчакам да видят дали ще намерят обеци със същия елемент ясно говори, че не могат да ги изработят.
Както и да е, на едно място харесах много нежно колие, към което може да се добави такъв елемент. Хората обаче ме предупредиха, че няма да е абсолютно същият като този на обеците. Чудя се дали да не купя още един чифт от същите обеци и да се използва само елементът, или да ги дам да ги претопят и да ми направят други обеци, които ще подхождат на колието, което харесах.
« Последна редакция: юни 10, 2012, 19:26:28 от sunset » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #43 -: юни 10, 2012, 20:08:27 »

Честита темичка smile За колиетои обеците - има ли възможност да си купиш само една допълнителна обица и да изплзват нея (сториха ми се златни)? Ако не става, не става аз си смених няколко пъти концепцията за бижутата и най-накрая взех тези на сестра ми от бала. Виж дали няма да намериш и ти нещо подходящо назаем, за да си имаш план Б smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 10, 2012, 22:44:32 »

Ако наистина намериш човек, който да ти направи от обеца висулка, мисля, че си залужава да го направиш, за да имаш такива бижута каквито ти харесват, а не компромисен вариант. smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines