Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 17, 2024, 07:08:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите - 4 част  (Прочетена 188521 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 23, 2012, 16:52:41 »

Благодаря  give_rose
Като пробвам ще снимам.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 23, 2012, 17:57:45 »

Момиче, ще  ви  бъда  благодарна  ако ми предложите текс за покана  на  кумове. Искам  когато  отидем да  ги  каним за кумове да  им дадем една покана  и  след  като се уточнят   ресторанта  и  църквата  ще  им дадем  и  друга  покана
Скъпи, ...
приказката ни с нас Вий споделете,
като кум и кума се облечете,
удобни обувки си сложете.

Свидетели на двете "Да"-бъдете Вие
и се надяваме да ни дадете вашата благословия,
приятелството си да затвърдим
и пред Бог да се сродим.

Отговорността Ви е голяма,
но пък Вий сте двама.

Доброто настроение си донесете
и не ни жалете,
с него Вий ни заразете.

Поканата ни моля приемете
и в приказката се включете.

С уважение: ...
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #47 -: април 24, 2012, 15:18:50 »

_Ezra_ Благодаря за  текста. Аз се  разрових малко във  темата  и открих  още  един текст  сега  ще  преценя, кой да  напиша. В  събота  ще  ходим да  ги  каним за кумове  и много се надявам да  приемат.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 24, 2012, 16:56:29 »

Еми   И  обикновенния и перления  картон минават.Изпробвано  е:))
Обикновенния е  160 гр,а перления  250гр
bamce, пак аз досаждам, ама съм сигурна че знаеш- обикновен  A4 картон има ли в Метро, защото се оказа че няма да мога да стигна близката седмица до ходене там, да пратя някой друг ?  give_rose give_rose
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 24, 2012, 19:27:50 »

В  Метро има  да,но  ми се е  случвало да няма  цветове или  да има определени  цветове.ѝобикновенноима  розово,синъо и едно  резида  зелено.Но пак не е  гаранция ,е  ще  има.
http://smilehobbyclub.com/shop/index.php?page=shop.browse&category_id=85&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=1
Онлайн магазинче  (имат  и  друго,но е  в  Пазарджик),което  аз ползвам от време  на време.
Другия вариант  е  близката  книжарница,на мен  това ми е  спасението:)
Надявам се  да съм помогнала:)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 24, 2012, 19:32:42 »

nine, стискам палци  good аз не смея да кажа, че нашите са приели (тепърва ще излизаме по-често), но все се надявам тайно, че приятелката ми няма да ми откаже; не ги и задължавам с нещо, само да са с нас, да ни подкрепят, да ни бъдат свидетели, за отпразнуваме заедно  smile
за да не съм мн. офф топик, ще напиша че ние мислим да печатаме текста на отделни листи и да ги залепим отвътре на поканата  smile
« Последна редакция: април 24, 2012, 20:47:35 от _Ezra_ » Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #51 -: април 25, 2012, 15:19:15 »

Предложете текст за покана за моминско парти, някой правил ли е такава?
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #52 -: април 27, 2012, 15:51:56 »

Май никой не е писал такива покани
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 27, 2012, 15:56:46 »

По принцип нали приятелките организират партито, кого да канят? Или да канят булката? Мисля, че Булка88 беше получила покана за собственото си парти от приятелките. Май я имаше в темата и.
Активен
maslenka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #54 -: май 14, 2012, 19:37:22 »

Ако поръчвате покани от Асеновград, ВНИМАВАЙТЕ! Почти в целия град ги дават за печат на едно и също място, а именно http://weddingbulgaria.com/
Видите ли този сайт БЯГАЙТЕ! Прави ги един малоумник, който вече за н-ти път успя да ми вдигне нервите. Току що си видях поканите и направо ми се пререва!!! Ще опиша всичко подробно, а ако някой иска мога да покажа и снимкови доказателства.
За покани за гостите си бяхме избрали едни много симпатични покани, които обаче са сравнително малки като размер, и понеже текста ни е прекалено дълъг, взех размерите на поканата и го форматирах в Word, така както исках да изглеждат. За кумовете и родителите само изпратих текста, понеже техните бяха големи и нямаше как да не се поберат. Изрично написах да се запазят празните редове и цвета да бъде кафяв.
Да обаче, въпросния господин не работил с Word, а с Corel и ни заяви, че не можел да запази това форматиране (един професионалист, би го направил 1:1, след като го има в желания вид пред него). ОК, няма проблеми, направих му го в Corel формат, за да може той просто да го разпечата (явно всичко трябва да е наготово). Поръчката обаче пак ни се връща... не можел да отвори файла (правен на CorelDRAW X3, това е версия от 2005 година) Той работил с Corel 9!!! Та това е версия от 97-ма година  shok думи нямам... Свалям я, инсталирам я, правя поканите в тази версия и му ги пращам... Евала, най-накрая успя да ги направи! Но какво мислите..., накрая ни се иска 1 лв. за набор на текст (само за тези покани за гостите, не за другите, на които просто пратихме текста) Не съм за единия лев, обаче при положение, че една седмица ни разиграва и накрая му пратихме всичко ГОТОВО, е просто нагло и безобразно!!! На въпроса "Защо е този един лев за набор на текст, при положение, че сме го пратили готов", отговора беше "Той така работил"  shok А той, че така работи, никъде не е упоменато!
Както и да е, здраве да е, важното е, че поканите са готови и остана само да си ги получим. И днес ги получаваме  girl_impossible И шок и ужас!!! Поканите за гостите са ОК, но то оставаше и да не са при положение, че всичко си пратихме направено. Поканите за родителите обачееее... текста започва с малка буква, след запетаите няма интервал, не е запазил празните редове между абзаците и изобщо не са в желания кафяв цвят, а в черен (както и на кумовете, но в техните поне няма правописни грешки). Това от което винаги съм се притеснявала, в поканите да има правописни и пунктуационни грешки, се случи. И то не защото аз съм ги дала в този вид, а защото на някой хора не им се отдава писането. Толкова ли не можа да копира текста, ами се прави на текстописец. Бясна съм!!! Ако този ми беше пред очите, не знам какво щеше да му се случи   beating Лошото е, че не си взимахме поканите лично, иначе щях да му ги върна, а сега трябва да ги давам неграмотни и неугледни.
Съжалявам за дългия пост, но исках да опиша всичко подробно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 14, 2012, 20:00:06 »

Масленка, добре е че споделяш с нас това, ако можеш  постни тук това което си искала и снимай  това което той е направил в крайна сметка, за да имат булките едно наум.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 14, 2012, 21:15:35 »

maslenka, съжалявам за това, което ти се е случило. Наистина е много некоректно от страна на човек, който се смята за професионалист, да постъпи по този начин. Няма ли начин да поправи грешката си, или нямаш време за нови покани. Все пак би трябвало да поеме вината, грешката си е само негова. Когато аз разпечатвах текста за поканите ни, също имаше някои неточности, но човека който се занимаваше с това направи всичко възможно, за да удовлетвори капризите ми... така или иначе от това вади хляба си pardon
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 15, 2012, 07:15:22 »

като видя сайта-хаха профес. надписване 20 ст и най-добра цена ... то щот не е най-добро надписване...
съжалявам мн за поканите ти, явно ти разбираш мн добре и щеше да се справиш мн по-добре, защо не вземете готови покани, а не разпечаташ текста на др място  smile
Ние от мн мислене и понеже нямахме мн място се спряхме на тези три текста
(качени са в галерията)  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 15, 2012, 09:04:28 »

И ние сме готови с текста, но ще ви го покажа като станат готови поканите.Много са дълги и е сложно за обяснение кой къде как smile
Активен
maslenka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #59 -: май 15, 2012, 12:08:30 »

Благодаря ви за съчувствието, но няма за кога да разпечатваме нови покани, пък и не ми се занимава вече. Поместих тук сайта, за да имате едно на ум. В крайна сметка е добре, че само тези за родителите са по фрапантни. Ще им ги дадем така и това е. Просто след всичкото това размотаване ми дойде в повече и много се вбесих. Не ми се мислеше, ако той беше набирал и форматирал текста на поканите за гостите  crazy
Еми, ще гледам да ги снимам, ако не утре, то поне в други ден, и да кача снимките, но общо взето ние дадохме един текст (подреден и написан), а той явно го е преписвал на ново и от там идват грешките. Можеше просто да го копира  crazy
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines