Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 04:25:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 10част  (Прочетена 184042 пъти)
 
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 13, 2012, 18:09:43 »

Tsutsi това е определено идея!!!  Bravo
liony2000 и аз се радвам, че отново се появи тук  give_rose
Много ми харесва какво си направила. Само ако може нещо да вметна, пробвай и с по-малки цветя и по-малко зеленина, мисля ще се получи също хубаво.  blush  Ето още предложения


Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 13, 2012, 20:08:06 »

Да всъщност не се вижда красотата на кафеза така.Но не мога да измисля в какво точно да са цветята.Има много неща за купуване по масите и ако трябва и някакъв съд или ваза да се купи става много.За сега излиза към 1500лв и нагоре . blushТова което днес направих е само за преценка как ще изглежда и то е непълно ,защото в магазините не си продават тревичките и т.н Аз го направих в гъба и завита в тъмнозелено фолио...
Това което виждам по снимките по горе са все цветя пъхнати тук там по кафеза .НО юли месец няма да издържат и час така...
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 13, 2012, 20:09:50 »

дайте ми съвет за евтина украса с рози
мислех си да купим стъклени вази и да сложим по няколко на маса и да са с рози
или да са във вода (или пък да има свещички... )
 give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 13, 2012, 21:51:48 »

liony2000 отделните цветчета се поставят в капсули с вода и така ще изкарат и повече от два дни да не говорим за 7-10 часа /колкото е една сватба/  good Някой преди това пита за пиафлора /гъба/ има ги в Флора Комерс. Имат сайт и може да се поръчват и онлайн.  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 13, 2012, 21:58:07 »

дайте ми съвет за евтина украса с рози
мислех си да купим стъклени вази и да сложим по няколко на маса и да са с рози
или да са във вода (или пък да има свещички... )
 give_rose
ние ще сме само с вази, но аз държа на цвета на цветята, бяло или лилаво, подарък ще е от ресторанта.
Стъклени евтини вази има в Икеа, иначе има интересни идеи за бурканi вместо вази, ако ти е по вкуса малко по-различен дизайн, разбира се ( трябват канап, лепило, или просто панделки които да се вържат на гърлото, за да закриват резбата на стъкларийките:


Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 13, 2012, 22:18:04 »

благодаря ти, но няма да ни се връзва с ресторанта  give_rose а вие колко цветя ще слагате на маса и във ваза?
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 13, 2012, 22:39:49 »

liony2000 аз бих сложила маргаритки или хортензия или пък мини хризантеми, рози, при всички положения нещо което се свързва с градина... поне на това напомнят тези клетки. Аз не мисля че трябват много цветя, бих го оставила семпло (най-много с два видя цветя) то в това му е красотата  give_rose
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 13, 2012, 23:00:16 »

_Ezra_ то цветята са най-скъпото в една украса, поне така мисля. Аз бих взела купи пълни с вода, вътре рози без дръжка да плуват и няколко плуващи свещички. Нещо такова:




Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 13, 2012, 23:11:11 »

Аз предлагам това.. само заменяш тези цветя с рози...
Друго...


* decoration216.jpg (71.17 KB, 480x480 - видяно 348 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 14, 2012, 09:21:23 »

Днес купих от Ракхива  разни неща за букетите ,но гъба не можах да намеря никъде.Ако някой знае къде продават във Варна моля да сподели.Като цяло ми трябва борса за такива неща.smile
Гъби съм виждала в Практикер,Бриколажа и Нолината.Другия вариант е да чакаш на Катедралата като дойде буса да зарежда цветарите и да ти продаде.Третия ти вариант е да поръчаш в нета-идват бързо и има голямо разнообразие
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 14, 2012, 09:37:03 »

благодаря ти, но няма да ни се връзва с ресторанта  give_rose а вие колко цветя ще слагате на маса и във ваза?
за момента е много рано- не сме уточнявали , но съм виждала снимка от друга сватба и слагат по една ваза на маса с една роза примерно-съвсем семпло. Но и ресторантът е хубав, всичко много красиво нареждат по масите, няма бутилки отгоре и ми хареса и с по една ваза-става някак си класно. ако и в твоя ресторант случаят е такъв, ще е супер и с много малко цветя smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 14, 2012, 09:37:30 »

Това с гроздето и розите много ми хареса  smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 14, 2012, 11:04:25 »

Това с гроздето и розите много ми хареса  smile
И на чен ми хареса!  yahoo И ако трябва да излезе по-евтино може да се заложи на по-малка фруктиера с повече плодове и по-малко рози.  good
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 14, 2012, 11:04:54 »

liony2000 отделните цветчета се поставят в капсули с вода и така ще изкарат и повече от два дни да не говорим за 7-10 часа /колкото е една сватба/  good Някой преди това пита за пиафлора /гъба/ има ги в Флора Комерс. Имат сайт и може да се поръчват и онлайн.  good
Тези капсули как ще се скрият..
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 14, 2012, 11:06:57 »

liony2000 аз бих сложила маргаритки или хортензия или пък мини хризантеми, рози, при всички положения нещо което се свързва с градина... поне на това напомнят тези клетки. Аз не мисля че трябват много цветя, бих го оставила семпло (най-много с два видя цветя) то в това му е красотата  give_rose
И аз се убедих ,че трябва по малко цветя и зеленина..:)Това с тези цветя което направих е по скоро за колоните за ритуала.И да сватбата ще е на открито във вила Марциана.smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines