Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:50:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 215861 пъти)
 
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: февруари 15, 2012, 15:21:20 »

veseto_87, страхотна рокля си си хареса...деколтето особенно много ми харесва... стискам палци да намериш такъв модел  give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #331 -: февруари 15, 2012, 15:29:55 »

 veseto_87, този модел е на "Александра". Те са точно асеновградска фирма. На сайта им е посочен техен адрес с карта. Даже можеш да им се обадиш, за да попиташ за цена и дори да си уговориш час (макар че последното едва ли ще е необходимо)  give_rose
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #332 -: февруари 15, 2012, 15:32:15 »

Имат магазин и в София. http://www.atelie-alexandra.com/bg/bridal/2012/page-2/page-1/page-2
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: февруари 15, 2012, 15:37:40 »

Аз не искам да шия, за да не се разочаровам. Искам да мога да пробвам такъв модел, за да видя как ми стои, а не да поръчам без да съм обличала подобна.
В София даже съм близо до него, но ми се иска май в Асеновград да ги видя, че там са много накуп. Дано се върна с рокляяяя!
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #334 -: февруари 15, 2012, 17:42:53 »

Iztre6tqlka да ти предложа малко по-разчупен вариант на модела, който си харесала smile
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,7005.330.html тук съм качила снимки на горната част на моята рокля, оригиналния модел е Donnaire на La Sposa или Carrera на Annais Bridal
Ето и долната част на роклята:


Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: февруари 15, 2012, 18:08:27 »

Карамелче, не знам на Изтрещялка, ама на мен ужасно много ми харесва.  Oh my ...  heart  heart  heart Търся нещо подобно май. Твоята рокля шита ли е или е готова?
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: февруари 15, 2012, 20:37:19 »

sunset,
имаме еднакъв вкус към роклите.Аз също искам такъв модел,само че малко по-събрана фуста, и ще си я шия.Спряла съм се на американски сатен. Wink
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: февруари 15, 2012, 21:57:21 »

Iztre6tqlka да ти предложа малко по-разчупен вариант на модела, който си харесала smile
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,7005.330.html тук съм качила снимки на горната част на моята рокля, оригиналния модел е Donnaire на La Sposa или Carrera на Annais Bridal
Ето и долната част на роклята:




Страхотна рокля  :bravo:Откъде си я купи и за колко парички ? give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: февруари 15, 2012, 23:24:24 »

veseto_87, този модел е на "Александра". Те са точно асеновградска фирма. На сайта им е посочен техен адрес с карта. Даже можеш да им се обадиш, за да попиташ за цена и дори да си уговориш час (макар че последното едва ли ще е необходимо)  give_rose

Преди две-три седмици им бях изпратила запитване за цена на една от роклите им и ми отговориха,че трябвало да отида на място,защото роклята била шита по поръчка blush crazy
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #339 -: февруари 16, 2012, 10:12:12 »

радвам се, че ви харесва smile
роклята ми е шита - показах оригинала и ми я направиха .. като цяло аз понеже съм многознайка и си казах, че хич не е трудна за ушиване - е, така си и беше smile направиха ми от сатен скеле на роклята и върху него отгоре се сложи дантелата, и настрани се зашиваха воалчетата от не съм сигурна ама нещо подобно на органза, само , че не толкова лъщящо.. а отдолу имам само малко тюл (до над колената) за да придаде обем smile
забравих да добавя - Carrera на Annais Bridal я има в софия от Valentin Bridal House - аз я мерих там, но не можах да се прежаля да дам 1600лв, затова си я уших и даже повече си харесвам моята  heart
« Последна редакция: февруари 16, 2012, 10:15:12 от karamelche_ » Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: февруари 16, 2012, 10:19:08 »

maianiki, ти къде си решила да си шиеш роклята? Аз много се колебая. Ето още два подобни модела. Май ще правя съчетание от няколко рокли.

Активен
MaryM
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #341 -: февруари 16, 2012, 13:19:33 »

и аз само саита съм разглеждала и исках да чуя някакви отзиви за тях.Иначе смятам да обиколя магазините за сватбени рокли скоро време
По принцип тяхната собствена продукция не ми хареса - прекалено кичозни са. Но внасят рокли на Едди К., Мадлин Гарднър и други, които са наистина много хубави и като материя и като кройки - аз си избрах от тях и беше страхотна.Хубавото е че имат модели и номера на въпросните дизайнери, защото едно е да го гледаш на картинка, друго е да го облечеш. Предлагат и много намалени цени на предишни колекции. Като цяло е и много важно дали собственичката София Борисова е там - жената е много любезна, има вкус и може да даде ценни съвети при избора. Има обаче едни сладурани шивачки-продавачки дето почти нищо не разбират и само гледат да претупат нещата да не ги занимаваш.
Активен
slance11
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #342 -: февруари 16, 2012, 13:34:33 »

Мерси за отговора.Аз гледах моделите на Едди К. и имаше някои хубави модела.Ще отида да ги разгледам на място и в други магазини да видя какво се предлага,че досега само саитовете съм разглеждала.А за колко време ти е готова роклята горе долу?
« Последна редакция: февруари 16, 2012, 13:39:59 от slance11 » Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: февруари 16, 2012, 17:35:37 »

sunset,аз ще я шия във Благоевград във фирма Марция(имат и в София).Вдругиден ще ходя да ми взимат размери.Разгледай ,ако не си ги гледала ,много яки модели ето тук:
http://www.eddyk.com/
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #344 -: февруари 16, 2012, 20:23:27 »

Да се похваля и аз вече, че си имам рокля yahoo
Беше любов от първо обличане и макар след това да пробвах още сума ти рокли, просто бях убедена, че това е моята smile
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines