Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:22:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 172671 пъти)
 
raissa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #435 -: август 22, 2011, 13:17:27 »

Здравейте, момичета! Искам да ви попитам за вашите сватби наемали ли сте професионални танцьори на народни танци да играят с пилето и тортата на кумовете и дали това се прави и предлага като услуга някъде? Виждала съм го на сватби в други градове - момче и момиче в народни носии, които освен че играят на кумовете правят нещо като малко представление. Става интересно и забавно. Другият вариант е да играят някои от гостите, но ми се иска да е по-професионално и като жест към кумовете. Знаете ли за такива услуги във Варна?
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #436 -: август 22, 2011, 13:23:13 »

Относно въпроса ти за танцьорите,предлагат се и мога да ти осигуря!Невероятна анимация и страхотно шоу.Деси-0896683658.Пълна ти кутията и не могат да се пращат лични съобщения!
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: август 23, 2011, 07:53:45 »

raissa Във всяка агенция за организиране на тържества се предлага такава услуга. Обади се и питай...
http://www.momento.bg/za-nas.php
http://www.nikol-weddings.com/
http://pertito.com/
http://www.a-marryangel.com/
http://www.mywedding.bg/svatbeni-agencii/region/Varna
« Последна редакция: август 23, 2011, 08:04:57 от anelcka80 » Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #438 -: август 23, 2011, 12:53:52 »

Гледах прекрасни сайтове от чужбина (вече се и превежда с Гугъл хром) онагледени (с фото и видео). Може всичко да ти организират по Интернет ( булчинската  рокля и костюма  на младоженеца)  Идвате, дори  предния ден с полет със самолет преспивате си  и на следващия дени само празнувате и не мислите за нищо, освен че се обичате  и се радвате на гостите си. В някои държави приятелите събират, дори парит за заплащането по разходите на  сватбата (техни си обичаи). Успех в организацията!  good
Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: август 24, 2011, 17:30:24 »

Здравейте отново и от мен  smile. Знам, че от доста време не съм се включвала, но се местихме в ново жилище и имаше проблем известно време с достъпа до интернет Girl_sing. Както и да е вече нещата се по нормализираха и продължаваме с пълна пара подготовката около сватбата. Качих малко снимки в галерията на нещата, които са при мен и мога да ви покажа. Това в общо взето са поканите, които нааай-накрая успяхме да изберем и да ни изработят, обувките с които за сега мисля да съм по време на ритуалите и някои дребни елементи от украсата. Нямах търпение да изчета всичко, което съм пропуснала, но то е толкова мноого, че едва ли ще успея да наваксам.
Остава по-малко от месец до сватбата, а все още има толкова много неща за вършене. Толкова бързо мина времето, че изобщо не го усетих. Другата седмица предстои да се връщаме в България и вече, като че ли, започвам да усещам някакви пеперудки в стомаха. Стискайте палци да няма прекалено много нерви на финалната пряка. Ще ви държа в течение на подготовката и отново ще разчитам на вашата подкрепа и безценни съвети  kiss2
Princess_of_the_Dawn честито и от  мен за щастливото събитие! Радам се, че всичко е минало гладко, като в истинска приказка. Пожелавам ви цялото щастие на земята и нека това е само началото на красивата приказка, която ще изживеете двамата заедно!
Активен
VIks
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #440 -: август 26, 2011, 11:23:55 »

Nikitka абсолютно те разбирам за времето - аз се чудя кога имаше 6 месеца до сватбата, кога остана една седмица и чувствам някаква странна смесица от притеснение и вълнение, а и ме е страх че ще свърши много бързо ...   angry
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: август 26, 2011, 19:20:38 »

Благодаря на всички за страхотните пожелания.  give_rose Тези дни ще напиша подробности за събитието, както и снимки.

VIks, наистина денят минава толкова бързо, че не ти се иска да свърши, затова се наслаждавай на всяка една секунда.  smile
Активен
danetta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: август 27, 2011, 22:36:45 »

За съжаление наистина е така.И нашата сватба вече мина, но ми се искаше да не свършва.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: август 29, 2011, 13:16:46 »

Момичета подготвя се среща във Варна.Повече инфо в темата за срещите.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: август 29, 2011, 23:04:16 »

Здравейте!!!
Най - накрая успях да събера малко както се казва суров снимков материал от нашата вълшебна приказка!!! Качила съм ги в албума си  yahoo ENJOY!  Wink
Princess_of_the_Dawn как мина вашата? Хайде разказвай, публикувай снимки в албума, че заминавам за Тасос !
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: септември 03, 2011, 11:52:11 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines