СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част

<< < (39/91) > >>

magi_to:
А относно Вила Марциана и аз имам подобни впечатления. Нашата сватба ще е началото на септември и обиколихме няколко места, включително Вила Марциана, и най-вероятно ще я направим там. Красиво е, за външна сватба е перфектно, пък и ако завали, могат да ни настанят на терасата, която е с навес и е просторна. Хубавото е, че ни предложиха различни варианти и цената на куверта като цяло можеш да я договориш според това какво искаш да има в менюто. И още едно предимство е, че можем направо да сключим брак към община Девня, където изнесеният ритуал не само се случва в реално време (т.е. не е нужно предварително да ходиш да подписваш), но и СТРУВА, ЗАБЕЛЕЖЕТЕ, 30 ЛВ.! Спокойно мога да използвам спестените пари от ритуала за роклята   *YAHOO*

m0onlight:
Да, и това е вариант, само че на удостоверението ви за брак ще пише, че сте го сключили в община Девня. Ако това не ви притеснява, давайте  @}->--

magi_to:
Че защо да ме притеснява, не виждам какво значение има въобще, важното е да ни останат хубави спомени!

danyy_82:
 :weddingday:

Здравейте момичета,
предстои ми сватба през лятото, ние сме от София , но решихме да си направим сватбата край морето. В неделя с мъжа ми посетихме сватбеното изложение в София, където за наше голямо учудване попаднахме на две сватбени агенции от Варна. Едната от тях ни впечатли много, казаха че агенцията е нова, но това което бяха направили беше страхотно, казва се Сватбена агенция "Класик". Решихме да им се доверим въпреки, че са нови на пазара, защото идеите им са уникални, а ние искаме индивидуална и тематична сватба, която да накара нашите гости дълго да си спомнят този хубав ден.Помъчих се да намеря снимки от изложението и ето : http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1832282344735&set=a.1829332470990.54408.1770713054&type=3&theater

Само ми остава избора за ресторант, моля помогнете, искаме красива лятна градина с капацитет 200 места и алтернатива за дъждовно време.Ще съм ви благодарна ако препоръчате нещо, въпреки че имам 3 предложения от агенцията  @}->-- @}->-- @}->-- :svatba:

aalko:
След като плащате на агенция,би трябвало тя да ви даде правилните насоки,нали са професионалисти.Току що видях,че нямат сайт,а фейсбука им е свързан със заведение,наречено Класик,бивше Sea Side,а украсите им са с помоща на други агенции..Не бих ползвала подобна агенция,поне засега!Успех!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница