Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 20:11:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Veselyshko!!!  (Прочетена 39574 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 29, 2007, 22:11:17 »

Веселушке виждам че още си във форума а утре ти предстои да направиш първата крачка към голямото събитие, затова си почини добре тази вечер !
Пожелавам ти прекрасен слънчев ден утре! CHEERS
Ще чакаме да ни разкажеш как е минало! girl_in_love
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #16 -: август 29, 2007, 22:18:36 »

Ох милички много ви благодаря- толкова сте сладки всички  girl_in_love Добре че ви има момичета  Dance
darling миличка наистина още обикалям из форума- признавам  girl_wink Но дали ще спя довечера е добър въпрос- то утре ще е само разписването в гражданското но аз все пак се вълнувам цял ден днес  smile
Благодаря отново за пожеланията и утре живот  и здраве ще разказвам  girl_wink
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #17 -: август 30, 2007, 21:32:32 »

Милички здравейте- аз да кажа как мина днес- ако някой иска да прочете разбира се и му е интересно  Girl_hide
Ние днес подписахме- всичко мина като един миг Girl_hide Докато се съберем и хоп влизайте в залата Wink Докато разберем кой до кого трябва да е подреден- тя жената 5 пъти обясни ама кой ли възприема казанаото, че накрая се смя с нас good И докато разберем кога да тръгнем и хоп Менделсон, След това всичко мина много бързо през цялото време се смях и не можех да повярвам give_rose
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 30, 2007, 21:40:22 »

ЧЕСТИТО  Flower Flower Flower. Добре дошла в клуба на Щасливите Съпруги. Пожелавам Ви приказна сватба и всички мечти да се превърнат в реалност.
Наздраве  CHEERS
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 30, 2007, 22:31:35 »

Ей миличка!Честитоооо!Аз чак сега успях да се докопам до тук...И ние имахме натоварен ден,но вашият е бил къде по-интересен!Да ми разкажеш,ако има нещо дето не трябва да се пропуска,че и аз каквато съм завеяна напоследък!Че и младоженецът де...
Миличка трудното мина-казахте си "Да",сега остава тържеството-веселата част! :laugh:Ти самичка ли си?А мъжете купонясват, а?Я си почини едно хубаво и си се поглези тая вечер...или се наспи tease
Ох мила така се вълнувах за теб днес....търчим по задачи и все повтарям на милия "сега сигурно веси се жени.....","сега вече са женени" :laugh:Голям смях падна!
Целувам те и леки сънища....г-жо!Мале как звучи! Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 30, 2007, 22:50:30 »

Веси честито миличка DANCE
вече си госпожа air_kiss,сега оства едно незабравимо сватбено тържество,което ти го пожелавам от сърце!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #21 -: август 31, 2007, 00:06:38 »

Malena миличка благодаря ти за топлото приветствие в този така мечтан от всички нас клуб  give_rose Нека за всяка една от нас дните в него да бъдат изпълнени с много щастие и хубави мигове  give_rose
tonitta сладка ти си знаеш колко много те обичам и как твоята  подкрепа и хубави думи ми вдъхват радост и кураж- друго си е като имаш другарче да те мисли как си  girl_in_love give_rose kiss2
maslinka миличка и твоето сватбено тържество наближава и нека бъде едно от най- радостните събития в живота ти  give_rose
Сладки днес беше един много луд ден наистина- след като си казахме "да" и на мен ми беше смешно, а милото изглеждаше сякаш е глътнал бастун и ме тупаше по ръката да не се смея, си ме носи по стълбите като истинска булка  CHEERS Ходихме на кафе с родителите и кумовете, после да се постригва, на среща с управителя на ресторанта и среща с диджея. Сега милото е на парти с приятели а на мен на гости ми бяха моите приятелки и сега ме оставиха да спя smile
Сладки много е хубаво когато човек среща толкова подкрепа и разбиране на това място  give_rose Милички благодаря на всяка една от вас за хубавите мисли и пожелания и че така ме радвате и ми топлите сърцето Благодаря ви от все сърце и се извинявам за дългия роман give_rose
« Последна редакция: август 31, 2007, 00:08:09 от veselyshko » Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 31, 2007, 07:46:22 »

Честито и от мен Веселушке. Разказът ти е много вълнуващ и си личи колко си щастлива! Продължавай със същия ентусиазъм! danceg
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 31, 2007, 07:51:57 »

Мале мила много романтично е това с носенето Bravo :girl_in_love:Браво на момчето!И ние ще сме там в сряда и ще видим как ще се държим :laugh:Аз като знам Явката....Като кръщавахме сега на кумците детенцето и той не спря да се хилоти,ама като му връчиха да чете светото писание и да видиш как се опули :laugh:Радвам се,че приятелките ти са били до теб по време на ергенското-все пак ти минават всякакви мисли през главата.... tease
Днес какво предстои освен твоето парти?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 31, 2007, 10:04:48 »

Ех, колко хубаво ми стана като прочетох разказчето ти  girl_in_love
Пожелавам ти много щастие и любов и едно мноооого весело сватбено тържество!
А, забравих да кажа  честито г-жо!  blum
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 31, 2007, 11:57:29 »

Честито Веси , добре дошла в клибът на щстливите Съпруги  - пожелавам ти много усмивки и приятни изживявания и един незабравим сватбен ден  CHEERS CHEERS CHEERS
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 31, 2007, 12:39:12 »

честито мила сладка Веселушке @}->--така нежна и добронамерено настроена към всички и непрестанно двъхваща кураж @}->--бъдете безкрайно щастливи много се обичайте и подкрепаяйте напънете къщата с дечица и да празнувате поне 100 годишнини целувки мила air_kiss kiss2
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 31, 2007, 12:56:20 »

Честито и от мен мила Веси  CHEERS
Макар и лично да не те познавам, от Тони знам, че си душичка и голяма сладурана и затова макар и да е необичайно те чувствам близка и аз kiss2 Обичайте се много с твоя съпруг и да се забавлявате безкрайно на тържеството!!! И както Тони много правилно е отбелязала - остана най-забавната част:) Наистина е много хубаво да знаеш, че другите хоря в мислите си са с теб. А както и моята сватба все пак наближава и аз все повече се вълнувам и се радвам на вълненията на всички булки от форума blush
И разказвай за всичко как е минало,много е хубаво да четем и да споделяме твоите вълнения smile
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 31, 2007, 22:05:10 »

Честито и от мен Госпожо!Пожелавам ти само семейно щастие да гони вашия съвместен живот!

А сега да те подхвана малко! beating beating beating Няма ли случайно снимки от гражданското а?!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 01, 2007, 07:38:24 »

Ей стига спа!Ставай да разказваш за моминското парти,че нямам търпение!Имаше ли  DANCE и  yahoo, и  CHEERS?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines