Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:20:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба 2  (Прочетена 26453 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: май 05, 2011, 23:12:51 »

Продължение на Весела сватба
« Последна редакция: май 05, 2011, 23:14:58 от Teo » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 05, 2011, 23:35:07 »

Teo, страшно благодаря за темичката! good
Попаднах на някаква нова мода по сватбите! Танцът на пингвините! funnytooth Страшен смях! Мисля, че е румънски. http://www.youtube.com/watch?v=ETGGVnqADhE
« Последна редакция: май 05, 2011, 23:36:45 от Monikamaria » Активен
desito277
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #2 -: май 05, 2011, 23:55:43 »

Naistina e goljm smjh:)mnogo sa zabavni!!1 Bravo
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #3 -: май 06, 2011, 07:35:11 »

Мони, хахахаа, тези са голям смях lol Много забавен танц danceg
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #4 -: май 06, 2011, 11:10:01 »

Страшно забавни са lol Мони, как ги откри тези  laugh Накара ме да се замисля за нещо подобно... Поне смях ще пада, че аз с този срамежлив младоженец, ако разчитам на негоооо... lol Но то така или иначе се очертава да бъде интересно. Кумът ни не е в България от месец и няма подготвена реч. Ще се прибере в деня преди тържеството и няма да има време да научи почти нищо. А той не е словохотлив по принцип. Поне ще се посмеем после с кумата  diablo Гадни сме, ама какво да правим, веднъж ни се е паднало да го видим как се мъчи  girl_haha
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #5 -: май 06, 2011, 12:39:38 »

Еейй, Мони, супер е!! Много забавно ми се струва и какъв смях ще падне, докато всеки който се хваща "улучи" стъпчиците. Не бях гледала този "пингвински танц". Мисля, че не е лоша идея да се пробва  smile.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #6 -: май 07, 2011, 04:44:23 »

Teo, страшно благодаря за темичката! good
Попаднах на някаква нова мода по сватбите! Танцът на пингвините! funnytooth Страшен смях! Мисля, че е румънски. http://www.youtube.com/watch?v=ETGGVnqADhE

Оригиналът на тази песен е на Jan Rohde и е от 1963 г.Танцът е финландски и се казва Jenka.Историята на този танц е доста дълга и наистина е супер популярен в Румъния в тази фолк версия.Има поне 10 версии на оркестри и ремикси на DJ.Естествено в България най- популярната версия е...кючек smile Очаквам скоро да измислят и подходящ текст...нещо като "изтървахме пингвина" или "немоа го запра тоя пингвин"...smile
« Последна редакция: май 07, 2011, 05:43:43 от djdimi » Активен
silikonka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 07, 2011, 08:56:21 »

Dj dimi, Това е популярна песен така ли ,питам защото се чудя дали моя Ди джеи ще разполага с нея? Искам да се посмеем малко на песента.,ако я има разбира се ...
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 07, 2011, 10:49:37 »

наистина,този танц е много забавен danceg danceg
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 08, 2011, 18:23:01 »

Лично аз не знам кой е оригиналът на песента, но според мен кючек-версията би развалила ефекта.  smile Във ви-бокса има линк за сваляне на песента и аз вече писах на моя ДЖ да си я свали и да си я има! Написах си и на стената във фейсбук, че всички канени на сватбата имат два месеца да научат танца, защото после ще ги изпитам!!! sarcastic Хубавото е, че е лесен и много смешен! Като се понапият всички голямо "опингвинстване" ще падне!  funnytooth
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #10 -: май 08, 2011, 19:46:58 »

"Написах си и на стената във фейсбук, че всички канени на сватбата имат два месеца да научат танца, защото после ще ги изпитам!!!"

Какви два месеца,сладур.На вчерашната ми сватба 07.05 имаше само едно момиче,което знаеше танца.Научихме гостите за 5 мин.Танцът е много лесен и много весел и забавен (особено ако спазвате стойката на пингвин)...многo зависи от вашият DJ,който и да е той.Весела сватба.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 08, 2011, 19:47:21 »

Да супер си направила,два месеца тъкмо ще научат стъпките  Bravo
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #12 -: май 08, 2011, 20:14:07 »

момичета искам да ви питам за мнение. Ди джея искаше 2-3 бутилки за награда на гостите. На мен ми хрумна идея да раздаде вместо това няколко купи ( като за спортни събития). Намерих и фирма , която ги продава , но прави надпис по желание. Дайте идеи за категории, моля  pardon
Аз мислех едната да е с надпис : "Калпазанка на вечерта"(най-неуморна и палава шаферка) , една с надпис : "Луд умора нема!"(за най-неуморен танцьор) , може и "Най-сладка целувка" или "Ще те изям"( при захранването с торта на неомъжените двойки)
Какво ще кажете? Как ви се струва идеята ? Смятам да няма повече от 3-4 награди.
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #13 -: май 08, 2011, 20:41:22 »

Honey_Bunny, на мен идеята ми харесва good Наистина не трябва да прекалявате с наградите. 3-4 са достатъчни. А вие ли ще определяте кой да получи наградите? Как сте го замислили?
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #14 -: май 08, 2011, 20:45:42 »

мисля да оставя това на Ди джея, защото за него няма да има значение кой колко му е близък, а водещо ще е кой колко е забавен и колко отговаря на критерия за съответната статуетка. 
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines