Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 21:05:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Fanimira (^^) !!!  (Прочетена 32907 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 10, 2007, 08:17:38 »

благодаря ви милички!!!!!!! И аз ви пожелавам (на тези които събитието предстои) да мине на един дъх като сън като моята сватба!!!!!!! и съня все още продължава на брега на морето!!!!!!!! сега намирам мъничко време, но не мога да събера всички емоции и мисли за да ви разкажа как мина всичко!!!!!!! искам снимките и видеото да са готови за да видя и да мога да ви разкажа pardon ще ви пиша след медения месец!!!!! сега просто думите ми бягат, всичко изгаря в огън от любов!!!!! heart

весело изкарване не медения месец Фани ! Радвам се че сватбата е минала страхотно ! чакаме снимки и разказче smile  kiss2 kiss2
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 10, 2007, 11:16:21 »

Хайде миличка , вече ни е много мъчно за теб smile връщай се , че да ни пуснеш снимчици от сватбата и от меденият месец.Нямам търпение вече да видя каква прекрасна булка си била smile kiss2
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 10, 2007, 12:30:18 »

И аз нямам търпение а видя снимките ти! DANCE DANCE DANCE
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 10, 2007, 14:08:11 »

Весело и романтично изкарване на медения месец и чакаме снимкииии  smile
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 10, 2007, 15:52:36 »

Ох колко е хубавооооооооо!!!!!
Любов любов и само любов  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 10, 2007, 23:26:06 »

чакаме те с нетърпение и много искаме снимки мила DANCE мноооогоггогоо имаш да разказваш
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #36 -: август 12, 2007, 20:11:13 »

Честито, Фани! give_rose нещо е горчиво виното, дето пия тая вечер Wink айде, наздраве за вас! обичайте се и се уважавайте, споделяйте и мъка, и радост! и зарадвайте бабите с някое сладко бебонче в скоро време!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 12, 2007, 20:49:15 »

честито фани!!!
пожелавам ви ного щастие
чакаме снимкииииииии DANCE
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 14, 2007, 15:41:18 »

ПОЗДРАВЛЕНИЯ!   give_rose
Нека вечният огън на любовта гори
и щастието да ви спохожда до дълбоки старини! yahoo
 CHEERS
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 20, 2007, 08:53:07 »

отново искрено ви благодаря за прекрасните пожелания милички!!!!!!!!!!! ето че се завърнах и вече съм на работа!!!!! толкова не ми се работи че направо не е истина.... имам чувството че никога не съм работила!!!!!!!!! ами за сватбата какво да ви кажа като се започна от събота следобед, когато ме взеха от нас та до понеделник сутринта, като приказка!!!!!!!! и все пак не изглеждах подпухнала на ритуала, поне така ми се струва като гледам снимките и двд-то!!! не съм спирала да танцувам през цялото време, не съм хапвала почти нищо, но за сметка на това сигурно алкохола си е оказал влиянието, за да мине всичко като  на един дъх и през цялото време да ми се струва че всичко минава толкова бързо!!!!!!!! а имам цели 4 диска видео!!!!!! абе и изцепки си имаше но не им обръщахме внимание..... например 1-ва изцепка, още на първото хоро като дойдоха да ме вземат пред нас милото ме настъпа и сандалчето се скъса, laugh  е не се виждаше от роклята и после ги смених с едни от комшийката и баща ми го заши толкова здраво че  после издържа  до самия край girl_wink ; 2-ра объркахме къде да седна отпред или отзад в колата  blush  laugh  слава богу изрязал го е оператора от двд-то, 3-та забравихме шампанското и чашите у нас на масата, ритуала започна със закъснение, по време на ритуала ми звъня тел от чантата  laugh забравихме и питката за посрещането в ресторанта, ди джея се напи по едно време CHEERS, оня с камерата и той, но все пак беше много весело!!!!!!! tease милото се изпоти от притеснение, както и не обича да танцува, само че аз не го оставих да седне Girl_sing
« Последна редакция: август 20, 2007, 08:59:19 от fanimira » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 20, 2007, 09:00:28 »

Ееееееее ти се появииии.... goody goody goody....разказвай, разказвай и снимкиииииииииииииииииии същоооооооо Eeager Eeager
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 20, 2007, 09:31:25 »

е да най-сетне се върнах, и ето ти още една изцепка, снощи компа ни едва не умря и сега е на ремонт!!!!!!!  hysteric дано оздравее скоро че да кача снимки, че тук на работа не мога да гледам дискове!!!!!!!!! с разказа откъде да започна то беше една danceg!!!!!!!!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 20, 2007, 09:33:56 »

Е...ами ще почакаме малко... Girl_sing......ама ти разказвайййййййййййййййййй Girl_hide
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 20, 2007, 09:45:54 »

МИЛА ИЗГАРЯМ ОТ ЛЮБОПИТСТВО ВЕЧЕ  tease tease tease
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 20, 2007, 09:58:19 »

та значи, прибирам се аз в сряда вечерта, в четвъртък съм на пробна, да ама не  pardon дядото на фризьорката има здравословни проблеми и няма кой друг освен нея да се заеме!!!! търсене на фризьорки в петък, отказаха ми около 3-4,м но една се нави и без пробна, без 1 път да съм ходила при жената ми направи 2 прически за 2 та дена от които останах много доволна!!!!!!!! грима ми го направи кумата също беше супер!!!!!!! издържаха на беснеенето ни!!!!!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines