Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 08:25:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 259932 пъти)
 
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: април 10, 2011, 21:27:52 »

Това, което бих искала е роклята да не е много тежка, да не се потя в нея, а повечето са точно такива. Лилава ми хареса точно затова, но е май прекалено семпла за булчинска рокля. За вечерна е идеална, но за булчинска не съвсем. Абе много тежко било това чудо бе - избирането на "единствената" рокля!  shok

Мерси за мненията ви, момичета. Ще ги имам впредвид при следващото излизане, което е планирано за следващата събота. Живот и здраве. Кумата ще ме води в Асеновград. Някой знае ли дали е необходимо и там да си запазваш предварително час?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #361 -: април 10, 2011, 22:16:31 »

plesure, искам да ти кажа, че роклите, които си мерила втория път (имам предвид тези от сайтовете, които си качила) са невероятни!!! Не мисля, че ти стоят зле, прекрасна си в тях. Такъв тип рокля по мое мнение ти отива. А и не само типа, моделите са чудееееесни.  heart Имаш вкус, който много се доближава до моя и може би съм пристрастна, но наистина много ми харесваш. Искам да ти кажа и да си вдигнеш малко самочувствието, защото нещата, които мислиш за себе си, не са верни. И ти ще бъдеш Най-красивата на твоя сватбен ден. smile Успех в следващото мерене и търсене на ТВОЯТА рокля, ще чакам с нетърпение да те видя!  good
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: април 10, 2011, 22:39:00 »

nadelina88, благодаря ти много за подкрепата. Изобщо на всички ви! Ще ви държа в курс на приключенията с роклята

Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #363 -: април 11, 2011, 09:50:32 »

Здравейте, момичета!
В събота отидох нааай-накрая да си взема роклята, но я върнах за още корекции... Беше ми почти точна горната част, само дължината трябва да се скъси, но пък бяха решили да вложат творчество с цветето - на рокля цвят шампанско бяха лепнали цвете в цявят пепел от рози  nea и бяха сложили някаква странна презрамка през едното рамо, която съвсем не ми се връзва. Така или иначе в петък ще си я взема окончателно, но сега пък взех да съжалявам, че е прекалено семпла и изчистена (уж точно това исках) но явно не може да ми се угоди sad Като я взема ще кача снимки да дадете мнение дали си внушавам или наистина съм прекалила с изчистения стил...
Забравих да спомена, че роклята е ушита страхотно, без забележки и плата е идеален, та поне се чуствам много удобно в нея  smile
Активен
NooeLa
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #364 -: април 12, 2011, 15:45:36 »

Момичета, помогнете ми, не мога да реша с каква рокля да бъда. До онзи ден исках пищна пухкава рокля, но ме обидиха, че е пълен кич и съм щяла да бъда карнавал на сватбата си. Лошото е, че донякъде се съгласих и наистина ще ми е трудно да минавам през вратите и да сядам... макар че много исках такава
С роклите тип ' груцка богиня' съм супер безлична и не ми стоят много добре. А-линията пак ми простеят, другото за което си мислех е ето тази рокля..
Но ми казват, че трудно се ходело с нея и стояла пристисната в каката. Донякъде започнах да клоня към нея, защото масово пухкавите рокли се избягват и искам да подчертая фигура, но ми трябва и вашият съвет... просто съм много объркана, сватбата ни е тази година септември.
Моля споделете и за вас, вие как избрахте роклите си и какви терзания имахте покрай тях

Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #365 -: април 12, 2011, 15:59:02 »

ух, тази рокля е УНИКАЛНА!
Активен
bella_mi
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #366 -: април 12, 2011, 17:01:36 »

Аз честно казано не те разбирам. Какво значи "пълен кич и карнавал"? Как си представяш ТИ твоята рокля? Затвори очи и си представи сватбения ден, как вървиш към съпруга си. Как се виждаш? Отговориш ли си на този въпрос, почти си я избрала. Вслушай се във вътрешния си глас, а не в гласовете на хората около теб. Дали нещо е кич е тоооолкова субективно. Все пак сватбата ти е веднъж, не се подвеждай да правиш неща, които не са ти на сърце, защото после и да искаш не можеш да върнеш момента.
И за да не съм голословна ще сподела как избрах моята. В началото не знаех каква рокля искам, но знаех каква НЕ искам. Това стесни избора ми до два модела. По щастливо стечение на обстоятелствата попаднах на страхотна консултантка в магазина, която само след първите 15 минути разговор с мен разбра какво искам. Избрахме 5 рокли за проба. Като се погледнах с третата в огледалото разбрах, че това е моята рокля. Видях себе си в нея. Приятеки, които са се омъжвали, са ми разказвали, че облечеш ли твоята си рокля я усещаш, а аз все си мислех, че се превъзнасят. До момента, в който аз самата не изпитах същото чувство. Избора на роклята ми е най-спонтанното нещо в организацията на сватбата ни до сега, но не съм съжалила и за една милисекунда, защото за мен по-прекрасна рокля от моята си няма.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: април 12, 2011, 17:41:48 »

NooeLa, пълен кич звучи малко странно, от голяма до голяма рокля има разлика.

Така както са го казали приятелките ми звучи сякаш те убеждават за неща, в които дори и ти не си сигурна. На твоя място бих отшила не с тях да гледам рокли. Пробвай различни модели както тук е писано много пъти, за да видиш кое ти отива. Аз бях с голяма рокля, но в ресторанта я смених с къса до над коляното. Можех и салто да направя. А роклята на Хилари Дъф е хубава да, но трябва да внимаваш, има булки, които се вманиачават в тесни рокли и после не могат да седнат, ако платът не е достатъчно разтеглив и след това се получава цирка smile
Ето това е огромна рокля, която ще ти пречи особено ако нямаш втора за тържеството, това вече е много

Това също е кич

Кич, гротеско, все едно , на това ще ти се смеят, а не на нормална голяма рокля


Активен
bella_mi
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #368 -: април 12, 2011, 17:53:12 »

Oh my ...  Oh my ... Oh my ... Може пък булките от снимка 2 и 3 цял живот са си мечтали за такива рокли, кой знае ...  crazy
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: април 12, 2011, 17:58:43 »

bella_mi l, със сигурност са си мечтали за такива рокли все пак това им е бил сватбения ден  tease
Активен
NooeLa
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #370 -: април 12, 2011, 18:37:33 »

Tweety Bird, тези рокли наистина са голям кич. Наистина има разлика между пухкава и пухкава рокля... всичко зависи от украса и елементи включени към нея. Причината толкова да се притеснявам, е че се страхувам, че може би никъде няма да ми ушият хубава рокля, освен в някой скъп салон за 1000лв, или просто е в главата ми и оттам ми идват всички проблеми.
В Асеновград, в един салон Beauty, който се намира на втория етаж на един магазин, близо до центъра, открих една рокля тип ' Принцеса '. Чисто бяла, изчистен бял корсет от плат и цялата с тщл отдолу като на кръста корсета е заострен, ако се сещате. Като я облякох се почувствах супер, но се притесних, че има обръчи и когато милото ме вдигне отдолу ще блесне грозна дупка...
Иначе си имах идея да е нещо такова изчистено, косата на голям кок и някакви ръкавички или и аз незнам.
Роклята на Хилъри е чудесна, но където и да ми я ушият сигурно ще остана разочарована, понеже оригинала е на Vera Wang...
По - добре да си дам седмица почивка преди да измисля някоя простотия...
Благодаря момичета!
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #371 -: април 12, 2011, 20:47:02 »

NooeLa, роклята, която си пуснала е невероятно красива, но според мен е доста неудобна. Поне за мен беше такава. Един от първите модели, които пробвах беше подобен и не можех да си мръдна краката. Трябваше да се качвам на едно подиумче..., ами не успях. Може би ми беше и прекалено тясна pardon, но не можех да си се представя в такава рокля, след като искам да се раздавам на дансинга цяла вечер  danceg
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: април 12, 2011, 20:50:50 »

Nooela, ето такъв тип рокля, каквато търсиш, като пищната долна част идва не от обръчи, а от напластяване на плат. Модела е на модна къща "Принцес"- гр.Пловдив, виждам, че в темата, в която булките си продават роклите е пусната за продажба, можеш да погледнеш и там


* DSC_1799.JPG (62.05 KB, 399x600 - видяно 505 пъти.)
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: април 12, 2011, 20:58:46 »

Само да добавя, аз също съм се спряла на по-пищна рокля в долната част, леко "прищипана" на места, като държа много на плата- искам да е тафта, защото за този тип рокли това е най-добрия плат, стои много тежко и същевременно не лъска толкова много като сатена. Мерих такава рокля, това беше и първата рокля, която премерих в интерес на истината и трябва да ти кажа, че беше много удобна- лека, движих се без проблем и в горната част на бюстието нямаше нужда от сутиен. В галерията ми има снимка на роклята, която аз съм харесала за моята сватба и това е модел, който имам в главата от много време, не бих го сменила за нищо на света, колкото и да ме увещават да меря и други. Така, че смело напред и щом искаш конкретен модел си търси него  give_rose Успех!
Активен
NooeLa
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #374 -: април 12, 2011, 21:14:33 »

Pinkbird, и аз имам усещането, че ще е малко неудобна, затова ще гледам да бъда и разумна.
Lawyer, момичето от снимката се казва Мерджан, наистина е прелестна! Аз мерих такава рокля в Принцес, но това, което ме накара да се откажа е корсета, на живо ми се стори различен и не по мой вкус.
Тази, която мерих в Асеновград е 1:1 с ето тази, само че чисто бяла и без никакви камъчета и украси по нея, а най - отдолу тюла е завършен с бял кант. Може би и беше съвсем леко по - слегнала около ханша, това бих го променила с малко по - пухкаво, понеже ми стои като увиснало. Иначе ме грабна корсета, защото никъде другаде не видях рокля с подобен. Дори този на снимката малко го пипнах на Фотошоп.




Харесва ми, наистина, и докато се гледах ми се плачеше от щастие, а и жените бяха много земни и мили. Милото също много ме хареса, майка ми и т.н., тогава бяхме заедно.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines