Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 18, 2024, 16:02:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 101   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани  (Прочетена 477118 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1215 -: август 31, 2007, 22:43:12 »

kleo много са оригинали,допадат ми good
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #1216 -: август 31, 2007, 22:49:10 »

Супер са ти поканите.   good Много са готинки. Аз малко изоставам, до сега трябваше дори да почваме да ги раздаваме. А и нещо с текста съм блокирала. По-точно нямам време да съчиня нещо по-така. В началото исках нещо по-хумористично нещо от рода на: " и най-накрая се решихме..." тооочно ни приляга, но сега нещо се отказвам от този вариант и искам някакъв по изчистен текст почти телеграфен, защото в цялата сватба няма никакви весели нещица, разни сърчица и лебедчета. Не че съм против тях, много са сладки /Ели в този смисъл много ти сладка сватбата в розово-бонбонета гама/, но в нашата не си намериха място.    
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #1217 -: септември 01, 2007, 16:16:16 »

Момичета поканите ви са много ама много яки smile Bravo
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1218 -: септември 03, 2007, 11:39:45 »

Здравейте
вече си имаме и покани,е не сме ги надписали още защото не сме сигурни ра ресторанта,но и това ще стане до края на тази седмица.Поканите са в лична галерия.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #1219 -: септември 03, 2007, 12:03:52 »

Kleo много са ти готини поканите,като пликче  girl_in_love,много ще им харесат на гостите сигурна съм
Кали и твоите много ми допадат някак щури сааа
Активен
didkata78
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #1220 -: септември 03, 2007, 12:27:30 »

Момичета помагайте. Сама мисля да си направя поканите и даже вече си измислих модела какво точно ще представляват, но нямам ръкописен шрифт за да си ги напечатам с него Cray. И още един въпрос- има ли проблем при печатането на паус(разлива ли се мастилото) и на всеки принтер ли мога да си печатам на паус? Благодаря ви предварително.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1221 -: септември 03, 2007, 13:00:49 »

didkata78, не на всеки принтер можеш да печаташ какъвто и да е паус. За да не ти се "разлива" мастилото, по-добре да ги печаташ на лазерен принтер (макар, че и на мастилен ще се получи). Но първо пробвай с един лист паус, за да видиш дали няма да се деформира като минава през барабана (все пак температурата е много висока и при някои листи се получава много неприятно "гърчене"). При мастиления пък трябва да пробваш, за да знаеш как изсъхва мастилото (дали има някакво разливане, дали не трябва да го чакаш прекалено много да съхне и т.н.)
Консултирай се с мястото на което ще ги разпечатваш, най-добре, и задължително се запаси с резервни бройки.

Колкото до шрифтовете... ще се опитам да ти изпратя няколко довечера като се прибера от работа.
Да не забравиш да ни покажеш поканите, като ги направиш Wink
Активен
didkata78
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #1222 -: септември 03, 2007, 13:46:00 »

Alucinado много благодаря за отговора  DANCE Намерих подходящ шрифт и сега остава да пробвам дали ще мога да напечатам на пауса както трябва. Ще пиша какво е станало и като са готови ще пусна снимка.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #1223 -: септември 03, 2007, 15:04:02 »

Кали мила поканата ви е супер вка-ние имахме същата но само за брата на милото ,може да я видиш в галерията ми .Иначе е много маниашка,сладурска  Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1224 -: септември 03, 2007, 15:37:09 »

Момичета помагайте. Сама мисля да си направя поканите и даже вече си измислих модела какво точно ще представляват, но нямам ръкописен шрифт за да си ги напечатам с него Cray. И още един въпрос- има ли проблем при печатането на паус(разлива ли се мастилото) и на всеки принтер ли мога да си печатам на паус? Благодаря ви предварително.
моите са на паус и си печатах в къщи на мастилено-струен,няма никакви проблеми.а лазерните гърчат двойно лепещи се хартии Wink
Активен
didkata78
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #1225 -: септември 04, 2007, 14:33:39 »

maslinka много ти благодаря  smile аз вече пробвах и на лазерен и се изпечата както трябва. За двойно залепващите хартии ще го имам предвид.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1226 -: септември 04, 2007, 17:14:44 »

за двойно-залепващите хартии: не всички имат проблем с разпечатването на лазерен принтер. Дори има такива, които са направени именно за такава употреба и ако ги ползате с мастилен, може да се замазват. Имайте го предвид и питайте, когато си купувате консумативи.
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #1227 -: септември 04, 2007, 17:28:07 »

за двойно-залепващите хартии: не всички имат проблем с разпечатването на лазерен принтер. Дори има такива, които са направени именно за такава употреба и ако ги ползате с мастилен, може да се замазват. Имайте го предвид и питайте, когато си купувате консумативи.
good
Самите принтери /по-умните лазарни laugh/ имат настройка за качеството на хартията - както се избира размера на листа, така и дали е паус, гланцирана, картон и т.н.просто се поровете в настройките им pardon
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1228 -: септември 07, 2007, 18:05:45 »

 DANCE Имам вече дизайна на поканите остава отпечатването да е възможно  good
Ето ги и тях:http://forum.svatbata.bg/index.php/v/Veronik/lice.jpg.html?action=gallery
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1229 -: септември 07, 2007, 21:31:40 »

Браво,страхотни са,много хубава снимка сте избрали.Успех с реализацията.
Активен
Страници: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 101   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines