Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 16:25:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от София - VI-та част  (Прочетена 120213 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: ноември 02, 2010, 22:13:42 »

Роси писах ти на лични.
Към 19 часа ще към готова и когато ти е удобно звънни и ела ме вземи.
Мн се радвам че ще ви видя.
Сори че чак сега пиша ,но тези дни е просто ад и нямам никакво време.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: ноември 03, 2010, 10:47:11 »

Мацки, Цацки blum Ще правим ли резервация, последно в 18 часа ли, в 19 или кога, че аз нещо не разбрах blush
Иначе имах огромно желание и през деня да се помотая с Гери, ма ще се видим чак вечерта, че сме без кола двете с Анелия sad И сме малко крепостни селяни тези дни pardon sarcastic
Довечера обаче съм организирала да я гледат и съм на линия и чакам само да ми акжете кой към колко ще ходи, че да не се изтипосам в 18 и да се чудя кво да правя сама tease
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #347 -: ноември 03, 2010, 10:52:18 »

Аз също ще съм на линия към 18.40ч.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: ноември 03, 2010, 11:31:24 »

Аз преди 19 няма да стигна сигурно, днес съм без кола и ще ми е голям зор, така че ще взема Гери към 19 и направо ще дойдем.
Остава Надето да каже кога може да се класира. Незнам дали има смисъл да запазваме маса, то ние сме 5-6 човека като гледам.
Дени, може и да се намери мъжка компания за Явор, че моя мъж ще ходи до КАТ и като свърши там може да се присъедини, за да ме транспортира после  tease
Миме, ще се радвам да се видим, ако можеш  good
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: ноември 03, 2010, 13:02:29 »

Момичета, много ми е тъпо, че няма да мога да дойда.  sad Утре имам много голям изпит (последния) и тези дни съм адски неадекватна. Голямо шубе ме е налегнало  sad Моля ви, стискайте ми палци и ще се радвам, ако има снимки да разглеждаме. Весело изкарване!  blum
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: ноември 03, 2010, 15:33:17 »

Гери много исках да се видим,но за съжаление няма да стане,Йоанна е в болница и ми е много напрегнато,та другия път надявам се  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: ноември 03, 2010, 16:22:27 »

Aз не знам към колко ще успея да дойда,понеже имаме извънредно събрание на блока от 18ч. sad
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: ноември 04, 2010, 10:14:32 »

Никой още не се е разписал, така че да си кажа аз.
Срещата беше много приятна за мен, посмях се много и от сърце, за което благодаря на присъстващите  give_rose
Радвам се, че се запознах с BaBy и, че се видях с gucci отново, както и с другите разбира се  girl_wink
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #353 -: ноември 04, 2010, 10:21:30 »

Данитка, как е Йоанка, как сте всички вкъщи?

Момичета, вчера имахме много сърдечна и приятна среща. Сякаш всички познавах от много време и отблизо и поговорихме за сто теми. Гордея се, че има такива умни, сърдечни и искрени хора, каквито са съфорумките, с които се видях вчера. Не мога да не споделя, че Гучи е един невероятно мил и топъл човек, Baby е страшно забавна и позитивна, Bubka си е Bubka - човек, с когото винаги можеш да си кажеш много, а Мария Лакова е още десет пъти по-хубава и по-усмихната от всички снимки, на която я бях виждала преди да се запознаем.

Благодаря на всички за хубавата вечер, която имахме, и се надявам да имаме възможност пак да се съберем в същия състав.
Активен
SamVimes
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12



« Отговор #354 -: ноември 04, 2010, 10:41:50 »

Аз, като мъж, оцених високо приятната компания. С колегата до мен обсъждахме да си направим мъжки форум КРЪЧМАТА.БГ (идеята за субдомейна е негова). Убеден съм, че ще бъде успешен.

Дотогава обаче, ще ми е приятно да ме поканите отново на форумска среща. Бяхте компания от много хубави, приятни и весели женички.  give_rose
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: ноември 04, 2010, 22:29:50 »

Ейц, ейц, ейц sarcastic
Много хубава среща беше и аз се смях от сърце!!!!! yahoo С Гери и Марийчето ми беше БАШ драго да се видя, не сме се виждали отдавна!!! girl_in_love
Бубка-сладка give_rose, много ми беше приятно и на мен, много се радвам че се запознахме, другия път и аз ще взема моя мъж да допълни Кръчмата.бг ROFL banana
Дени, звездичке give_rose най-после и с теб да си побъбрим както си трябва, ма пак не ми е достатъчно! Скоро пак!!!!!!!!!!!!! yahoo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: ноември 05, 2010, 10:03:14 »

Да се впиша и аз след прекрасната и разтоврваща среща, която имахме!  yahoo Много се радвам, че успях да дойда и да си побъбрим, а какъв смях падна - само ние си знаем, но беше наистина страхотно!  good
Дени, ти направо ме засрами с думите се, бе  blush Ashamed И ти си по-сладка и по-готина от снимките, но то на живо можеш да си поговориш с човек очи в очи, иначе само с писане е друго, а за Явор - какво да кажа, като за здравей ми каза - пия бърбън!  tease (имам прегрешения пред него във форума като му бях трила постове преди време и той си чака обещаната почерпка)  pardon
С другите се познавам от преди и ми беше много приятно отново да се видим, особено с Йоана и Гери, че не се бяхме виждали отдавна. На Роси мъжа й горкия по едно време каза - "В какво ме забърка?"   focus в резултат на нашите приказки и коментари. sarcastic
Съжалявам, че не дойдоха повече хора на срещата, но пък поне успяхме да си говорим с всички и нямаше разделяне на групички както став ако сме много хора.  good
Аз май много се разписах, но емоциите още ме държат. Надявам се скоро пак да си организираме среща и да е толкова приятна като тази.  give_rose
фотоапарат никой не се беше сетил да вземе, но някой снима с телефон - ако са станали някакви снимки давайте насам да се видим какви сме китки!  Girl_hide
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: ноември 05, 2010, 12:18:51 »

Мацки много Ви благодаря-и на тези които дойдохте и на тези които имахте желание но неуспяхте.Изкарах една невероятна забавна абе въобще страхотна среща.Разтоварих се много и се заредих положително.Още веднъж благодаря.Направо не можех да се откъсна и да тръгна толкова ми беше приятно.Дени да ти кажа че и ти и Явор много ме кефите-големите сте сладури и на живо сте още по готини.Надявам се да се виждаме и за напред-обещала си ми нещо ако дойдете във Варна.Яворе ти също обеща.Целувки на всички и чакам снимки.
П.П.Все пак е време да си сменя снимката във фейса........
Дани надявам се че Йоанка е вече добре-целувки и на трите Ви.
Йоанка ,Мими и Роси много се радвам че пак Ви видях и всеки пък се радвам все повече на срещите ни.Роси мъжа ти като дойде още няколко пъти и ще свикне...казвам го от опит.
Целувки от мен на всички.....
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: ноември 05, 2010, 12:20:41 »

Ша ва замола, както се казва sarcastic ROFL да не извадите някои компромати tease
Но все  пак аз имам две снимки на три грации само, така че ви ги показвам blum

Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #359 -: ноември 05, 2010, 12:35:42 »

Противно на всички мои принципи да говоря само, когато имам да казвам нещо:  heart

А снимката ми е много мила.  heart
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines