Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 18, 2024, 15:48:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 4"  (Прочетена 130066 пъти)
 
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #30 -: май 17, 2010, 09:18:01 »

Данитка, честита розова новина!
Рени, и на мен първите три месеца много ми се гадеше и много повръщах, макар и не точно от млечни продукти. Аз тогава почти нищо не можех да хапна.Към средата на четвъртия месец всичко отмина, така че не се претеснявай.
« Последна редакция: май 17, 2010, 09:52:44 от eliss » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 17, 2010, 09:41:07 »

Данитка, честити розови гащи!!!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 17, 2010, 10:58:04 »

Благодаря ви, момичета, за информацията. Явно ще си почакам още малко докато вляза в четвъртия месец да видим какво ще стане и тогава ще я мисля.

Дани, честита ти девойка. Ей, не му завиждам на твоя мъж как ще опази три прекрасни жени.  girl_impossible
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 17, 2010, 12:00:04 »

Дани, честита принцеса  Bravo
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #34 -: май 17, 2010, 12:06:26 »

 И аз тъкмо се прибирам от преглед .Бебето е добре върти се чух сърцето му,размерите му отговарят на седмицата в която е.Кръвното е идеално,а аз съм качила от януари до сега само 0,700 грама и съм много доволна от себе си,значи аз сама си преценявам какво е добре за мен да ям и не съм сбъркала.
Сега искам да ида на 4D като се приберем живи и здрави за ваканция.Ако може помагайте с телефони на специалисти,защото не мога да се свържа с моя доктор а ние като се върнем едва ли ще има места веднага да ме вземе.

Данитка ,честита ти принцеска
« Последна редакция: май 17, 2010, 12:32:08 от juji » Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #35 -: май 17, 2010, 13:26:36 »

juji   САМО 0,700 ГРАМА  shok  Oh my ...  Е как го правиш този фокус?
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 17, 2010, 14:55:32 »

Данитка, честити розови гащички  Bravo.

juji ,
как го правиш това с теглото?  shok Мен за 20 г.с. ми се вижйда нереално, предвид, че матката се увеличава, като сложим бебето, околоплодните води, ала бала... Това да не е за последния месец само?
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #37 -: май 17, 2010, 15:33:59 »

Не е за последния месец в края на януари се теглих,честно казано и аз съм изненадано ,но приятно.Момичета аз по принцип съм по едра,но много се страхувах от килограмите.Когато разбрах ,че съм бременна реших да се храня по разумно,не ям хляб ,сладко ,тестени изделия и  пържени меса  и картофи наденици такива неща не ям.На последък салати печени чушки сирене домати такива неща хапвам.Всеки ми говори за тия кг и аз съм в чудо много внимавам какво ям и ме е стах да нкача много.Тук в Италия е нормално през цялата бременост да качиш 9 кг и да ви кажа една моя приятелка сега ще ражда тук тя за цялата си бременост е качила само 6.И на нея и бяха казали да е внимателна,а тя пък вдигаше и кръвно и аз като я слушах сякаш се наплаших,солта също я избягвам.
Иначе аз очаквах поне 2-3 кг да съм качила .Абе какво да ви кажа нека така да съм вие сте всички финни мами няма право да качвам много кг ,че е вредно  за мен.А и другото което правя и което ме посъветва моят доктор в БГ движение,когато времето е хубаво съм на вън поне за 1,5-2спокойно ходене.
Мале какъв пост дълъг стана.Ще ме прощавате.Вие нямате нужда от моя режим на хранене всички сте финни и манекенки направо ви се възхищавам
« Последна редакция: май 17, 2010, 15:37:08 от juji » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 17, 2010, 20:06:27 »

juji , браво  Bravo малко хора могат да постигнат това . На мен не ми се вижда нереално , защото моя колежка беше така. Тя също е доста едра, и за цялата бременност качи 4-5 килограма , като роди бебче 3200 .
Искам да кажа - Щом се чувстваш добре, значи всичко е наред  good
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #39 -: май 17, 2010, 20:21:17 »

Мерси leni_beni_ ,аз за сега съм доволна ,но и много време има ,дано да не ми дойед апетит в последствие ,че ще я втасаме тогава  blush smile.Моята приятелка за която писах по- горе до 6-ят месец беше качила 9 кг ,докторката нон стоп я тормозеше за това ,че качва килограми и даже и препоръча да се ограничи разни храни и миналата седмица като се видяхме тя ми каза ,че на последната консултация вече е била с 3 кг надолу т.е има само 6 излишни килограми.По принцип аз съм си предразположена към пълнеене ,но пусти страх сега важното е ,че не ми се яде много ,а и не знам дали има значение, но ние вечеряме към 6 часа и след това не ям нищо, най много някоя ябълка.И за мен е учудващо защото вече 2 пъти правя любимите ми палачнки купувам шоколад и банани и най много 1 -2 да хапна мъжа ми изяжда останалото,та това ме навежда на мисълта ,че май някой  ;)ме контролира какво и колко да ям ,виж сиренето го опустушавам ,мъжа ми не може да ми смогне.Ами моля са да съм така до края  и да нямам никакви проблеми и дано Господ да е с всички нас и всичко да ни е наред
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #40 -: май 18, 2010, 07:24:57 »

Данитка честито и от мен  girl_wink give_rose smile
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 18, 2010, 08:15:18 »

Дани, честита ви розова новина.Ти звучиш хепи, а татито момък ли искаше?
Относно килограмите, аз първите седмици свалих 4кг, не от гадене и  bad, а от много движеие в работата, сега вече почвам да наваксвам и вече съм +1кг.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 18, 2010, 09:04:43 »

Данитка, честита розова новина!  Радвам се , че си доволня от Цолова, понеже и аз при нея имам час, но чак за 25-ти Юни  girl_wink .
За килограмчетата - аз качвам стремглаво и мисля да се спра като ви слушам. Бях почнала да трупам веднага след сватбата и тъкмо почнах диета и разбрах, че съм бременна и спрях веднага. Та доста тежест нося още от сега. На мой колега му се роди скоро детенце и като го питах много ли е качила жена му той каза не и даже била отслабнала и не защото е повръщала или се е чувствала зле, а защото преди бременността била понапълняла...
Аз много наблягам на млечните продукти предния месец опустошавах поне по 1 кашкавалка на ден, а мъжа ми се е заел да ми намира истинско мляко от разни частни стопани, та да е по- хранително и полезно.
Поздрави и усмивки на всички!
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #43 -: май 18, 2010, 09:15:25 »

Според мен в много от случаите е и до организъм.
И до това какво можеш и какво не можеш да ядеш. Аз например си мечтаех, като разбрах че съм бременна, за едни големи купи със салати, домати, таратор. И си виках, ех че благодатен сезон уцелих за салатите, и килограмите ще са по-малко. Но уви сметките ми излязаха криви. Не мога да кусам салата. Просто все едно ям шпертплат. И всички ми горчат. Луда работа. И млякото - ми не ми харесва. Даже онзи ден половин активия с череши едвам хапнах  crazy
Но благородно завиждам на тези, които могат да се контролират и нямат проблеми с храненето.

Данитка честито за малката ви принцеска  give_rose

Аз нямам търпение да отида в петък на ЖК, та да се опитаме да видим пола вече  Wink
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #44 -: май 18, 2010, 09:22:28 »

svetla_ety сега разгледах снимки от сватбата ти ,ти имаш на къде да качваш не се тормози  smile.Аз да ви кажа момичета тук в Италия като ги гледам бременните и и им се чудя, абе с тая паста дето я ядът как успяват да са такива слаби не знам.Значи на 10 бременние една да е по закръглена.Сега нали само това ми е в главата и само ги оглеждам ,абе какви са тия натури не знам изключинетлно слаби крака само едно коремче напред и това е ,и такива са мнозинство.Аз като забременях първият път / имам един спонтанен аборт преди тази бременност/ докторката на първият преглед като отидох така започна да ми се кара за килограмите чак се разплаках пред нея.Та така те са си такава нация не са пълни въпреки пастата и хубавите тестени изделия които имат,хранят се по различен от нас начин.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines