Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 15:06:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 218652 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: март 29, 2010, 19:03:37 »

« Последна редакция: април 21, 2010, 13:38:25 от Данитка » Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #1 -: април 02, 2010, 13:10:03 »

Момичета да попитам за съвет, колебая се дали да инвестирам и да си купя обувки за сватбата, които да мога да нося и след това или да купя стандартни сватбени само за деня и да не са скъпи. Вие как постъпихте?
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 02, 2010, 13:57:57 »

Аз лично не бих си купила специални обувки от сватбените магазини (главно защото не мога да си харесам нищо). Пък и не мога да разбера какво и е "специално" на обувката за сватбата, обикновена елегантна обувка в бял/светъл цвят.
На моите налетях случайно онзи ден в едно много малко магазинче из преките около СУ. Влюбих се от пръв поглед. Най-обикновени сатенени сандали с една красива роза отпред. Купих ги за 39лв, а са италиански, с много удобна извивка, токът е 9см. Ще се пробвам да кача снимка smile.
Това е първото нещо, което купувам за сватбата и доста се вълнувам.  Току ги вадя от кутията да им се радвам  give_rose

П.С. Сложих снимки на моите сандалки в галерията smile
« Последна редакция: април 02, 2010, 14:51:30 от roxanne » Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #3 -: април 02, 2010, 17:34:35 »

roxanne strahotni obuvki si namerila   Bravo
Dinna spored men nqma znachenie dali obuvkite sa specialno svatbeni ili ne, vajnoto e da sa ti udobni i ti da se chuvstvash dobre kato gi obuesh  Good luck


 Offtopic sajelqvam za latinicata,no mi se precaka flextyp-a  blush
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #4 -: април 06, 2010, 16:25:31 »

Аз,която не нося обувки на висок ток,бях решила да инвестирам в скъпи,които да мога да си нося и след сватбенят ден!Харесах си от Guess страхотни за 310 лв.


* BIGBCG.jpeg (28.15 KB, 354x454 - видяно 494 пъти.)
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #5 -: април 06, 2010, 16:40:45 »

В петъка много ми се обикаляше за обувки.Като пообиколих магазините само си мислех,че по-хубави от тези на Guess няма...да ,ама не!!В последният магазин,в който влязох обух най-удобната обувка до сега!И си ги купих-намалени на 59 лв.Много съм щастлива! *YAHOO*Имат всичко, на което държах-стабилен ток и платформа.Сега си мисля дали немога да ги нося и преди сватбата  Wink поне веднъж.....Ще се опитам да ги кача в галерията,понеже снимката е много голяма.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 06, 2010, 17:43:54 »

Момичета, честито за обувките! Много са красиви и двата модела  Bravo
Относно въпроса на Dinna ще кажа, че аз лично си купих официални обувки от обикновен магазин. Причините са две: първо, че повечето модели на сватбени обувки не ми допадат, и второ, че тези мога да си ги нося и след това по официални поводи  Wink Успех с намирането на вашите обувки  smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #7 -: април 06, 2010, 18:32:00 »

Roxanne, Pepche, Merylu и Divanetata   благодаря ви много за отговора give_rose

Roxanne и Merylu честито за обувките чудни са danceg да си ги носите със здраве smile

Аз сега да си призная защо питах за съвет Ashamed  харесала съм си едни много скъпи обувки и си търся оправдание да си ги купя, обаче не мога да намеря извинение още, май ще се спра на другите  smile
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 06, 2010, 18:48:37 »

Купувай скъпите   girl_wink
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #9 -: април 06, 2010, 19:00:01 »

Какво по хубаво оправдание от това, че ще си булка,  yahoo щом ти харесват купувай колкото и да са скъпи  chee
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 06, 2010, 20:26:17 »

Моите нямат нищо общо със сватбени обувки  yahoo - затова и си ги харесвам!
Няма нищо по-хубаво от това да се възползваш от "оправданото" харчене покрай сватбата  tease
Ето ги и моите

Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #11 -: април 06, 2010, 21:38:27 »

Stefane, Pepche и Sn0wflake много ви благодаря така ме разсмяхте funnytooth goody

Благодаря ви пак, ще докладвам за резултата blum
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 07, 2010, 18:41:28 »

Дина и аз като теб се чудех много в началото и минах през какви ли не чудения. В началото ми щукна изобщо да не съм с типичните бели сватбени обувки, тъй като изобщо не обичам белия цвят и после ще си събират прах и реших да си търся розови, тъй като ми е любим цвят и да придам нещо по-откачено в мой стил. Тази идея ме завладя, тъй като в този случай хем щях да се радвам на цвета, хем да си ги нося след това. В последствие харесах сто чифта розови, но повечето бях с доста висок ток, който не мога си позволя дори и да можех да нося такъв. Бях на ръба да си взема някои от тях, забравяйки са този момент и после се осъзнахи и за мое щастие попаднах на розовки обувки, които бях и ниски и на много добра цена и след дълго чакане се сдобих с тях. Не са съвсем официални, но са страшно удобни и после спокойно мога да си ги нося. Сега обаче пак се заглеждам в обувки, тъй като търпя много критики с моето розово, пък и в типично женски стил не мога да се наситя с тези обувки и ми дойде и желанието за други и непрекъснато се заглеждам за някакви сребристи. Другото, което бях решила че да не харча много пари за такива неща, но след всичкото това търсене стигнах до извода, че не трябва в такива моменти да издребняваме и ако наистина нещо ни е много на сърце и колкото и малък бюджет да има - сега е момента, в който да си го позволим. Така че моя съвет е, ако си харесала страшно много някои обувки и по принцип си маниячка на тема обувки - просто си ги купи! Един път си булка и все ще можеш да си го позволиш  good
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 07, 2010, 23:03:52 »

AlexiS Напълно и мнооого съм съгласна с теб!Аз също съм по откачените неща и хич не ми дреме например, че обувките ми са с огрооомни червени сърца!Бижутата няма да са злато или платина, но ще са достатъчно шантави, за да стават и за сватбения ден и за после !Само ако знаете какъв ще ми е втория (удобен) тоалет за сватбата....главите ще ви заболят lol)
Майната им на всички, които се придържат към нормите!Един път сме булки и ще си харчим колкото си искамеее!:)))
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #14 -: април 08, 2010, 09:01:22 »

sn0wflake  :bravo:честити обувчици,  изглеждат много елегантни, ще споделиш ли колко см е тока   smile И много  ми стана  любопитно за втория тоалет за сватбата и за бижутата  blush ще чакаме снимки да качиш  Xixixi
AlexiS много са ти хубави розовите обувки, хич не обръщай внимание на критики, щом са ти удобни и ти харесват си ги носи, вожното е ти да се чувстваш добре  good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines