Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:35:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 6 част  (Прочетена 170815 пъти)
 
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #525 -: май 05, 2010, 15:36:29 »

И на нас ни взеха 18лв. Замислих се, дали няма да има разлика, защото такси всякакви, знам ли...

Това с часовете определено не е така. На нашата дата със сигурност има 10.30. Разбрах, че са през 15мин часовете за канцелариите. Ние сме в 9.30, но първо са писали 10.30, та го променихме.
Както и да е, там служителките могат какво ли не да кажат. Защо не са по- мили, не знам. Сватби правят, на най- паметните и радостни мигове на хората присъстват...
Активен
titi_iv
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #526 -: май 06, 2010, 07:35:30 »

Добро утро момичета,ако някоя от вас се чуди за видео и аудио,вчера моя приятелка ми показа албума си,който е правен от Студио Х и останах очарована,снимките бяха като картички,много добре направени,качествени и като цяло албума беше невероятен.Направо останах без думи. Bravo
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #527 -: май 07, 2010, 08:27:45 »

Aз не ги харесвам Студио Х. Снимките са решени в стила на 80-те, хайде 90-те години. Младоженците са като изтокани и неестествени. Засилват излишно червеното, може би смятат, че така изглежда по- цветно и по- живописно, но всъщност прекаляват. Фотографията им е на аматьорско ниво. За съжаление не мога да препоръчам други, тъй като във Варна още не съм видяла свестни сватбени снимки, уви!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #528 -: май 07, 2010, 11:03:38 »

Във Варна има добри фотографи, които снимат и сватби! Не са само студио Х и Фотеви.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #529 -: май 07, 2010, 11:21:31 »

Във Варна има добри фотографи, които снимат и сватби! Не са само студио Х и Фотеви.

  Заставам твърдо зад Слънце! Вчера прочетох, че falenopsis не е видяла още свестни сватбени снимки във Варна, и ми стана много криво  nea falenopsis , търси още, но не прави генерални заключения. Младоженците от Варна имат редкия късмет да могат да се обърнат към услугите на страхотни фотографи.
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #530 -: май 07, 2010, 12:44:33 »

Споменете някого, моля ви?  Аз на Фотеви не съм гледала снимки, освен от сайта им, до колкото помня никак не ми харесаха. Гледала съм на Реджи, които на моменти имаха добри попадения, но като цяло и той няма концепция в снимането. Прави 3-4 000 кадъра и все някой се случва добър, но много малък е процента на успешните снимки, нищожен дори, бих казала.
Споменете някой, от когото сте доволни, нямам друг източник на информация, на вас разчитам.
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: май 07, 2010, 15:05:03 »

Az se sprqh na Ani video.Predi vreme prisustvah na tqhna svatba i mislq,4e se spravqt dobre.Dano da sme dovolni.Momi4eta,vseki si ima razli4en vkus i na vseki razbirase 6te mu haresa ne6to razli4no ot na drugite.Vajno e kato se sre6ne6 s DJ ili fotografa ili t.n. da si kaje6: "Tova e 4oveka''!
Активен
@sTR@
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: май 07, 2010, 18:29:53 »

Аз съм доволна от това, което получих като услуга от Фотеви. Фото & видео заснемането беше най-притеснителното нещо за мен преди сватбата - не обичам да се снимам, не се харесвам на снимки, но същевременно много настоявах за него, защото то ще подсилва спомена след години. Но отношението на Фотеви и професионализмът им заличи това притеснение в сватбения ми ден - не усещах любопитното око на камерата, харесах абсолютно всички снимки, които ни предоставиха. Вярно е, че не са единствените във Варна, но професионализмът им е безспорен!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #533 -: май 07, 2010, 18:36:46 »

Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines