Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 11:35:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 120867 пъти)
 
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 10, 2009, 09:51:27 »

Не се тревожи,Djudit.Последните няколко седмици е така.Особено последната...Опитай се да запазиш спокойствие и за деня преди сватбата не оставяй никакви ангажименти.Почивай си,разходи се,излез с приятели.На мен това мнооого ми помогна.Остави близките ти да се занимават с посрещането на самия ден.Ти се наслади на прическата и грима...
А аз пак няма да се видя с вас:(Но...причината е страхотна.Диска и албума са ни най-после готови и сборният ни пункт е в Сливен.Родителите на милото пристигат в събота с материалите:)))Че моите родители милите нищо не са видели...Евентуално ще си дойдем в Кз.покрак 22.09 когато се събират малко повечко почивни дни.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 10, 2009, 16:39:13 »

Ехх, жалко Yaci sad
  Offtopic   Но и при вас пак е добре - родителите и на двамата са в една посока и можете да ги съчетавате  pardon  Я, ме питай мен по тази тема  girl_impossible

anellly, обади се като се върнете от Ст.Загора.
Djudit, ти няма ли да се престрашиш  girl_wink

А нашата съботна булка се е покрила - нея няма да я каня на среща, щото ще ни върже тенекия  tease
Красенце, искам да ти пожеля много спокоен ден утре и една прекрасна сватба в събота  give_rose
Дано времето е хубаво, но по-важното е на вас да ви е хубаво - много да се забавлявате  good
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 11, 2009, 08:41:44 »

Бубка ние решихме да отидем до Търново, за да си оставя книжката , да взема малко лекции и за обувки разбира се.Незнам кога ще се приберем, но аз пак ще ти се обадя да ти кажа дали ще закъснеем.  Sunshine
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 11, 2009, 08:43:25 »

ОК, няма проблем. Аз и в неделя мога да пия сутрешно кафе, ако не успеем в събота  girl_wink
Активен
Djudit
Новак
*
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 11, 2009, 10:11:37 »

Благодаря много за поканата, но няма да сме в града и си запазвам правото за другия път.  smile
Много бих се радвала да се видим на живо.
Да Ви кажа снощи реших днес да отидем да си извадим медицинските. И всичко си беше както го описа anelly. При нас се получи същото "елате във вторник за психиатърката". Струва ми се, че тази жена май само тогава е на работа и затова ни карат в този ден да ходим. Искам да Ви питам после след като минате и последния кабинет къде ви направиха заключенията? Личният или някой пак там из кабинетите?
Красенеце пожелавам ти лек спокоен изпълнен с незабравими емоции ден.
Оле скоро и аз ще съм булка yahoo
Активен
Djudit
Новак
*
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 11, 2009, 10:19:27 »

Е сега отново се зачетох написаното от anelly. На нас след кожния кабинет ни пратиха на втория етаж ренген и от там си взехме подписа и печата. Повече не се върнахме на гишето на първия етаж, но незнам дали не трябваше. Да не би да сме пропуснали някой друг печат. Оф цялата работа е една отбий номер
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 11, 2009, 10:20:00 »

На регистратурата ще ти кажат.При нас в последния кабинет,в който отидохме/май беше вътрешни болести/ там ни направиха заключенията.Спомням си,че чакахме общо 4 двойки и ни поканиха всички едновременно:)
Красенце,пожелания и от мен да изживееш най-страхотния ден в живота си.
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 11, 2009, 23:25:32 »

Хей момичета, надявам се всичко при вас е добре....Да не забравя, Красенце един много красив ден утре изпълнен с много хубави емоций, едно голямо ГОРЧИВО от мен  weddingday ще чакаме снимки и постче да разкажеш как е било.... give_rose give_rose give_rose
И пак малко  Offtopic ама не можах да се сдържа-едно приятелче е пуснало снимки от една сватба в фейсбука...абе гледам аз тази торта ми е много позната и после кво да видя- Красен на булченското хоро, много яко...Хихихихих пред Яци....много яко...човека усмивка. Айде да не създавам още  Offtopic ще питам него от къде се познавате. Ама вече си имаме общ приятел  blum

А и още вярно ли толкова сватби на 9/9/9?! Едни приятели бяха кумове на една от тях- ама само подписване с младоженци и родители и почерпка в ресторант. За младите ще има отделно парти ама май още не знаят кога и ще е в дискотека ли? Май нещо такова казаха с много коктейли и т.н Не традиционата бяла сватба с всичко покрай нея хмммм незнам може би ще е интересно....ще се чуе...
Ехххх как ме е яд за тези кафенца ваши....ама айде някои ден дано така се случи че се видим... еххх приятно кафенце от мен.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 13, 2009, 20:33:53 »

Джудит след катоотидете при психиатъра, отивате на втория етаж срещу асансьора при Корчева и след това долу на гишето. Няма нужда да ходите при личен док. А ние се връщахме 2 пъти на гишето, защото платихме отделно за кожен и рентген. Така , че не се притеснявай - не си изпуснала печат.
Бубка мн съжалявам, че неможах да се обадя, blush но обещавам др път като си дойдете да се видим.
Е това е булката ще бъде боса. sarcastic
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 14, 2009, 10:08:30 »

Anellly, не се притеснявай, ние често идваме  girl_wink
Жалко, че не си харесала обувки в Търново - дано тези дни си харесаш, че да можеш малко да ги разтъпчеш поне. И до вашият ден не остана много  Girl_hide

Павла, ти къде се губиш? Не казваш кума мисли ли за дата вече  blum

Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 14, 2009, 10:39:13 »

Бубка менюто в ресторанта как го избирахте?От менюто за клиентите или ви дадоха 3 примерни менюта и си избирате 1? Прочетох в темата за куверта, че сте се уговорили вместо да разсипват ракия да вземете бутилки водка? Мръщиха ли се или нямаше проблем / това е мн хубава идея/ Ако не бях прочела никога нямаше да се сетя. Ех, какво ли щях да правя без теб???
А колко съм любопитна само - отварям албума на Красенцето и очаквам да видя снимки, а те милите сигурно още не са се наспали?
« Последна редакция: септември 14, 2009, 10:43:32 от anellly » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 14, 2009, 10:47:32 »

Ами от стандартното меню си избирахме, не са ни давали примерни. Дори си спомням, че за гарнитурите питахме и ни сметнаха по 1/2 порция от две различни, че иначе се получаваше много голяма гарнитура.
Относно алкохола - нямаше никакъв проблем за това, казахме им, че искаме водка, вместо ракия, която да бъде в бутилки, а не разлята по 100гр на 80 чашки и да се хвърли после. Т.е. имахме 10 маси и сложиха по 1 литрва бутилка на всички без нашата и без родителската (там никой не пие водка). В крайна сметка си прибрахме 2 напълно неразпечатани и 2 половини бутилки, които подарихме  pardon
За тях е важно да го имат като консумация в куверта, дали е ракия или водка - няма значение. Аз всъщност не съм сигурна дали водката не излизаше дори малко по-скъпо от ракията (взехме Собиески мисля), така че няма на какво да се мръщят  good
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 14, 2009, 12:53:01 »

хахахах Бубка то пилето си мисли ама аз още държа фронта...по тоя повод след сватбата на сестра ми, беше седнал с майка си и бяха направили някакъв списък с 25 човека роднини, които нямало как да не поканят.... angry
anellly без обувчици ще е интересно...хахахаха успя да ме разсмееш... дано да успееш да намериш скоро нещо, че наистина ще е добре да ги поразтъпчиш преди това...
И при нас както при Бубка беше с алкохола и аз не се бях замисляла, ама нали Бубка е с нас  heart и аз незнам какво щях да правя без нея... иначе менюто го избраха от стандартното меню за клиенти.
Само малка вметка при нас си мислехме че това, което е като задължителна консумация от ресторанта няма да стигне и говорихме с доставчици на алкохол и безалкохолни напитки да докарат вече им забравих бройката -водка, вино, вода, коли, фанти и т.н и каквото остана(не разпечатано) си го взеха обратно, а платихме само отворените и изпити бутилки.
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 14, 2009, 14:35:12 »

О,да.И при нас беше така.Казаха ни за складове на едро и дребно,от където поръчахме мин.вода,сокове,газирани напитки и бира.Платихме за всичко,заедно с амбалажа и това,което не беше изпито го върнахме.Те съответно ни върнаха парите за амбалажа,както и за това,което им връшаме.Но ставаше въпрос само за нещата,които са в касетки.За мин.вода,която е на стекове-не.Ама тя така или иначе се изпи.За 80 човека поръчхме 60 бутилки от по 1,5 л.,от които останаха 2 или 3!При положение,че и в куерта имаше включена по 1 бутилка от 0,5 л.на човек.Ама жегата водата беше мнооого вървежна.
Активен
krasence86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 15, 2009, 20:41:24 »

Благодаря на всички за хубавите пожелания. Искам да ви кажа, че сватбеният ми ден определено е най - щастливия в живота ми до този момент. Чувството е просто неописуемо, но съм сигурна, че всички вече сами сте се уверили ( или ще се уверите) в това. Нямам търпение да кача снимките.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines