Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:44:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Bergeria 20.09.2009  (Прочетена 50048 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: септември 24, 2009, 12:26:41 »

мила Bergeria, честито!!!! :nazdrave:ю
желя ви много дълги години съвместен живот, снимките изглеждат много добре, искам да кажа че ти си много красива и роклята и прическата и грима, равам се че всичко е минало толкова добре
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #106 -: септември 24, 2009, 14:35:26 »

Благодаря ти, Гери, за милите думи! С риск да се повторя ще ти кажа пак - не мога да нарека това "работа", защото ми доставя невероятно удоволствие. Неописуемо по-голяма награда е че съм била причина за поне една усмивка от такава красива булка, в толкова щастлив и важен момент!
Благодаря ти от мое име, и от името на колегите ми, че ни позволихте да бъдем част от вашия празник!
Обичайте се винаги така, както в този най-прекрасен ден!
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: септември 24, 2009, 16:58:11 »

Честито на младото семейство!
Мила Бергерия, желая ви много щастие, любов и неизброими прекрасни мигове в семейния живот!
give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: септември 24, 2009, 20:38:33 »

Честито на още една от нас - булките на 20. 09. 2009 smile Бъдете много щастливи и винаги се обичайте така, както на снимките smile и на диамантената сватба пак такива искрици да блестят в очите Ви smile
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: септември 27, 2009, 17:08:24 »

Чеситта сватба!
Страхотна булка си - просто невероятно! чакам с интерес целлият ти разказ и безкрайно много се радвам, че сватбата е била като приказка  Bravo Bravo Bravo
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: септември 27, 2009, 18:04:35 »


май на всички моми им се е доженило  Wink

калата ми


купона продължи в Плаза където гост беше Теодора и не спраяха да ни поздравяват.


ето  и най- добрият ми приятел, който ме разкарва по фризьори и гримьори, а на края хвана и жартиера


ето и щурата ми малка шаферка



двете любими жени на Пепо аз и най- добрата му приятелка Нели ( моя скъпа шаферка)


Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: септември 27, 2009, 18:50:14 »



ето и сканираните снимки от двора на ритуалната








и една любима моя снимка

« Последна редакция: септември 27, 2009, 18:51:58 от bergeria » Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 27, 2009, 21:36:38 »

ейййййййййй,bergeria,приказна сватба.чакаме още подробности!наистина-прекрасни сте!!!!! :sunshine:а лицето ти сияе на всяка снимка Bravo give_rose
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: септември 29, 2009, 13:26:24 »

И така да разкажа как протече нашата приказка. Приятно четене.
В събота (19.09.2009) беша пълна лудница в къщи. Сестра ми и едни приятели пристигнаха. Ходихме да ги настаняваме и после като дойдоха им възложих хилади задачи. Ходихме с Милото да донапазарим и да закараме нещата в ресторанта. Взех си тортата за кумовете, направих си сама пилето. Подготвих ордьоврите за масите( в деня не се консомираха, но това по- натам). И така направиха ми маникюра, до късно вечерта всичко беше задраскано от списъка със задачите. Остана само да закараме моята кола и булчинската кола на авто мивка в 12:30 вечерта вече бях в леглото. В 3ч. се събудих и така и не можах да заспя.( предните нощи спях пак по 4-5 часа, но тогава просто бих рекорда. Милото реши да консумираме предварително брака .  И така в 5ч съм на крак.
 Приготвих си масите, ходих да посрешна част от гостите и да ги доведа в нас. Пихме кафенце, хапнах 2 сладки  изкарах си роклята изгладих я ( на друг нямах доверие). Опънах си шлейфа и се наложи да го поправя на едно място, че бях го защипала с ципа на калафа, но барзо се справих, въпреки че се шашнах първоначално. По същото време ми се обади Иво ( най- доброто ми приятелче) и дадох набързо задачи и трагнах за фризиор и грим. По същото време баща ми ми звъни, че  е объркал адреса ни и е на друго място. Хайде наставления по телефона( поизнервих се). Е телефона не спря да звани до последно и на двата им паднаха батериите, сигурно имам доста снимки с тях  Отивам да си взема цветето  за в косата, което бях поръчала една седмица предварително и се оказва, че то не е готово, сега вече се ядосах след много обяснения, че си го искам веднага, защото закъснявам за часа си при фризьора тя започна да звъни и ме прати  в другият им магазин, хайде бързо до там и гледам тя сега го прави ужас, че закакво искаше да го поръчвам по- рано. Както и да е гледам, доста голямо ми се видя, отивам при фризьорката и тя вика споко ще го пооправим. Денито се справи чудесно пооправи цветето и нещата си дойдоха на мястото. Хайде на грим. И там нямам никакви забележки всичко вървеше по график, че и по- добре. Бах готова  в 12ч. и си викам  няма да има проблем, но...
По същото време ми се обажда Милото и ми казва, че има проблем с Балата къща и, че не могат да настанят гостите, защото другите още не били напуснали. Аз естествено бясна, но си викам ще има време. Прибирам се вкъщи шаферките ме обличат като се видях и направо..... Точно както си се представях. По същото време вече към 13ч. Милото се обажда, че може би вече ще успее да ги настани, а съм в ужас защото той не е готов, а след 30 мин трябва да сме готови. Идват фотото и видеото точно навреме, а аз притеснена. Те страшно много ми помогнаха и ме предразположиха. Започнаха да ме снимат и аз се усмихвам, а вътрешно ще се разплача, че Милото го няма, но той дойде и като ме видя.... направо си остана с отворена уста, нямам търпение да видя снимката. Аз толкова много му се зарадвах и сякаш силите ми се върнаха, казах си всичко ще е наред. Бързо му дадох всичко и той се оправи за нула време. По това време ми донесоха и букета тогава като го видях и вече не спрях сълзите си от радост, може би тогава усетих, че нещата найстина се случват, че може би не съм на чужда сватба, а на моята. Снимахме се, дойдоха колеги от унито. Помогнаха ми с воала( уж нямаше да имам, а само за ритуалите, но толкова ме харесаха с него, че си го оставих) Кумовете закъсняваха, но и те дойдоха и така пременени най- близките и шаферките започнаха да влизат и да ги закичвам. Нямаше време за наздравици, но и мойте роднини най- после дойдоха пред блока, а и всички гости бяха долу. Когато слязох и всички започнаха да ръкопляскат и викат  за момент ми се зави сват, доста се развълнувах, чувството беша просто страхотно. Поздравихме се набързо всички не спираха да ни правят комплименти. И така хайде в ритуална. Там ни посрешнаха обясниха ни как ще са нещата направиха ни снимки и така поканиха ни и наредиха. Битовият ритуал започна.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 29, 2009, 13:29:36 »

Всичко беше много хубаво. Танцьорите и изпълнителите толкова ни се радваха, ритуала беше страхотен. В стайчката за изчакване ни обясниха пак какво да правим, момичето от танцовия състав ми каза, че съм страшно красива булка и аз наистина взех, че й повярвах хахахахха. Влязохме ритуала продължи Разбулиха ме шампанско, халки подписи, аз настъпих Милото  ама то си е ясно, че аз гомандвам.  Поздрави за родителите и в другата зала от гостите. Отвън снимки, аз бързо изгоних човека с балоните, защото не обичам натрапници. И така хайде в църквата и там сме навреме и аз вече се успокойх, че всичко си е по план. Бях много щастлива, снимки в двора и след това влизаме  в църквата. Тук попа забелязва кумата и й казва да се покрие, че с такова деколте няма да я пусне  е обърнахем й болерото и  с карфиците на бутониерите на кума и Милото ми барзо я натъкмихме. Аз съм много доволна от поп Теодор, тази негова забележка я намирам за нормална и никой не се обиди. Ритуала беше доста личен, без излишни глупости. Поднесе ни лични напъдствия и т.н много се смяхме когато ни каза, че сигурно вече си знаем недостатъците, а и приятелите  се смяха, защото си ни познават.   Малко ме беше страх да не ми падне короната, но нямаше проблем. Кума не ги удари, бах го предопредила изрично и той ми вика на другия ден, че като ме е видял как заплашително го гледам се е бил попретиснил, но нямаше проблем. Справиха се идеално с всички задължения. И така на излизане от църквата пуснахме гълабите беше много красиво. След това гостите ги насочихме към ресторанта, а ние отидохме на фотосесия.

Ще продължа по- късно, защото трябва да бягам на лекции и упражнения
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: септември 29, 2009, 14:23:10 »

bergeria , честито мила.
от снимките личи че сте много щастливи и красиви. а разказа ти е много интересен. с удоволствие ще чакам продължението му и професионалните снимки. роклята ти е била прекрасна.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: септември 29, 2009, 15:29:54 »

Ще чакам продължението с нетърпение и още снимки Wink
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 01, 2009, 13:34:30 »

 Освободи ми се малко време и гледам да донапиша разказа си.
И така отидохме на фотосесия на СВ Константин и Елена. По пътя Милото кара бавничко, че крепеше букета на колата blum Спряхме на Шела за цигари, че кума малко трябваше да разпусне  smile Хората така ми се радваха, че ми стана едно мило cray Отидохме най- напред на Сириуса, след това на плажа, повъргалях се на пясъка, беше много забавно, а имаше и страхотни вълни. Шлейфа и вола ми се нодеха от вятъра ( нямам търпение да видя снимките  Girl_hide От там отидохме естествено и на Естреята( хотела  за снимки на булките). Там стана голям купон, защото вече се бяхме поотпуснали и не се притеснявахме от обектива. При скока за една снимка на кумата чантата и се разши и всички телефони и документи хвръкнаха във въздуха стана доста забавно. Пихме по едно кафе и трягнахаме към ресторанта. През това време сестра ми се е опитвала да настани братовчед ми и жена му в един друг хотел, чието име до последно не ни беше казано, и така са ги насоили от Бялата къща, че просто нямам думи, но както й да е да не се връщам, че .... Пристигаме в ресторанта, направихме си едни снимки в градината. Влизам от вратат и ме засипват с куп информация какво имало и какво нямало. Поизнервих се скарах се набързо и  си поисках 5 мин за да се посъвзема от емоцийте. Оказа се, че този който трябва да пази документа ни за брак и чаяшите ги е дал на друг и така докато се разбере кое къде  е стана една суматоха, но всичко бързо се оправи. В карйна сметка чашите и документа са били вече закарани у дома  blum smile В ресторанта набързо се видях с Дени и още в суматохата чувам сватбения марш, а младоженеца още в двора гледам го той запъхтян тича  tease laugh и влизаме в залата. Денито беше сложила бяла пътека с розови листенца в края и отстрани свещи. Свтлината леко приглушена, а малката ми принцеска пред нас върви и хвърля розови листенца от кошницата. Посрещат ни с шампанското, а на Милото сестра му ни захрани. ДJ обясняваше солта, пипера и меда какво значели, но бях толкова развълнувана, че не си го спомням. След това разчупихме питата и аз бях  с по- голямото парче, аз ще нося паричките  Bravo bouncinggirl и шампанското първа си изпих  girl_wink
След това под аплодисментите на гостите Милото ме отнесе на ръце до масата. Лека палза и речта на кумовете. Беше толкова специална, искрена и само за нас, че сълзите ми сами потекоха. Както се шегува кумът "Аз ви започнах, пък Насето ( кумата) ви довърши". и Така след тези мили думи последва и нашият първи танц, слушала съм няшата песен безброй пъти, но тогава като започна баса в началото на пецента и сърцето просто щеше да изкочи, смеех се, за да не се разрева пак, в кулминацията се целунахме, а малки балончета заваляха над главите ни. След това поканихме кумовете на тяхната песен, получи се много добре. И последва кумското хоро. Куът направо се раздаде и въпреки, че не може да играе се справи страхотно със задачата и си го изкара до край.  След това започна веселбата танци манци, просто купон. yahoo danceg
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 01, 2009, 14:05:28 »

Хапвахме пиивахме ( е аз не , но останалите да). Минахме за наздравиците. Толкова хора бяха казали, че ще донесът подаръци, а в крайна сметка всички дадоха парички. След това купона продължи, а шаферките се псравиха идеално с всичките си задачи. аз успях да разгледам укарсата на Денито и всичко беше просто страхотно. На танца за даровете беше много забавно, кумата даде достапарички на шафера ми, а кума не спря да преследва и гони шаферката из целия ресторант доста се поипотиха, но работа свършиха  Bravo cap гледах едно любителско клипче и всеки път като се сетя се смея сама, много яко се получи funnytooth Когато вкараха тортата в залата, толкова много й се зарадвах. Милото беше рожденник и духа свщички и тогава на микрофона застана малката ми сладуранка шаферка и каза " Честит рожден ден вуйчо" и запя Heppy  birthday to you . ДJ пусна тази песен и всички заедно с Ивайла запяха и заръкопляскаха, а аз гледам Милото ,той се разплака и отиде да гушка и целува малката принцеска. Беше толкова мило, че и аз се разревах cray Girl_hide След това разрязахме тортата и аз едно хубаво направо от стойката взех парчето торта и го размазах на лицето на Милото и го гледам и той се засилил, а аз му се моля да не ме маца, че ще ми развали грима, той беше много внимателен, но пък като се зацелувахме се изцапахме едно хубаво sarcastic ROFL Дадохме едно парче на кумовете с пожелание да са следващите, които да последват примера ни и едно парче на едни приятели Ани и Цецо със същото пожелание. След това купона продължи неусетно. По едно време идва Жасмина( жената на ДJ)  и ми казва, че остава още 20 минути и е време за разбулването, а аз тогава забелязвам, че още не  е сервирана тортата. Бегом в кухнята и гледам сервитьорите си пушат попитах ги защто не са сервирали, а те представете си ми отговарят, че се чудели дали да го направят tease Oh my ... crazy  бързо поне сервираха. Дойде време за разбулване, кумата се справи лесно, защото булото си го направих само с една штипка да се сваля и слага, след това на същият стол си сложих крака и Милото ми свали жартиера поизмъчи се малко, но стана доста забавно. Най- добрият ми приятел Ивчо хвана жартиера, а кумата въпреки че се беше скътала най- отзад букета падна в краката и тя просто го взе. И така дойде време за последното хоро и кумата го поведе с букета, който беше хванала.
Част от гостите се оттеглиха по стаите си в хотела, други по домовете, а трети към Плаза, където имахем за пазени места. Останахме ние с кумовете и свекара. И така Милото се чудеше с какво ще отидем до дискотеката и аз му казах, че колата ми е от вън и ще ходим с нея. Е всички бяха пили, а аз бях само на шампанското от ритуалмна и ресторанта и 3-те глътки вино в църквата и запретнах фустанели. одавна бях махнала обрача, дигнах я до коленете роклята и хайде натоварих ги кумовете и Милото отзад, а свекара отпред. Отидохме до вкъщи само да си обуя равни обувки, че за в дискотеката боса не върви, а слушам от някъде се носи силно мизика хора. Слезам пред блока и гледам кумовете милото и свекъра друсат хорце отворили всички врати на колата и усилили музиката. нямаше как хайде и аз на хорцето  danceg cap banana bouncinggirl goody  и хайде после ги карах и до дискотеката.
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 01, 2009, 14:14:19 »

ей Гери  прочетох всичко на един дъх и с голяма усмивка на лицето,мн ти се радвам на искренноста и непокизма .Просто супер.Голям сватбен купон сте си спретнали. А това с хорото накрая е ........ нямам думи.Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines