Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 17:18:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите коремчета и.......сутиенчета 2 част  (Прочетена 152454 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: януари 05, 2010, 11:10:48 »

Еееее Кали и аз искам при товя факир-диетолог тогава tease
Zahira браво за късметите от баницата  Bravo Пожелавам ти го! Няма по хубаво нещо от децата на тоя сват и аз иксам детска градина  smile
Руби, много добре исглеждаш и коремчето е прибрано, моето в 24 г.с. беше по малко от сега - кво му стана в тия последните дни от Нова година насам още порасна, да вземе да почине малко, че др седмица влизам в 7ми месец и тогава като хвръкне и в 9ти ще се търкалям и всички около мен само се забавляват на мой гръб и ме погалват по шкембата  blum Не завиждай, че тежи. Аз имах мерак да порасне, да си личи голя,  а сега се чувствам кит и остави това ами само мърморя как излгеждам ако облека бременните рокли, има две от тях с голяма плоха отпред, която хубаво ми надига палтото и ставам много много много  pqz pqz pqz pqz айде че се отплеснах.
На всички много ви се радвам, показвайте се, снимайте се  smile
И на мен си се кефя, все пак колко чаках и страдах докато стигна до тук  Girl_hide
Активен
teo99999
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



« Отговор #466 -: януари 05, 2010, 13:41:27 »

здравейте, хубави коремчета! всички сте много, много сладки и определено бременни blum!!!
айде и аз да се покажа в 39-а седмица, че може да ми е за последно pardon


* 39-ta sedmica.jpg (29.46 KB, 640x480 - видяно 260 пъти.)
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: януари 05, 2010, 13:47:46 »

Ехаааа какво коремче-страхотно е.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: януари 05, 2010, 13:48:57 »

Алоооо, бременните хубавици! Аз една китообразна не видях, пък гледах look
Много сте ми готини всички! Аз ако не забравя да взема апарата утре на работа, може да ви се покажа и аз от празниците. Да видите колко ми е пораснал тумбака или поне на мен така ми изглежда... tease
Ина и Захира, мнооого убави късмети сте си изтеглили и дано ви се сбъднат!  give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: януари 05, 2010, 14:49:24 »

Teooo, какво е готино коремчето  smile Много е сладурско и едно такова, смело напред, снимай снимай, че още малко.
Плами, айде де от кога те чакам да се покажеш
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: януари 05, 2010, 15:00:52 »

Руби много добре знаеш че изглеждаш страхотно и си много финна, така че... без излишна скромност  beating  blum Много си хубава, ама аз на теб тена много ти харесвам  danceg
Вер аз вчера видях че си писала и че има линк към снимки, но свекър ми беше точно зад компютъра и не ми беше удобно да отворя снимките  Wink Та сега да кажа - супер си ти е корема, много е стегнат наистина, малко крив ми се вижда, ама сигурно бебка така се е наместила по време на снимката  laugh
Кали и на мен нормална си ми се струваш, нищо китообразно, екстра си си  good
Теоо снимай се всеки ден че я виж какъв е хубав, а колко малко време ти остава да си го носиш  danceg
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: януари 06, 2010, 10:54:20 »

Айде една снимка и от мен на Бъдни вечер. Малко позачистих другото лице на снимката и дано си личи корема. Целувки!  blum
 http://forum.svatbata.bg/index.php/v/plamik/BEBE/me+koleda.jpg.html?action=gallery
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: януари 06, 2010, 10:56:59 »

Ооооо Плами, личи си корема ми как - много си хубавааа. ама дай ошще снимки дее, няма да минеш само с тази  smile Много си сладка с това коремче, то колкото мойто бе -само дето аз по-назад  tease
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: януари 06, 2010, 12:23:44 »

Плами,изглеждаш страхотно,много чаровна бременна си smile
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: януари 06, 2010, 15:17:24 »

Ехаааааа, колко мами са се престрашили да се покажат тук...похвалноооооо Bravo Bravo Bravo
Сега ако трябва да съм честна бременните жени преди ме плашеха, изглеждаха ми толкова огромни, непохвати и вечно завеяни. Но тук виждам толкова благородство, нежност и сияние че коренно ми се промени представата give_rose give_rose give_rose
Има еднин блясък в очите на всичките, има едно спокойствие като общо излъчване, има една мекота и благородство в погледите Ви Girl_hide
А и толкова готини мами, честно не съм си и представяла че може да има... god god god
Няма да изброявам поименно, защото трябва да се връщам назад, иначе без да искам ще пропусна някоя, но искам да ви кажа на всичките, че със сигурност сте най-красивите бъдещи майки които съм виждала (а напоследък малко или много ми се е наложила да видя дооостичка)  give_rose give_rose give_rose
Дано със спокойствието, хармонията и благородството, които излъчвате да успеете да отгледате и въпитате мъничетата си така, че всички да се гордеят с тях а Вие най-много  girl_wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: януари 06, 2010, 15:41:28 »

Плежърче, мило, много хубаво си го казала...както винаги! Но ще си позволя да поправя на някои места твоя пост, защото ми се струва, че си пропуснала един много важен човек....себе си! Твоите думи се отнасят и за теб самата.  give_rose
Има еднин блясък в очите на всичкиНИ, има едно спокойствие като общо излъчване, има една мекота и благородство в погледите НИ Girl_hide
..... но искам да ви кажа на всичките, че със сигурност СМЕ най-красивите бъдещи майки които съм виждала (а напоследък малко или много ми се е наложила да видя дооостичка)  give_rose give_rose give_rose
Дано със спокойствието, хармонията и благородството, които излъчваМЕ да успееМ да отгледаМЕ и въпитаМЕ мъничетата си така, че всички да се гордеят с тях, а НИЕ най-много  girl_wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #476 -: януари 07, 2010, 10:40:59 »

Плами,Тео ама много са ви сладки коремчетата!!!! Bravo
Аз вчера трябваше да изляза и докато чаках милото да ме вземе реших да се снимам и пак ще се покажа blush!Извинявам се ако досаждам ама много му се радвам защото имам чувството че за 1 ден ми изкочи girl_wink!


* IMG_1170.JPG (19.6 KB, 448x336 - видяно 247 пъти.)
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #477 -: януари 07, 2010, 10:41:37 »

И още еднаblush!


* IMG_1171.JPG (17.5 KB, 448x336 - видяно 250 пъти.)
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: януари 07, 2010, 10:47:57 »

Хихихи, Руби още се изкочи и в следващата седмица - с мен така стана. Видима е промяната -много сладко коремче, финна мама си ти - еееех  girl_wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #479 -: януари 07, 2010, 11:09:16 »

Ами ще изкочи сигурно!!А и аз нямам търпение вече!Хаиде сега и ти-финна съм била!Ама аз ще взема да накарам милото да ме снима в цял ръст за да ме видите tease!
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines