Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 23:32:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ритуална зала Варна. Внимание!  (Прочетена 66564 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 18, 2007, 15:58:27 »

Да-да фотографа там е ужасно нахален :angry:а цената на снимките които правят е направо.......потресаваща diablo
На мен ми дадоха някакво албумче с десетина снимки с ужасно качество(не че ги хвърлих,но стоят в някой шкаф забутани)
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #61 -: октомври 18, 2007, 16:38:58 »

На нас подписа през седмицата и ритуал в галерията ни излезе по-евтино отколкото щеше да дойде в ритуалната зала, а с блок-масата, която направихме се застъпаха горе-долу двете суми. А като се замисля дори и да нямах изнесен граждански ритуал по една или друга причина , мога да мина без никакъв - само подпис с кумовете през седмицата. НАистина им е много хубав битовия ритуал, но като започнат да те побутват и ръчкат и накрая последните ти гости като им ударят един шут и тръшнат вратата, защото започва следващата сватба.
Активен
Decho
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #62 -: октомври 18, 2007, 18:13:50 »

  Решили сме да се вземаме с моето мило човече в края на декември.Само че - ИЗНЕНАДААА!!! Ритуална зала Варна били в "коледна"ваканция от 21.12.2007 до 06.01.2008 .Що за глупост и безумие?!?Има ли някой идея как може човек да се ожени в края на годината в тази Варна?Има ред причини поради които не можем да направим сватбата по-рано.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 18, 2007, 19:04:58 »

лелееееееееее ohmyкаква ваканция crazy
Не съм чувала за такова нещо,може просто по коледните празници да не е позволено сключването на брак pardon
Горките вие :'(как ще осъществите сега сватбата shok
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: октомври 18, 2007, 19:34:37 »

Ама преди нямаше такова нещо!Егати ваканцията! Oh my ...
а и моите снимки са ужасни и някои от изброените от тях кадри липсват....да не говорим,че на половината аз "спя" :mad_girl:И едни светли,аз съм като болна от анемия,а така хубаво се бях гримирала....И моите си стоят и дори не ги показвам,само на най-близките...
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #65 -: октомври 19, 2007, 09:05:18 »

Decho ако държите да е в този период, защо не подпишете само на 20-ти декември и след това си правете сватбата когато искате с ритуал на друго място.  Offtopic мисля, че и венчавка в църквата няма да ви разрешат в този период.  pardon

Аз ли съм единствената, която се е спасила от фотографа на ритуалната зала  Bravo  нямам нито една снимка, тъй като бяхме само с кумувете и той докато се чудеше дали да ни снима или не, ние минахме покрай него и даже се нащракахме в двора с нашия апарат, въпреки че и в нашата разписка пишеше за две задължителни снимки, само че като са повече хора и няма как да му кажеш, че не искаш снимки и винаги в тутканицата успява да понареди хората и да ги снима.
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #66 -: октомври 19, 2007, 09:10:49 »

А неееее и ние нямаме снимки от него да не съм луда да им дам толкова пари за нишо good Снимахме се на двора- бяхме само с родителите ни и с кума и кумата  good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: октомври 19, 2007, 09:38:04 »

Да и ние нямаме снимки от него,а на двора се снимахме сами....Ама мъжа ми и свекара ми макар и изрично да ги бях предупредила,че не искам снимки от там се съгласиха да имаме фотограф от ритуална зала по време на подписването...Те там са различни,но пак не си харесах снимките Mad girl
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 21, 2007, 17:30:35 »

Мили мой като чета вашите писания и се сещам че и при нас беше същото . Първо си платихме фото право за нашия фотограф, после за 12 снимки от ритуалната които наистина са под всякаква критика и освен нас отзад хората са рамазани и направо са ужасни, и на всичкото отгоре след поздравленията един дебелак  angry почна да ни обеснява какво да правим и ние си помислихме че това е фотографа от ритуалната за които сме платили- и след снимките почна да се пазари със свекъра ми и тои го пита за 50 лв колко снимки ще направи и му даде толкова пари. А забравих че този човек каза на баща ми че ще даде диск със снимките -ама нищо не даде - много гадно  angry
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 21, 2007, 17:33:04 »

Защо ли и този разказ не ме очудва с нищо... girl_impossible
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 21, 2007, 18:59:30 »

да да помня че и на нас онзи дебеличък чичко с фотоапарата ни иска 50 лева за няколко броя снимки :hysteric:Там където младоженеца ме вдига,на стълбите с всички гости и само на нас двамата.Точно толкова си беше цената-50 лева bad за снимки с лошо качество
Активен
didkata78
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #71 -: януари 14, 2008, 15:12:34 »

Здравейте момичета,
искам да ви питам някой знае ли каква е цената на ритуала и на снимките (на тези вътре и на тези навън на двора) в момента? Благодаря ви предварително
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #72 -: януари 14, 2008, 15:38:18 »

Със сключване на граждански брак фолклорен ансамбъл

    * Делничен ден – 80 лева
    * Събота и Неделя
          o до 13.00 – 140 лева
          o До 15.40 – 180 лева
          o След 16.00 – 380 лева
    * За единствен ритуал през деня 300 лева

Със сключване на граждански брак с класическа програма

    * Делничен ден – не работят
    * Събота и Неделя
          o до 13.00 – 120 лева (при повече от една сватба за деня)
          o До 15.40 – 180 лева
          o След 16.00 – 260 лева
    * За единствен ритуал през деня 210 лева

С музикален фон
В делнични дни– 70 лева

Подписване в зала
В делнични дни – 40 лева

Извън залите на “Обреди” ЕООД
В галерия “Актив Арт” – 150 лева

В заведение

    * С класическа програма – 350 лева
    * С участие на ансамбъл – 500 лева

Други или свързани услуги:

    * Именуване (кръщене) – 24 лева
    * Видеозаснемане на ритуал именуване – 10 лева
    * Видеозаснемане на сватбен ритуал – 30 лева
    * Капаро фото студио – 15 лева
 това бяха цените до декември 2007  но гледах по телевизия Варна интервю с директорката на обредни домове и каза ,че цените не са променени с изключение на изнесения ритуал  който бил с 270 лв
повече 
щели да правят от тази година подарък на младоженците диск с снимки и песни ,продава ли наръчник за отношинията между  свекърва и снаха и от сорта .
Активен
HeYkpoTuMa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


обичана!


« Отговор #73 -: февруари 02, 2008, 17:05:20 »

Ами аз мога да кажа какво платих на 02.01.2008 г.
Битов ритуал в 15.10 - 200 лв, видеовход - 30.00, фото право - 60.00. Значи грубо - за ритуала и това да ти влезнат фотографа и оператора - 290 лв. Твърде много е.
Активен
Kali77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Аз и Дядото - вече семейство!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 05, 2008, 16:23:03 »

А някой знае ли какво става с това разследване от страна на общината на въпросният фотограф?
Малиии,на моята сватба може и да яде пердах!
Смятате ли,че е достатъчно да предупредя родителите ни,просто да не дават да ги снимат отвън?
Боже какво безумие!Тъкмо си разглеждам разписката за 31.05.08г.Там така е написано всичко,че да не разбереш,кое е задължително и кое -пожелание! angry
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines