Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:17:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченския букет -част 4  (Прочетена 190145 пъти)
 
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юни 16, 2009, 22:07:15 »

На мен ми харесва този букет от линка.Ще взема и аз да се позамисля за тези алстромерии много добре си пасват и са доста трайни.
 Да ви попитам момичета дали има някакво поверие че булката не трябва да си прази бучеснкия букет или мога да си го направя сама?Защото имам и държач и пиафлора колкото искам и сега ще си потърся цветя да направя пробен букет,ако не ще взема да го направя за хвърляне и да си поръчам друг.
« Последна редакция: юни 17, 2009, 08:15:01 от trinity_vn » Активен
tinatsvetina
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #271 -: юни 16, 2009, 22:32:01 »

Allisa, последният линк определено  го  харевам. нещо подобно искам. И си права за цвета на алстромерията-така бяло, бяло не е добре. Може бе прасковни розички и жълта астромерия? *crazy*хм...
Аз бих искала моят букет да е по-плътен, да няма разстояние видимо между цетята и се чудя за евентуално допълване с гербер или карамфил, но не повече от 1-2 цвята.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #272 -: юни 17, 2009, 00:36:07 »

Ами зависи как се сложат цветята, може и да няма разстояние. Казваш на флориста какво искаш и готово.  Wink Иначе, поне моето мнение е, че ням ада  е добре с карамфил изобщо. С гербер по-може...


Алиса, ето слагам  снимка на букета, за който говорих в предната страничка. Слагам го да видиш долната част, иначе отгоре нее това, което искам.


* flower.jpg (26.45 KB, 469x700 - видяно 254 пъти.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юни 17, 2009, 07:41:58 »


 Да ви попитам момичета дали има някакво поверие че булката не трябва да си прази бучеснкия букет или мога да си го направя сама?Защото имам и държач и пиафлора колкото искам и сега ще си потърся цветя да направя пробен букет,ако не ще взема да го направя за хвърляне и да си поръчам друг.
никакво поверие не съм чувала да има, разбира се че можеш да си направиш букета сама, ако имаш такива способности, поне ще си направиш това,което искаш, малко с времето и със личното спокойствие може да се усложни ситуацията, но ти си прецени
Активен
allisa
Сватбар
***
Публикации: 162



« Отговор #274 -: юни 17, 2009, 14:06:57 »

Ами зависи как се сложат цветята, може и да няма разстояние. Казваш на флориста какво искаш и готово.  Wink Иначе, поне моето мнение е, че ням ада  е добре с карамфил изобщо. С гербер по-може...


Алиса, ето слагам  снимка на букета, за който говорих в предната страничка. Слагам го да видиш долната част, иначе отгоре нее това, което искам.

Сега като го видях - определено си мисля, че букетът ще стои по-хубаво без висящите неща. А и момичетата по-горе бяха казали, че така става неудобен в много отношения.

А моят букет вече е измислен. Ще е като този от линка, но в различна разцветка. Пращам снимка само на розите. Или поне се надявам да ми намерят в такъв цвят - дано да няма изненади.


* gold_dot.jpg (44.94 KB, 327x327 - видяно 2729 пъти.)
Активен
allisa
Сватбар
***
Публикации: 162



« Отговор #275 -: юни 17, 2009, 14:19:25 »

Ето и снимка на алстромерията в очаквания вид. След 4-5 дни ще кача и моя букет. При мен малко остана до деня "Х"  yahoo.


* Alstroemeria_Saturne.jpg (67.65 KB, 588x662 - видяно 249 пъти.)
Активен
tinatsvetina
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #276 -: юни 17, 2009, 14:23:22 »

давай да видим как ще се получи.
при мен денят е след месец и 1ден!!! yahoo
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юни 17, 2009, 14:23:49 »

Алиса, много е красива. Стискам палци да се получи страхотен букет. good
Амелия хубави са тези по-раздвижените букети, стоят точно като бижу. Но за всяка жена си има определен букет,  такъв с който се чувства наистина себе си. Дано уцелят този цвят рози. Красиви са.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #278 -: юни 17, 2009, 14:27:14 »

ами аз няма да се обвързвам сега с някакви решения, че като гледам колко бързо би омръзват нещата направо се плаша. Аз като го видях за първи път този тип букети с тревата и си казах, че са страшно грозни! Сега много ми харесват...луда работа. Та като му дойде времето ще видим какво ще измъдря. Може да дам малко пари и да се пробвам да си направя сама пробен у дома.


Алиса, страхотни Алстромери! Дано намериш такива!
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юни 17, 2009, 14:29:29 »

Аз именно тук го бях видяла този букет. Стоеше страшно красиво на една булка, обаче не й помня името. Но той наистина я допълваше, тя беше със зелена панделка на роклята. Но за моят ръст не подхожда.
Успех с намирането на твоят букет Амелия. give_rose
Активен
allisa
Сватбар
***
Публикации: 162



« Отговор #280 -: юни 17, 2009, 14:35:25 »

bigthanx Благодаря ви, страхотно е да обсъждаш нещата около сватбата с хора, които споделят същите емоции!
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юни 17, 2009, 16:04:55 »

Хей момичета много хубави букети сте си харесли,но внимавайте да не ви променят цветя на розите или на основните цветя които ще имате!!!.смоя приятелка и поръчахме букета и украса за ресторанта от рози в екрю и като отидохме да ги вземем предният ден розите бяха РОЗОВИ  shok.Направо ужас и да видите в последният момент как се търси булчеснки букет,но намерихме магазинче където и направиха от лилиум с такъв цвят и спасихме положението give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #282 -: юни 17, 2009, 16:34:14 »

Ох, това наистина се случва често - с промяната на цветовете! Аз затова съм в дилема дали сама да не си го направя. Май ще е по-дорбе да проверя уменията си с един пробен букет и да не рискувам. евентуално ще говоря с цветярката да ми го направи с мои цветя.
Активен
allisa
Сватбар
***
Публикации: 162



« Отговор #283 -: юни 17, 2009, 21:19:01 »

Момичета, вие ще си правите ли отделен букет за хвърляне ли букетът ви ще е само един? Чудя се, ако си хвърлям моя букет, после трябва ли да си го взема обратно или си остава за момичето, което го хване?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #284 -: юни 17, 2009, 21:26:19 »

Хей момичета много хубави букети сте си харесли,но внимавайте да не ви променят цветя на розите или на основните цветя които ще имате!!!

Да, това е супер важно. И аз имах такава чудна изненада - белите розови листенца за украсата на масите (в бяло и златисто) бяха в действителност жълти с розови жилки  bad нямах спасителен вариант - видях ги при влизането в ресторанта  Плачещо момиче (става въпрос за подписването по френско)
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines