Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:49:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във ВАРНА !!!!!!! част 2  (Прочетена 143413 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: април 12, 2009, 18:17:08 »

Та въпроса ми е, мога ли аз сама с личните карти на двамата да запазя час в рит.зала? Ако някой може да ми каже горе-долу също какви са цените за през седмицата?
Също така искам да попитам за медицинските- при личен лекар ли трябва да отидем (трябва ли ни направление(или как се казва точно)) И още това "Надежда" аз не можах да разбера във Варна ли е или в София? И дали по принцип за седмица медицинските ни могат да бъдат готови? И колко време преди подписването трябва да ги представим в ритуална зала?
Благодаря предварително и се извинявам за дългия пост pardon give_rose
Може само с личните карти да запазиш час без проблем.За цените не мога да ти отговоря.Надежда е Медицински център и там ще ви направят медицинските за 1 ден без да ходите прилични лекари и няма да имате проблем в ритуалната.ами поне 10 дена предварително.Валидността им е 1 месец така че трябва съвсем спокойно 2 седмици предварително може да ги направите и занесете.
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: април 12, 2009, 18:20:54 »

Аха, gucci се включи с по точно инфо за това дали може. pardon
Активен
mtzaneva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: април 12, 2009, 18:26:29 »

Май всички се дразним от "Обреди" Варна. Аз мисля да си платя фотограф и видео, но при условие, че ми подпишат на листче, ме можем и в двора да се снимаме, че като дойде онзи дядка, ще се скараме и ще ми развали настроението, а аз не мога да допусна това.
mucito мисля, че може да отидеш с двете лични карти, поне имам спомен, че някои мои познати така бяха направили.
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #438 -: април 12, 2009, 20:41:53 »

Според мен е най-добре да звъннеш по телефона, да им обясниш каква е ситуацията и да ги питаш. Ако евентуално не става (а аз си мисля, че е така) ги помоли да направят изключение. Това, което ме кара да мисля така е, че когато подавахме заявления в канцеларията ни искаха и двамата, питаха ни дали е първи брак и разни такива.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: април 12, 2009, 21:34:49 »

Новата тема е ТУК
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines