Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:14:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? 3  (Прочетена 172084 пъти)
 
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 09, 2009, 11:52:53 »

Rodi,според мен по-добре Даниел Wink.Хем на таткото буквичката,та да не е хич на никой кръстено,ама и самото име звучи по-добре.Като решите да пишеш
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 09, 2009, 11:56:32 »

Скоро питах мъжа ми пак за именце и той само измисля разни смешни имена като Бонбончо, Пончо и накрая каза, че аз ще се мъча така, че оставя на мен избора на име yahoo, което много ме зарадва.
А ето един много хубав сайт за тълкуване на името - има ограничение обаче за тълкуване на 1 име на ден: http://www.astrohoroscope.info/imeto.php
« Последна редакция: март 09, 2009, 11:58:24 от Zahira™ » Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 09, 2009, 14:47:19 »

Роди аз съм с 2 ръце за Мартин но ако държите да е с буквата на Митко Даниел е по добрия вариянт

Ние сме окончателно Георги  girl_wink
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #93 -: март 09, 2009, 15:01:18 »

Роди и ние като вас няма на никого да кръщаваме, само че това вместо да ни улесни взе че ни заби в страшно много варианти, особено за момиченца има толкова много красиви имена, по цяла нощ мисля и нищо не съм измислила още.... Все си мисля, че ще кръстя детето с някое име, после като се роди, че чуя или ще се присетя за някое много по-хубаво и ще ме е яд. А имената, които преди да забременея ми бяха любими, сега ми звучат съвсем обикновени.
Според мен изборът на име за дете си е сериозна работа, възхищавам се на всички, които вече са направили своя избор и си казват на детенце по име, нашето за сега си е още just бебка  Girl_hide

Относно твоята дилема- аз бих избрала Даниел good
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #94 -: март 09, 2009, 15:53:35 »

mmagi, и аз имам твоя проблем. За това на този етап съм решила да си набележа няколко имена и да изчакам бебето да се роди. Сигурна съм, че като го видя ще изберем името по-лесно, бебето само ще подскаже кое име му пасва най-добре.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #95 -: март 09, 2009, 16:41:46 »

KlaraFina и аз така съм решила good, ние вече го видяхме на 4Д и уж знаем как изглежда, но явно на живо трябва...голям майтап е с тези имена, всички ни питат как ще се казва бебето и като кажем, че не сме решили още хората ни мислят за някакви луди- хайде бе, какво толкова го мислите едно име, а за мен името на човек е нещо много важно.
Успех на всички в избора на имена! good
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #96 -: март 09, 2009, 16:56:15 »

Според мен не е само до външен вид. По-скоро до чувство и усещане, като гушнеш бебето....
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 09, 2009, 17:03:18 »

Хаха какво разговорче се е заформило тука smile И ние сме така до чувство pardon само че ние вече отдавна сме го почуствали и сме категорични и нема да има промени pardon Момиченце-Хана...Момченце-Феликс pardon
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 11, 2009, 10:35:49 »

Според мен не е само до външен вид. По-скоро до чувство и усещане, като гушнеш бебето....
Ние имаме близначки baby_girl baby_girl, знаехме, че ще са момичета и знаехме, че ще се казват Рая и Тея, но когато се родиха и ги гушнах на едната казах Алиса, а на другата Тони и така си останаха pardon
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: март 11, 2009, 10:43:04 »

Ами да,мисля,че е съвсем нормално като си ги гушнеш за пръв път да усетиш вътрешно как ще се казват smile smile smile
Ох нямам търпение да дойде сватбата,да си оправим апартамента и да почнем с бебеправенето,че и аз сладко да се поизмъча с имената Wink
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 11, 2009, 14:37:41 »

Аз май поизмислих - Тонислава или Елиза. На мен Кристея най ми харесва, ама само на мен cray
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #101 -: март 11, 2009, 15:48:00 »

goldi  аз съм за Елиза и Кристея ми харесват, бори се за Кристея  good щом ти е най-любимо

Ние снощи се опитахме да сведем имената, които ни харесват до минимум и останаха
Анна-Мария, Дара, Кристин, Габриел/а и Ванеса

Я дайте по едно мнение кое ви харесва? Momy
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 11, 2009, 15:49:56 »

На мен ми харисват Дара, Кристин, Габриел/а и Ванеса pardon
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 11, 2009, 18:00:17 »

Аз съма за Дара и Кристин,много са красиви.Да не забравяме,че името влияе на житейски път,така че е много важно как точно ще се кръсти детето.Знам,че за момчета е хубаво да са със силни имена,а за момичета по-нежни.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #104 -: март 29, 2009, 13:22:58 »

goldi  аз съм за Елиза и Кристея ми харесват, бори се за Кристея  good щом ти е най-любимо

Ние снощи се опитахме да сведем имената, които ни харесват до минимум и останаха
Анна-Мария, Дара, Кристин, Габриел/а и Ванеса

Я дайте по едно мнение кое ви харесва? Momy

От тези, които си изброила ми харесва Ванеса, а също така Наталия ми харесва
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines