Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:14:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? 3  (Прочетена 172085 пъти)
 
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 14, 2009, 16:16:01 »

Моят фаворит за женско име е Стела (може и с двойно 'л')няма значение
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 15, 2009, 07:14:57 »

Мерси сладурки blum
Реших първо да изчакам да се потвърди пола и тогава да се концентрирам в избора, че така само се лутам
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 16, 2009, 09:52:32 »

Александър (на галено Алекс, не Сашо) или Карина. Утре влизам в 16 седмица и вече би трябвало да могат да ми кажат пола, но предпочитам да изчакам до 15.06 когато съм на 4Д видеозон защото не ми се иска да ме настроят за едно, а пък да се окаже друго. Каквото и да е ще му се радваме. Вече с таткото кроим планове какви щуротии ще прави детенцето ако е момче и какви ако е момиче.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 16, 2009, 12:08:23 »

Е доиде време и з да кажа - ние решихме дне кръштавме бебо на никои за да няма сърдите и поради тази причина се спряхме на имената Даниел или Мартин , но като гледам май ще е Мартин защото милото все му вика айде Марти туй аиде Марти онуй май това ще е името - та Мартин е за сега smile
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 16, 2009, 15:47:04 »

Роди прекрасно име нашия също имаше вариянт да е с това име нооооо в последсвие го променихме
Много ми харесва името супер ееее Bravo Bravo
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 16, 2009, 20:18:17 »

И аз вече след 4д то мога да споделя името на бебчо т.к. е момче, а мъжо иска да го кръстим на неговите родители и по скоро на баща му , той се казва Иван, а на мен това име изобщо не ми харесва, но все пак трябваше да се съобразим поне с буквата "И", ама аз нали съм леко кривотийки и мъжо реши компромисен вариянт името на бебчо да е Йоан. На мен това име ми харесва , а като чета в имениците дават Йоан и Иван за едно и също име така , че всички ще са доволни. Ако бебчо беше момиче щеше да е Ивайла, но  Рая ми е фаворит за женско име.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 17, 2009, 10:28:32 »

Роди и на мен Мартин много ми харесва  Bravo

А за Йоан - и на мен ми беше вариант, но пък мъжът ми не го хареса много (той се казва Иван). При нас няма да е кръстено на никой. Чудя се между Ния, Ева, Ели(ца) и Ива. Ако не измисля и още нещо ...
Активен
Soldier`of`Fortune
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


Call me insane and I`m proud to be


« Отговор #142 -: май 18, 2009, 19:44:40 »

На мен много ми харесва за момиченце - Валентина, Ана Кристина и Адриана, нищо, че съм доста далеч от раждането, но определено тези именца са ми фаворити, за момченце - Мартин  smile
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 19, 2009, 11:36:36 »

Мартин и на мен ми беше фаворит, много го харесвам!  good Ако ние имахме момче щеше да се казва Мартин или Борис. Еее за в бъдеще не се знае де, може да имаме и едно момченце.
 Bravo Браво Роди поздравления за избора на име! И Даниел ми харесва страшно много!  good
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 20, 2009, 21:33:43 »

Тук все не ми остава време да се запиша, но съм изчела подробно темичката smile blum
Моето име-фаворит за момиченце е Рая, а за момче - Александър. Таткото обаче отхвърли категорично и двете ми предложения и след неколкодневно съзерцаване в именника и след като аз отделих няколко имена от него, се спряхме МАЙ на Калина, Мартина или Борис..Пък докато стигнем до същинския момент с името кой знае още колко пъти ще си сменим мнението.. pardon Иначе и ние сме решили да не кръщаваме бебчо на нашите родители - да няма сърдити и недоволни smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #145 -: май 20, 2009, 21:49:33 »

Аз с тоя проблем се виждам в чудо просто... (нищо, че още не съм там). Името трябва да звучи добре и по един и същи начин на три езика - френски, български и италиански  angry Мисия почти невъзможна. За момиче бях намислиял Кристина (на майка), но брат ми ми го взе. Сега направо не знам... май за момиче Паола не е лошо (на Фаб баща му се казва Паоло), за момче Никола. Мен не ми харесва Никола, но на всичките ни езици е вървежно... Сега се замислих, май и Борис ще стане. Борис е готино име  good Ако нещо се сещате - отворена съм за предложения.

ПП. Рая супер много ме кефи  good
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 20, 2009, 22:10:50 »

inxastra  give_rose

 ето малко предложения за звучащи ОК имена на няколко езика:

момиченца: Лили (Lilly -  един познат скоро ми каза, че дори на китайски било пак цвете blush), Лора (Lora), Емма (Emma), Ева (Eva), Ванеса (Vanessa), Катрин (Kathryn), Елизабет (Elizabeth), Диана (Diana), Никол (Nicolle)
момченца: Георги (George), Алекс (Alex), Крис (Chris), Макс (Max), Филип (Philip)
« Последна редакция: май 20, 2009, 22:12:52 от Anichka » Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 20, 2009, 22:11:25 »

Инче и аз за момиченце съм измислила Паула ,Паола,Лаура или Каролина ,а за момченце Марко,Маркус,Марк ,е ни6то че не съм бременна мога да си мечтая поне
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #148 -: май 20, 2009, 22:17:47 »

Мария също е хубаво интернационално име.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #149 -: май 20, 2009, 22:22:30 »

Мерси Аничка, много добри предложения  thank you
Макс е  good и Филип. Проблема на италианците е, чевсе нещо променят произношението. Цял свят вика Филил, те - ФилипО. Всички викат Марк, те - МаркО.  girl_impossible Аз затова се бях спряла на Никола, че него няма как да го изчекнат. Но и Крис е много яко, не се бях сетила.

За момичета като, че ли има повече варианти...
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines