Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:45:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани!!! част 4  (Прочетена 201717 пъти)
 
dreamland
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #405 -: март 06, 2009, 19:20:31 »

Bera, страхотна покана, а текса е много трогателен.Поздравления !!!!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 06, 2009, 22:20:10 »

благодаря ви момичета...
peteto77 с това се занимавам да...правим плакати визитки...менюта за ресторанти...всичко от сорта...ако мога да бъда полезна с нещо...няма проблем...
а текста го взех тук от форума...много ми хареса...
ето как изглежда и разпечатана и малко по оформена...само панделката няма да е такава подаръчна де  smile а ще си бъде някаква нежна подходяща....просто нямах под ръка а исках да видя как ще стои  Bravo


* S5000051 [640x480].JPG (74.01 KB, 640x480 - видяно 391 пъти.)
« Последна редакция: март 06, 2009, 22:31:24 от BeRa » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: март 06, 2009, 22:26:25 »

ето я и разтворена...отвътре...


* S5000053 [640x480] [320x200].JPG (54.2 KB, 267x200 - видяно 4313 пъти.)
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #408 -: март 07, 2009, 10:23:57 »

страхотна е... браво....  Bravo
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 07, 2009, 10:34:55 »

Страхотна е, супер свежа, дори усетих аромата на маргаритките smile. Тази покана влече след себе си една нежна маргаритена тема за сватба smile
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #410 -: март 07, 2009, 10:37:14 »

BeRa, можеш да започнеш бизнес със сватбени покани  smile
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 07, 2009, 11:06:53 »





Момичета, смятате ли че е добра идея тази покана да не е в плик, за да не смачкат каличката и панделката, а в торбичка от органза, която е по-свободна? На пробната покана каличката от стояне в плика вече е смачкана sad И знаете ли от къде да купя такива торбички по-евтино? В "Слънчоглед" да по 50 ст. и са малки, в магазин "Рая" имат по-големи на цена 25 ст., но са с едни шарени със златни сърца, момчето каза, че ще докарват скоро.

А тези мъниста на кордата още не съм ги издирила от къде да ги купя ...
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #412 -: март 07, 2009, 11:14:32 »

срещу цветарската борса на Д.Петков има едно магазинче за опаковки и всякакви неща свързани с цветятата, но има и аксесоари за сватба. торбички за късметчета, перлички и какво ли още не. Цените са невероятно ниски. Бях кума на сватба и от там купувахме всичко...
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: март 07, 2009, 11:19:25 »

срещу цветарската борса на Д.Петков има едно магазинче за опаковки и всякакви неща свързани с цветятата, но има и аксесоари за сватба. торбички за късметчета, перлички и какво ли още не. Цените са невероятно ниски. Бях кума на сватба и от там купувахме всичко...
Благодаря за информацията,peteto77. Аз вчера и там обикалях, ама от толкова магазинчета направо станах разногледа, ще продължавам да търся. Мисля, че влизах в този магазин, но там торбичките са малки sad
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: март 07, 2009, 11:25:29 »

Ако ще ги раздавате лично тоест няма да ги пращате по пощата тази покана е достатъчно красива и без пликове и торбички и няма нужда според мен.
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #415 -: март 07, 2009, 11:27:52 »

Мисля, че влизах в този магазин, но там торбичките са малки sad
хммм .... странно... да не би да говорим за различни магазинчета.... моят е до един магазин за авточасти, точно срещу бензиностанция Еко ако не се лъжа.
а последният път като ходих торбичките ми се сториха толкова големи... като чували чак... и се замислих какво толкова да се сложи вътре като са големи...
Активен
bobsyn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


« Отговор #416 -: март 07, 2009, 11:28:10 »

Магазина се казва Рам. Има още един на Цар Симеон съвсем близо до бул. Христо Ботев посока Женския пазар, но там е доста по-малък и избора е по-ограничен.
http://www.ramtop.com/b_files/novo.htm

Там има основно два вида торбички от органза, едните са кръгли и са доста малки като се събере панделката, а другите са правоъгълни отново с панделка, има и някакво цветенце върху нея. Продават се на пакетчета по 6 и струват 3,90. Ако купиш 10 пакетчета, цената става 3,60 на пакет. Грубо размера им е някъде около 7*10 см/доколкото мога да го преценя на око/.

Там има и перлички на нещо като букетче.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 07, 2009, 11:38:37 »

Ако ще ги раздавате лично тоест няма да ги пращате по пощата тази покана е достатъчно красива и без пликове и торбички и няма нужда според мен.
И аз така смятам, ама да видим. А по пощата не знам дали ще пращаме, тъй като моите познати са си от града, но на писето не знам родата. Тях вероятно ще ги изпратим с препоръчано писмо в пощенски плик, че няма да имаме време лятото да си правим разходки из цяла България, стягане на апартамент ни чака ...
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: март 07, 2009, 16:26:42 »

merilen поканата наистина си е достатъчно красива и така...но ако държиш да е в нещо може да видиш варианта и за някаква сватбена кутийка...отгоре с някаква панделка на която примерно да има картонче с имената на хората за които е предназначена...
аз също мисля да направя моята в кутийка вместо в плик...само не знам тука от къде да си купя...все са едни малки кутийки...а ако ми пасне размера по поканата...то високи та всичките ми покани да влязат...и да видим...

Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: март 07, 2009, 18:04:09 »

merilen поканата наистина си е достатъчно красива и така...но ако държиш да е в нещо може да видиш варианта и за някаква сватбена кутийка...отгоре с някаква панделка на която примерно да има картонче с имената на хората за които е предназначена...
аз също мисля да направя моята в кутийка вместо в плик...само не знам тука от къде да си купя...все са едни малки кутийки...а ако ми пасне размера по поканата...то високи та всичките ми покани да влязат...и да видим...


Ох, и мен толкова много ме блазни тази идея за кутийката, и за нея съм симислела, но не знам колко парички ще струва ..., а това допълнително ще оскъпи поканата, а да седна да правя и 100 кутийки, вече не знам дали ще имам време. Варианта с торбичка сякаш е по-осъществим, но ако намеря изгодно кутийки, ще се замисля по въпроса smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines