Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:20:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dorina79 - 21.09.2008  (Прочетена 83238 пъти)
 
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: октомври 08, 2008, 12:35:23 »

Дори, без една тава локум да не се прибираш. blum

Гледах ви хотела, страхотен е. Чакам отзиви от вас... и снимкииииииииииииии! Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #211 -: октомври 08, 2008, 13:10:09 »

Дори, искам най-тържествено да ви честитя и да ви пожелая много щастлив семеен живот, все така да се обичате и да сте обградени от любими хора!!!!!  give_rose
Весело изкарване на медения месец (като чета, доста ви е добре там  girl_wink ) и като се завърнеш да правиш албума, че нямам търпение  good
(Много ме е яд, че не можах да ви видя на живо на 21ви  nea )
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: октомври 11, 2008, 11:28:10 »

Някой хора разбрах са се върнали от Анталия  yahoo danceg чакаме разказче и снимки  girl_wink
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: октомври 11, 2008, 11:28:21 »

Ето,
прибрахме се най-сетне!
Досега гледах и писах в другите теми и обещавам, че в най-скоро време ще подредя албума и ще разкажа повече за медения месец!
Засега мога да кажа само, че беше страхотен! smile
Kikolina скоро обещавам!
Ти не заминаваш ли днес?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: октомври 11, 2008, 16:22:02 »

Добре дошла, dorina79! give_rose
Сигурно сте изкарали чудесно и с нетърпение ще чакаме снимки, подкрепени с разказ!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: октомври 11, 2008, 17:30:26 »

Ххохо, надуших ви, че сте се прибрали! Хайде, разказвааай.  danceg Ходихте ли на някакви екскурзии? Ние ходихме до Демре, Мира и Кекова, но нещо не съх хипер очарована.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: октомври 11, 2008, 18:25:55 »

Е,  Welcome и от мен.
Разказвай, разказвай и чакаме снимки. Сигурно е било страхотно... МММммммм
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: октомври 11, 2008, 20:01:34 »

Доре, добре си се завърнала!

Хайде чакаме да ниразкажеш впечатленията си от пътешествието и да ни покажеш много снимки!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: октомври 13, 2008, 13:32:19 »

Благодаря ви момичета за посрещането! smile
Пътешествието беше прекрасно, очаровани сме от хотела и от обслужването, но то явно в Турция си е на ниво.
В петък 03.10.2008г. последния работен ден, докато свърша належащите неща на работа стана близо 19.00ч. В това време съпруга ми вече се беше прибрал и приготвяше част от багажа,защото нямахме много време - към 20.30ч. трябваше да сме на рожден ден, а към 02.00ч. сутринта и на аерогарата.
Прибрах се, изкъпах се, почти приключихме с багажа и стана време да ходим на рожден ден!
И там се позабавлявахме, хапнахме си и тортичка и се прибрахме към 01.00ч. отново у нас, за да затворим куфара и да чакаме да дойдат да ни вземат за летището.
На летището нямаше проблеми, освен това аз си бях с потника "Just married", което на част от проверките, където трябваше да сваляме и якетата предизвика голяма радост. good
Застанахме си пред изхода за самолета и започна голямото чакане. Имаше закъснение близо половин час. Мисля, че някъде към 06ч. и нещо излетяхме. В Анталия бяхме след полет от 70 мин. Също съвсем нормално минахме паспортните гишета, взехме багажите и тръгнахме към изхода. Естествено от вън ни чакаха представители на техния Тур оператор, които ни помагнаха и упътиха в кой от всички чакащи автобуси да се настаним.
Нашия автобус беше сравнително малък и бързо се отправихме към Белек. Екскурзовода ни поздрави с добре дошли, каза ни че ще пътуваме около 30 мин. и т.н. Според това, което обясни нашия хотел беше първата спирка. Успяхме и да поспим за 5-10 мин. в автобуса, защото предполагате вече каква умора ни беше налегнала.
Пристигнахме в хотела - огромно нещо. Екскурзовода ни съпроводи до рецепцията и ни помогна с настаняването Bravo. Естествено, нямаше как да се настаним веднага и трябваше да чакаме. Пратиха ни на закуска и ни обясниха, че можем да ползваме всичко защото сме гости на хотела и че при първа възможност ще ни настанят.
Ние както бяхме уморени и изгладнели с удоволствие тръгнахме към ресторанта. И какво да ви кажа.
И предната година ходихме в Турция, но в Мармарис и в доста по-малък хотел, ама такова изобилие от храна, за изгладнелите туристи си е направо рай.
Избрахме си за хапване и седнахме навън да се подкрепим. Сервитьори щъкаха навсякъде. Нямаше човек от персонала, който да не върши някаква работа. И не само това. И отговорници и управител също работеха наравно със сервитьорите.
Един боклук не видях на земята. Имах чувстото, че докато тръгне нещо да пада, някой го е уловил във въздуха и изчистил.
Пийнахме и кафенце, други пиха чай, и вече повъзстановили силички решихме да се поразходим и разгледаме хотела, басейните и всичко останало. Направихме си много снимки. Беше много красиво.
Разгледахме и останалите четири ресторанта, който имахме право да посетим един път безплатно след предварителна резервация за деня.
Бяха минали няколко часа и решихме пак да проверим дали могат вече да ни настанят. Уви, ако искахме да сме в стая с едно легло, трябваше да почакаме още. Естествено, решихме да чакаме и се отправихме към лоби бара. Такива мекички диванчета имаше вътре, че ако бяхме останали там, а не на терасата мога да ви кажа, че като нищо щяхме да заспим сладък сън.
Намерихме една сенчеста маса на терасата на лоби бара, поръчахме си и седнахме да си говорим и да се наслаждаваме на гледката.
Стана обяд и отидохме пак да хапваме. На всяка маса имаше поставени чаши за вино и вода, и отстрани на масата поставени в шампаниера и лед самите вино и вода. Сервитьорите пак като работливи пчелички обслужиха всеки,наляха ни и донесоха и други питиета. Определено бяха на ниво.
Мисля, че към 13ч. и нещо вече можеше да ни настанят, дадоха ни ключовете и се отправихме в различни посоки с кумовете. Оказа се, че те са на първия етаж, а ние на четвъртия в средата. Нашата стая, както и тяхната бяха супер.
При нас бяха подготвили и допълнителни гъдели, като домашни чехли с логото на хотела, гребенчета, четки и пасти за зъби, прибори и крем за бръснене и още много, а даже и презерватив - пак в кутийка с логото на хотела. Във всяка стая имаше и по един кантар laugh.
Взехме си вана и тъкмо вече се бяхме пъхнали в леглото да спим след изтощителния ден се чука на вратата. Отивам и ни носят кошница с плодове от хотела smile. Много приятно. Оставих я на масата за по-късно и отидох да поспя и аз, защото вече едва държах очите си отворени.
« Последна редакция: октомври 13, 2008, 13:37:25 от dorina79 » Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: октомври 14, 2008, 08:47:52 »

Успяхме да поспим няколко часа!
Отварям си аз очите и гледам тъмно, а ние бяхме дръпнали пердетата и независимо дали навън е слънце или не в стаята си е доста тъмно и се спи перфектно. Отивам до прозореца, а навън вече запалени част от светлините. Много красиво! Поосвежихме се, обадихме се на кумовете да видим дали и те са станали и естествено тръгнахме на вечеря!
След това се разходихме към амфитеатъра на хотела, където вече беше започнала детската дискотека и малки сладури танцуваха на сцената. Малко по-късно имаше програма и за по-големите - в случая конкурс за Мис Spice 2008. Посмяхме се доста, защото много луди игри и изисквания имаше за избора на Мис. В журито имаше двама българи и един турчин (формира се по желание) и така разбрахме, че има и голяма група от България, която обаче си заминаваше в понеделник. Накрая на представлението започна танца на Spice, който е много забавен и се изпълняваше всяка вечер в края на шоуто за деня.
Тук мога да похваля и тима, който се грижи за развлекателната програма. Много се стараха, като се започне от сутринта. Всяка сутрин на няколко табла в хотела (на входа на ресторанта и на някои от изходите към басейна) имаше програмата за деня и вечерта. Перфектна организация и запознаване на туристите. Общо взето от целия персонал сме страшно доволни. Определено се стараят да направят от почивката ти почивка.
На втория ден, вече заредени с нови сили успяхме да се разходим из целия хотел и да се поснимаме, особено с кумата. Ходихме и до вилите, които си имаха отделен голям басейн и там беше много красиво. Снимахме се къде ли не. После ходихме и на басейна. В 17ч. трябваше да ходим на турска баня и масажи, и аз си знам от миналата година, че е страхотно удоволствие.
Не ме разочароваха smile! А след това и релакса беше чудесен!
На следващия ден пак на басейна, но вече на този с водните пързалки. Младежите се пуснаха няколко пъти и после дойде и нашия ред с кумата. Аз се пуснах два пъти, като второто ми пускане е силно казано да се нарече така. Но първия път като изскачах от водата леко глътнах водица и взе да ми дразни доста на гърлото и да кашлям, така че реших за момента да се задоволя само с това. Но определено беше много забавно и до края на почивката си запазвахме шезлонги на този басейн. Освен това, той беше сравнително по-малък от основния басейн и по-плитък, което беше равно и на по-топла вода. А това определено си беше голям плюс за мен.
Разходихме се и по плажа, но освен изключително топлото море нямаше нищо особено. Още големи хотели, даже и строеж.
Два дни подред ходихме с кумата на тенис, даже на втория си запазихме часа за 08 сутринта, много ободрявощо действа, а и още не е такава жега и е още по-приятна играта. Така се запалихме, че и тук трябва да продължим. Аз от много отдавна търся къде мога да играя и скуош, ама за Варна нещо не мога да намеря.
Един от дните се разходихме и до Белек, купихме локуми, шалове и сувенирчета.
Забравих да кажа, че успяхме да посетим и четирите други ресторанта: Турски, Средиземноморски, Източен и Италиански ресторанти. Храната беше много вкусна, а обслужването като изключим Средиземноморския беше перфектно. В Италианския като ни подредиха едни ястия: започна се със супа, след това предястие, след това салата, следва пица, после ястие и най-накрая десерт. Шест ястия Oh my ..., и това на вечеря crazy. Това беше последния ресторант, който посетихме и си беше капака на преяждането.
С нетърпение чаках вече да се приберем, че да се върна към моя си режим на хранене.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: октомври 14, 2008, 08:50:48 »

Определено ако трябва да обобщя с няколко думи изкарахме прекрасно, отпочинахме си, всички направиха тен, освен мен. Ама и аз мъничко почернях. Обслужване беше превъзходно, храната много вкусна и в изобилие. Забавления и релакс колкото искаш. Страхотна организация навсякъде. Определено мога да ги препоръчам! Единственото неприятно си е висенето по летищата, и това че после се чувстваш изцеден и трябва няколко дни да се възстановяваш, но и то си е по-добре от пътуването с автобус. А и тази година пътувахме от Варна, което ни спести поне и пътя до София и обратно.
Последния ден трябваше да освободим стаята в 12.00ч. Малко преди това слезнахме с багажите до рецепция, като най отгоре в куфара си бяхме оставили дрехите за пътуването за вечерта. Трябваше да ни вземат от хотела в 21.40ч. И така оставихме си куфарите в стаята за багажи, която остана заключена, обядвахме и после се настанихме в лоби бара и изгледахме на компютъра някакво забавно филмче. Така минаха няколко часа, разхождахме се навън, пихме коктейли на бара на басейна, хапнахме кексчета и сладки, направихме още малко снимки и пак в лоби бара за още едно филмче.
Към 19.30 отидохме и на последната си вечеря в хотела, после пак малко разходка и към 21.30 излязохме навън да вземем багажа и да чакаме да дойдат да ни вземат. Бяха точни. Натоварихме куфарите, казахме чао на хотела cray cray cray и се отправихме към летището, а после и към родината.
Ще ви спестя разказа за чакането по летищата и особено за българското летище във Варна, на което даже нямаше и таксита huhhuh.gif. Единственото което ще спомена, защото ми направи много лошо впечатление е, че още с приземяването на самолета и съответните аплодисменти за пилота, половината самолет хората като наскачаха, ама още малко ще слизат вече. Даже стюардесата като дръпна завеската се стресна момичето. Нямам думи. Бързат, все едно като слязат няма да чакат да се напълни автобуса, който ги води до летището, после сякаш няма да чакат да минат паспортна проверка и явно си мислят, че няма да си чакат и багажа. Но както и да е, то си е за тяхна сметка.
В 03.30ч дойде и поръчаното от нас такси и се прибрахме у дома. yahoo.
На сутринта, вече в 08.30 бях на крак, защото около нас хората в България строят и няма събота и неделя, ние сме много работни, особено сутрин, за да могат всички да ни чуят и разберат. На съпруга ми това обаче не му попречи да си поспи до обяд, за което много му се радвам, че поне шума не го смущава. Аз обаче успях да отида да му купя закуска и вестник. Все пак като примерна съпруга трябваше да му осигуря нещо подобно на 5 звездния комфорт в хотела blum.
Така доволно завърши нашето сватбено пътешествие smile.
Утре и аз съм на работа вече!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #221 -: октомври 14, 2008, 09:09:03 »

Ех, Доре, какъв разказ. Направо ме пренесе там. Добре сте си починали и хубаво сте си изкарали  Bravo Предполагам, че и снимките са страхотни  girl_wink
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: октомври 14, 2008, 09:17:33 »

Дори, много подробно си го описала, браво! Аз нямах толкова търпение да разказвам. Може би да взема да се стресна и да понапиша нещо и аз ли... blum

Явно навсякъде си имат танц на хотела и конкурси за мис, и при нас имаше Мис Симена и Симена денс.  Bravo Даже Владо ме е снимал как го танцувам. Големи сладури бяха аниматорите, запознахме се с всички и си изкарахме ужааасно забавно.

Чакам снимков мат`риал, защото съм се запътила към вашия хотел догодина. girl_wink Някой друг интересен видя ли ти? Аз, честно казано, в Кемер нашия най си го харесах, защото беше огромен и много зелен. Амара и Ориндж каунти също хващат окото отвън, ама нямат такъв огромен двор.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: октомври 14, 2008, 09:31:56 »

Успях да опиша, защото и днес съм още в отпуска.
Друг хотел, който ми хареса там е SuSeSi  мисля, че се казва.
Видях го вечерта като събирахме останалите от хотелите. Защото на отиване нас ни оставиха първи, а на връщане ни взеха втори и успяхме да видим хотелите и на другите. Освен нашия, този беше другия който ми направи страхотно впечатление. Даже май казаха, че имало басейн на самата ти тераса yahoo.
Радвам се, че разказа ви хареса, че мислех накрая че съм прекалила малко.
Снежи, ние миналата година бяхме в Мармарис и там изкарахме страхотно.
Почти не се задържахме в хотела. Ходихме на много екскурзии. На рафтинг, на Пакуккале, на острова на Клеопатра, на турска баня в Ичмелер, на обзорна екскурзия на Мармарис. Даже нашите приятели ходиха и да се гмуркат. Митко и той много искаше, но беше леко ранен от рафтинга. Само един от дните бяхме за цял ден в хотела и даже тогава разбрахме, че има и следобедна закуска около басейна. Хотела ни тогава беше доста по-малък от този: Artmari  Мармарис или нещо такова. Много вкусна храна и приятна атмосфера. Беше съвсем близо и до морето.
И в Анталия ни предлагаха рафтинг, но като чуха че сме ходили в Мармарис ни казаха, че този тук може и да ни е скучен, защото бил втора степен. А в Мармарис - четвърта, от общо вече шест степени, като шеста се води такова трасе, което е общо взето невъзможно за преминаване.
Миналата година страшно много ми хареса и даже като се върнахме трябваше да си почиваме от почивката. Ако мислиш за следващата година пак Турция, може да се насочите към Мармарис, пак 5-звезден хотел. Там има и доста повече какво да се види.
Вие успяхте ли да отидете до Анталия?
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: октомври 14, 2008, 09:49:42 »

Дори, ние сме мързели - хич не ни търси за разни рафтинги, гмуркания и такива. Отидохме единия ден до Демре, Мира и Кекова и после се зарекохме, че няма да излезем повече от хотела. Беше горещо, екскурзовода не спря да говори, но само на руски! От храната на т.нар. обяд ни стана лошо, Владо после и температура вдигна даже.
Иначе в хотела страхотно си изкарахме, адски ми се ходи пак! До Анталия и Кемер не сме ходили - купихме си локуми от пред портала на хотела и това беше. Симена е с огромен парк и можеш да си се разхождаш само в хотела като в Морската, просто не видях смисъл да ходя да се пържа до Кемер или Анталия. Другия път ще идем, евентуално... Wink Вие ходихте ли?
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines