Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 02:24:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dorina79 - 21.09.2008  (Прочетена 79829 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: септември 29, 2008, 20:56:05 »

Дори, след тези снимки ще чакаме с нетърпение професионалните! Аз в неделя също се надявах да пекне поне малко слънчицето и по едно време следобеда наистина се показа и  аз се зарадвах че поне малко снимки ще са на слънце!   smile  Но както се казва в такъв случай ще ви върви по вода... !!!  good

Благодаря, mimiha!
Знам, че много хора мислиха за нас този ден и много се радвам!
Слънчицето ни се усмихна за малко, преди това с този ръмеж и дъждец всичко вървеше с шеметен ритъм.
Правиш снимки, почва да вали. Бързаш да се снимаш с всички и да се скриеш в колата. Големи емоции.
Снимки със сако, снимки без сако crazy. Чудиш се да ходиш ли на морска гара, няма ли да е студено. Аз бях за и тъкмо да тръгнем, ама като се усили младоженеца каза не, отиваме към Гранда. Тъкмо стигаме до Гранда пеква слънце - то и времето май не беше много в час  crazy. Но да ти кажа често нямаше време да се сърдя на времето. Не съм скучала и за една секунда. Те емоциите така те завладяват, че изобщо не те интересува дали навън вали дъжд, сняг или пече слънце. Определено времето беше добре. Надявам се така да мисля и като видя професионалните снимки навън  sarcastic.
Благодаря и на теб kikolina за пожеланията. Не можахме лично да се видим на форумските срещи, но както се казва на следващата среща надявам се вече да разглеждаме и сватбени албуми smile. И ти ще си прекрасна булка. Това за ОТЗ-то и аз много се смях, и на още една част където се чува как баща ми говори на малките племенници какви мъже са, как са пуснали младоженеца при булката laugh. Даже като гледах видеото от приятелите се смях и на малкия ми племенник, който си играеше с един от балоните тежести на рибар  crazy. Застанал на стълбите и го хвърля напред като въдица и после все едно лови риба. Голям майтап. Кой знае колко още забавни неща ще видя с толкова много фотоапарати и камери.
А сега чакам с нетърпение медения месец, че вече искам почивкааааааааааааааааа!
« Последна редакция: септември 29, 2008, 20:58:07 от dorina79 » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: септември 29, 2008, 21:33:58 »

dorina79 извинявам се ако се повтаря въпросът, но къде ще ви е меденият месец. Разкажи ни малко повече за това. Кога заминавате? С коя фирма пътувате? Настроението как е? А багажа готов ли е? blum smile
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: септември 30, 2008, 22:20:35 »

С малко закъснение - Честито и от мен! give_rose
Била си много нежна булка със страхотна роля! yahoo
А за малките шафери нямам думи - сладури и сладурки!
Пожелавам ви попътен вятър в съвместния живот! heart
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: септември 30, 2008, 22:34:22 »

Благодаря за комплиментите и пожеланията, mirindadimi!
Днес тъкмо получихме и професионалните снимки и двд-то и сега ще започвам да ги разглеждам.
Stassi, медения ни месец ще е в Анталия, http://www.spice.com.tr/index.html - това е хотела.
Младоженеца го избира и определено той се погрижи за медения ни месец. Тръгваме след няколко дни и даже утре трябва да се поразходя за куфар, че този който имаме от миналата година, го скъсаха от едната страна при разтоварването на багажа тук в България. Новичкия ми куфар, направо ми призля като го взехме на летище София, но като видях колко куфара бяха оставени за рекламации, ми стана още по-зле и реших да не се занимавам. А и ни чакаше път за Варна. Тази година поне ще излитаме от тук! Настроението е добре! Работя на пълни обороти, че нали трябва да се приключва месеца, че и тримесечието. И преди да замина трябва да свърша доста работа. Багажа още не е готов, но скоро и него ще стягаме! На всичко отгоре сме на рожден ден преди полета, че той е рано сутринта. Ама какво да се прави - веселба ще става!
« Последна редакция: октомври 01, 2008, 00:36:56 от dorina79 » Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: септември 30, 2008, 23:40:25 »

Дора, и ние утре заминаваме на медена седмица и затова искам да ви пожелая и на вас приятно изкарване,много слънце и усмивки по снимките! smile
Ще чакаме да ни разкажете как е било и да гледаме снимчици smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: октомври 01, 2008, 09:41:39 »

Мила dorina79   честито и от мен с малко закъснение blush :girlhide:Но ме налегна един грип и докато се сефирясам...както и да е искам да ви пожелая да сте все така влюбени и развълнувани,да се уважавате и подкрепяте и да си лудеете наволя посред нощите преди всички важни мигове в семейния ви път!!! give_rose give_rose @}->--Била си страхотна булка,роклята е много стилна,а букета..... heart,шаферчетата и те са големи сладури, и украсата,пътеката,всичко изглежда страхотно,а от разказа ти личи,че е било незабравимо!!!Много се развълнувах докато четях разказа ти,така ми навя спомени и в същото време всяка сватба си е различна и вълнуваща по свое му....
Весело и незабеавимо сватбено пътешествие ви желая!!! @}->--И чакаме албумчето... girl_wink
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: октомври 01, 2008, 16:36:50 »

С малко закъснение, но от сърце - ЧЕСТИТО! Много да се обичате и уважавате! Били сте прекрасни!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: октомври 01, 2008, 23:52:42 »

tonitta, svetli, благодаря ви момичета.
Наистина беше страхотно и благодарение на вас.
Специално благодаря на tonitta, която ми препоръча агентката за украсата.
Само да ми остане малко време след медения месец обещавам да оформя и албума!
А сега с нетърпение чакам почивкатааааааааааааааааааа! blum
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #203 -: октомври 03, 2008, 19:38:10 »

Дори, желая ти една прекрасна почивка и незабравим медем месец!   yahoo
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: октомври 03, 2008, 22:08:58 »

И аз ти пожелавам много хубав меден месец, не се съмнявам, че ще си изкарате страхотно, просто настроението е във въздуха smile
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: октомври 04, 2008, 12:33:47 »

  Милчка честито с малко закъснение! Пожелавам на младото семейство да ви върви по вода и домът ви да е изпълнен с много слънце, топлина и щастие give_rose
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: октомври 05, 2008, 09:05:10 »

Аз май съм с най голямото закъснение тука  blush pardon

И все пак от сърце ви желая любов, разбирателство, здраве, мъдрост, късмет, децича и безброй усмивки  Sunshine Sunshine Sunshine  Честито  Сватбаааа nazdrave

С пожелание за един незабравим меден месец  give_rose

Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: октомври 05, 2008, 14:36:21 »

Здравейте и от мен! Благодаря ви момичета за пожеланията!
Пиша ви от слънчева Анталия!
Хотела е страхотен!
А за храната да не ви говоря - изобилие на всичко.
Освен това е и много вкусна!
След малко ще ходим и на турска баня!
Тъй като знаеха, че сме младоженци ни настаниха в страхотна стая, с всякакви гъдели. Даже ни донесоха и кошница с плодове! Времето засега е слънчево и аз се включвам за малко и отивам на басейна! Поздрави и целувки на всички!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: октомври 05, 2008, 17:00:08 »

Малеее, блазе ти .......
Искам и аз  Makeup MANICURE SERENADE Torte butterfly Sunshine Swiming Boat goody goody banana
Добре е, че си изкарваш страхотно.
Айде почивай сега, че после те чакат едни дълги разкази, едни снимки за показване.... blum blum blum (че и някой от нас също са се насочили към Анталия...)
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: октомври 06, 2008, 12:28:44 »

Леле как добре звучиш! Наслаждавай се на момента с пълна сила и да си починеш добре!
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines