Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:54:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбеният ден вълшебен на Оля и нейния любим- 31.08.2008  (Прочетена 40234 пъти)
 
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 20, 2008, 18:33:09 »

Е, момичета, благодаря за съветите, но в крайна сметка си я взех днес!!! Оказа се, че в събота няма да мога да се сменя и ще съм на работа, както и цялата друга седмица. Роклята е станала добре. Цяла е, в цвят шампанско, без обръчи и с връзки на гърба. Ще ме видите с нея след десетина дни.
Много ми се искаше да си взема ден, два, за да мога да се настроя (и най-вече наспя) за 31-ви, но уви. Ще си бачкам до петък включително. Тя даже мойта колежка се учуди, че няма да отивам в събота! Аз й казах, че в неделя имам сватба все пак!!!! Кви хора?!
Нинче, фризьорка успях да намеря, но сега е на морето. В понеделник ще ходя на пробна прическа. Мацката каза, че няма проблем да дойде направо в къщи, за да направи и майка ми и сестра ми.
Утре сутринта отиваме най-накрая за прословутите изследвания, а също и психото трябва да отметнем.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 20, 2008, 20:55:53 »

Честита рокля  yahoo yahoo yahoo
Браво на теб радвам се че ти харесва, това е най-важното, толкова нямам търпение да те видя, но ще изчакам 10 дни.
Ти гледала ли си прогнозата за времето за 31-ви? Аз гледах в един руски сайт, но колкото пъти го проверя толкова различни прогнози дават...
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 20, 2008, 21:22:07 »

Да ти кажа точно поради тази причина не съм гледала. Каквото ни е писано такова. Те и без това прогнозите не са на 100% сигурни, няма смисъл кво да се навивам или да се тормозя предварително.
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 20, 2008, 21:36:54 »

Ще си бачкам до петък включително. Тя даже мойта колежка се учуди, че няма да отивам в събота! Аз й казах, че в неделя имам сватба все пак!!!! Кви хора?!
Оля, каква е тази експолатация! Наистина какви хора! Oh my ...
Браво за роклята! Звучи чудесно твоето описание. Успех с останалите неща от подготовката!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #49 -: август 21, 2008, 09:44:07 »

Честита рокля, мила  yahoo  Да си най-прекрасната булка в нея!
Относно работата, какво да ти кажа, някои хора хич не се усещат,толкова по-зле за тях, по принцип по закон държавата дава 2 дни, за да се подготвиш за сватба, та поне тях си ползвай.
За времето- аз съм го поръчала да е чудесно, така че не го мисли.   girl_wink
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 21, 2008, 10:14:36 »

Абе как в събота ще ходиш на работа преди сватбата, тия луди ли са? Може би и в неделя ще искат да идаш сутринта и вечерта след тържеството да идеш да си доработиш? Ааа-ма-ха! nea
Наистина, имаш 2 дни допълнителна ПЛАТЕНА отпуска по трудовия кодекс. Ползвай си я! Ако не ти дадат можеш да сезираш инспекцията по труда.
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 21, 2008, 12:51:39 »

Хм, добре че ме  *db*светнахте pleasantry за 2-та дена. Аз си мислех, че тези дни се получават при добра воля от срана на работодателят!

Днес най-накрая минахме да ни боцнат, през психото и утре живот и здраве ще са готови резултатите! Доплатихме си църквата и купихме още една риза за Ники. Аз от самото начало съм на мнение, че трябва да има две ризи за младоженеца, но като отидохме да купуваме се направиха ,че не ни чуват. Днес обиколихме целият център за да търсим същата риза. Първата му е цвят светла праскова с много готино райе. Нея решихме да я оставим за ресторанта, защото стои страхотно и без вратовръзка! А днешната е наситена праскова (клони към оранж) и вратовръзка в тон. За съжаление още нямам фотоапарат и тях няма да мога да ви покажа . sad
Другото важно нещо което свърших днес е, че си поръчах букет! Така и така бяхме с ризата, показах я в магазина и момичето каза, че има подходяща роза. Така, че букета ще е с рози - 11бр и малко зеленко.
 Ми май и друго имаше, ама ще си направя кафенце, може и да ми просветне тогава. Целувки!!!
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 21, 2008, 12:54:55 »

Оля по чл. 157, ал.1, т. 1 се полагат два дена за всъпване в граждански брак, напиши си го в молбата ако искаш, аз така направих, въпреки че моя шеф даже ми каза да си ги смятам и тях
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #53 -: август 21, 2008, 13:49:53 »

Оля, браво за всички покупки  good
И ние ще купуваме на Иван 2 ризи, чудя се в тази жега как хората изкарват само с една, и със сако отгоре, немислимо е.
Много искам да видя някаква примерна снимка на твоя букет, чудесно звучи както си го описала.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 21, 2008, 13:52:42 »

Оля ти напредваш.Аз като гледам сте купили две ризи и се чудя, дали и ние да не направим така, за всеки случай, не че после ще ги носи.
Колкото до отпуската имаш право на 2 дни отпуска за сватба, дори като си пишеш молбата пишеш по еди кой си член и т.н. за да се знае че не е от полагаемата.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 21, 2008, 13:56:08 »

Поздравления за роклята и ризите  Bravo
Букета не се и съмнявам че ще е красив , щом ще е с прасковени рози (моят беше същият  blush)

Какви са тия работодатели - експлоататори бе  Oh my ... , в деня преди сватбата да работиш  crazy
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 21, 2008, 15:06:23 »

Благодаря ви за подкрепата! Доста неща се случиха в службата ми и то точно в седмиците преди сватбеният ни ден. Аз така или иначе вече взех решение, че ще напускам в края на септември и дори уведомих началниците. Съжалявам само, че изхабих сума ти нерви, пък то и без това си ми е доста напрегнато. От първи септ. съм си писала две седмици отпуск - първата ще релаксираме на морето, а втората е за очните ми. Надявам се на 31-ви да събера много хубави моменти, които да ми дадат сили в последните ми 2 седмици на тази работа, а защо не и да ми помогнат да си намеря нова - все пак работа бол, а сватбеният ден остава за цял живот!!!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 21, 2008, 15:08:33 »

Само така Оля  Bravo
Успех в търсенето на нова работа и в последните 2 седмици на старата (преди които обаче предстои едно прекрасно събитие)  yahoo  good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 21, 2008, 15:24:14 »

Браво Оля, само така.След като не те ценят е редно да се разделите.
успех в търсенето на нова работа, сигурна съм че ще намериш и то бързо Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 21, 2008, 20:27:06 »

Браво Оля за решението judges
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines