Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:24:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Roumyana-23.08.2008!!!!!  (Прочетена 28440 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 12, 2008, 11:25:38 »

Честита темичка, Roumyana!
То и твоя ден наближава! Искаме снимки...покажи не някои от нещата за подготовката!
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 12, 2008, 14:13:35 »

ей честита темичка аз малко късничко се включвам..........извинявай за което....... :girl_wink:очаквам снимки на всичкооооо........... blum
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 12, 2008, 14:17:14 »

Честита темичка и от мен, още една булка, избрала за своя сватбен ден 23.08.08!!! Радвам се,че малко по малко се уреждат при теб нещата!! Успех с роклята!!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 12, 2008, 18:13:19 »

Честита тема, Руми! Надявам се да можеш да си поемеш малко повече въздух преди сватбата, недей да се стресираш. Виждам, че си много заета и затова ще ти пожелая всичко да върви добре със задачите и да нямаш проблеми с графика. Успех, мила! Нямам търпение да те видя булка!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 17, 2008, 16:02:08 »

даааа вече определено ми остават 6 дни, ужас и безумие.
ходих на пробен грм и беше пълен кошмар-въобще не се харесах, то аз по-добре се гримирам. и направо изпаднах в апника, звъня на всякъде и всички в отпуска.
бях чула за един много добър гримьор, страхотен,който гримира пайнерките, обаче си мислих че ще ми вземе мн скъпо, обаче за мое най-голямо щастие се оказа че е свободен и ще ми вземе 50 лева, мн съм хепи, чудя се обаче дали да направя пробен грим-пак е 50 лева ?
купихме си и чаш=стархотни кристални, на кумовете подаръци.
уточнихме с фризьорката ми за пробната прическа и така остана ха мн малко неща доволна съм
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 17, 2008, 21:42:14 »

Айде мила на финалната права си вече, бъди сигурна че това са най трепетните моменти, толкова е вълнуващо всичко с подготовката, дори нервите след това се забравят а остава само най хубавото.
А за деня Ви, пожелавам ви един прекрасен слънчев летен ден.... сигурна съм че ще е чудесно всичко.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 18, 2008, 06:53:28 »

И от мен пожелания за слънчев ден!
И на теб да пожелая прекрасен сватбен ден, ден като в приказка, ден началото на един прекрасен семеен живот! smile
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #22 -: август 18, 2008, 10:47:23 »

Айде Руми, не останаааа danceg какво стана с роклята, тези дни не бях на лния и да наваксам пропуснатото. Свита ли ти е душичката? Представям си какво ти е smile
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 18, 2008, 14:11:32 »

Руми, малко остана, не знам какво да те посъветвам за пробния грим, както чустваш, че ще е по-добре, аз може би лично щех да пробвам. Успех и нямам тъпение да те видя булка!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 18, 2008, 14:27:48 »

Roumyana, то не остана!  yahoo
Но така няма да се разберем, чакаме снимки на купените неща!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 19, 2008, 11:34:46 »

момичета много  и е вълнуващо но вече се кефя само, днес ми е последния ден на работа и имам 3 дни на релакс и психическа подготовка за събитието, ще ходя на маникюр и педикюр, такива неща.
утре трябва да си взема роклята, дано да е станала хубава.
малко съм разочарована -изглежда ми леко обикновена, но още не бяха направени апликациите от дантела и се надявам да "става " поне, ясно е че няма да е като на снимката, абе хубава е , кройката е ОК, ама не е това което очаквах, ще ви докладвам утре. тя жената е много мила и ме пита какво точно искам да направи, но аз не знам, знам как искам да изглежда,но как да стане си мисля че е нейна работа.
за гримьора,който наех -реших че няма да правя пробен грим, като разгледах сватбени албуми установих че това е най-перфектния и изпипан грим до милиметър, сега аз дали ще съм хубава не зная smile
днес ще се виждаме с ДЖ да уточняваме, утре с фотографа и това е , наехме и дуо,което да свири по време на церемонията и след това докато приемаме поздравленията, купихме многооо алкохол , не по мое виждане, и то марков, малко снобско , ама карай, еми това е май, ще докладвам утре пак smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 20, 2008, 06:24:08 »

Хайде мила, покажи ни малко снимки и ще видиш каква подкрепа ще имаш от мимичетата тук!
Малко остана и до твоя ден и въпреки всичките ти съмнения ще бъдеш най-красивата жена в очите на твоя любим и вашите приятели и това е най-важното! give_rose good pleasantry
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 20, 2008, 18:29:02 »

Скъпа моя Руми, искам да ти пожелая да си взела днес ай-страхотната рокля!!! И понеже от утре няма да имам достъп до компютър бързам да ти пожелая много красив и слънчев ден!!! Бъде много красива, обичана и щастлива!!! Така де, трябва булките на една дата да се подкрепят още повече!!! Прегръдки!
Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 20, 2008, 22:07:49 »

Roumyana, пожелавам ти страхотен и незабравим ден. Сигурна съм,че всичко ще мине по най-перфектния начин. Ще си мисля и за другите който са на тази дата. Все пак тя ще бъде много важна и специална за нас. Е ще разглеждаме снимки след това.  danceg
И мнооого да се забавлявате ей.... и само усмивки  yahoo give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 22, 2008, 13:48:05 »

олее момичета 1 ден ми остана!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
лудница е всичко!!!!!!
роклята я взех , добра е, не е това което си представях, но нямам забележки за нищо, изработката е много добра, малко по-екстравагантна я исках, но е ОК, всичко почти уредихме, след малко отивме запоследно в ресторанта да уточним местата  това е, после ще разказвам:)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines