Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 12:44:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на gostenka_82 - 30.08.2008г. !!!  (Прочетена 53757 пъти)
 
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: септември 01, 2008, 07:37:01 »

Честито на най-прясната булка!  wedding Пожелавам ви щастие и любов и пълна къща с детски смях!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: септември 01, 2008, 08:44:48 »

Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: септември 01, 2008, 08:49:25 »

Хайде още една пловдивска снаха!  yahoo Честито сладурка, пожелавам ви много любов и дълъг и щастлив семеен живот!  heart heart heart
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: септември 01, 2008, 08:51:06 »

Честито!!!!!! Нямам търпение да видя снимките, сигурна съм, че си била прекрасна булка!!! Бъдете много щастливи и влюбени!! give_rose
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: септември 01, 2008, 09:35:33 »

Честито на младоженците!    Flower Flower Flower Пожелавам ви много любов и дълъг и щастлив семеен живот и пълна къща с деца!


* aranjivovka-1.jpg (17.3 KB, 200x200 - видяно 1491 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: септември 01, 2008, 16:49:07 »

здравейте момичета,

сватбата мина, беше страхотно, ще се опитам да разкажа как мина денят.

Вечерта преди сватбата, към 20ч. отидох при наще в хотела, до тогава търчах по последните приготовления.

Вечеряхме, пийнахме, легнах си и заспах, сънувах глупости;

станах сама, отдавна не ми се бе случвало, в 6 и нещо, поизлежавах се докъм осем;

станах, слезнах да закусвам статко, после си събрах нещата и отидох на фризьор, татко ме закара, забравил си беше гсм-а, аз се върнах да му го взема, после тъкмо тръгнахме - сетих се, че не съм си взела пари; обратно;

закъснях с 15 мин. за фризора, но момичето се справи чудесно и бързо;

дойде кумата и слезна да й правят грима, докато мен ме фризираха;

дойде и сестра ми - поголовно закъсняла, но и на нея не и беше лесно; направиха и грим, аз изчаках и седнах аз; после на нея и направиха лек маникюр - само й сложиха лак;

и така, в 13.50ч. тръгнахме двете снея към хотела;

тичам аз, тя се облича, мама се облича, татко се облича;

аз бях викнала шаферките и някои приятели, качваме се всички горе; нашите не са готови;

влизам аз в стаята, от която ще ме взимат и ... ужас - супер разхвърляна, какво ли нямаше...почвам да се изнервям, казвам на приятелките ти това сложи там, събрах всичко и го махнахме;

викам мама и сестра ми да ме обличат, те ... не са готови, аз започнах да се паникьосвам, младоженецът трябваше да дойде в 14.45ч., аз аз ужас - по гащи само;

накрая се разбеснях и почнах да викам;

мама не помни как се връзват връзките - беше блокирала, сестра ми изобщо не ги беше виждала; 15 мин. не можем да облечем роклята, аз вече викам, някак ги нанизаха тия връзки и хоп....клаксон, моето момче пристига, аз аз ... не съм готова; ужас;

само погледнах през прозореца, вече щастлива и се паркирах на леглото и в този момент влиза фотографката, набързо направи снимки, после оператора, снимах се ... не знам вече с кого, нямам спомен;

и моето момче влиза.....
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: септември 01, 2008, 16:53:45 »

Ей gostenka, ти се появи! yahoo
Чакам подробно разказче, ще следя цяла вечер твойте преживявания!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: септември 01, 2008, 16:59:37 »

влиза и аз в последния момент се самозабулих, кумата не влезна да ми даде букета, всички се бяха панирали, а им бях казала толкова пъти .... не можахме да се поснимаме;

влиза моето момче в стаята и двамата замлъкваме .... направо ... беше толкова хубав, че не можах да кажа нищо в продължение на няколко секунди;

и ме цунка, нищо не казва и аз си мислех, че не ме е харесал, понеже нищо не казва или че поне не съм прекрасната му булка;

търси обувката, намерия, след каот аз му подсказах солидно, сложи ми паричката, обу ме, но паричката падна;

после, кумата дава букетите, аз не си разпознах кой е моя...

дава гривните и бутониерите, аз сама слагам всичко;

гстите ме гледат, а за бързам да закича, никой не помага, само кумата търчи като луда, милата;

гривните - ок, мъжете с бутониерите - ок, но жените ... казвах им аз - слагайте гривни, не, искали си по традицията, ама като нямат джобчета на блузките и бутониерите са от ест. цветя с нещо като мини вазичка от пластмаса .... ужас, махам аз тая пластмаса, взимам едни малки безопасни и почвам да се мъча;

сестра ми ми помогна малко и успяхме да закичим роднините;

всички седят и ме гледат и аз веднага, амам какво сега ме гледате, я сипвайте по чашите да ми кажете наздраве ... и така някои си сипаха да се чукнем;

после слизаме, всички се изнасят, а ние с татко и кака - последни;

той ме води, а тя да заключи и т.н.

слизаме пред хотела и ... татко ще ме дава на кума, той се насълзи, а аз хлипам в сълзи .... мъчно ми е, че на него му е мъчно .....

качвам се в колата и мама дебне да ни лисне вода с менчето; тръгваме, завихме надясно по пещерско шосе, а всички останалаи .... наляво....

нямаме си гости, само ние, младоженецът звън и пита брат си - той водеше колоната, накъде е свил и той - наляво.....

хайде, ядоса се, и той като мен ... нали му казах, колко пъти му казах ...

аз го успокоявам, шофьорът пълзи, и ето ... гостите савече след нас....

Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #158 -: септември 01, 2008, 17:06:38 »

Първо да честитя на младото семейство. Пожелавам ви всичкото щастие на света да се събере във вашето семейно гнездо. И второ - а СНИМКИИИИИИ?
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: септември 01, 2008, 17:14:00 »

и така, стигаве до истор. музей, тук затворена ул., там не знам си каво си, но ... нали е сватба, нарушихме пр-лата;

спираме на самия площад; гостите и те след нас, кой-къде намерил;

ама ... предната булка не е излезнала .....

аз се скрих с букета и затворих очи, стоя си в колата и само повтарям, като се махне ми кажете, че си стискам очите;

излизам със затворени очи и не гледам, изведнъж някой само ми прошена - тръгна си булката - няма я вече;

и аз спокойна, вкараха ни в залата с кумовете и шаферките;

а те .... шаферките, уж ще ми държат шлейфа, вместо обаче него - хванаха обрача, аз им викам - пуснете, те не чуват и вдигат и дърпат още повече, аз накрая се обърнах и изкрещях - пускайте, че ще се пребия;

ужас.... представяте ли си как щях да се изпльоскам .....щеше да е глям смях, а аз щях да полудея;

пуснаха тоя обръч накрая и тръгнахме към залата, фотографката ни направи снимкина портата, влезнахме, качиха ни горе по стълбите и гостите почнаха да влизат след това;

аз вече се успокоих, гостите от София бяха тук, значи няма изгубени по пътя, неразбрали и пр., докато те се наместват, аз ги гледам отгоре, а те се чудят ние къде сме, аз махнах на родителите, те вдигнаха поглед и всички гости разбраха, че ще има сватба, а не сме им избягали....

и така, пускат менделсон, ние тръгваме ...и вместо кумът, младоженецът се нарежда до мен... и за му викам, а ... ти не още, ще чакаш до заветното ДА;

смениха с;

слизаме ние тържествено, аз си гледам в краката.... почват там да ни говорят нещо и ме питат, а аз нещо блея и улових съгласна ли сте?

и си викамм, леле, защо мен първа питат, искам второ, ако той каже не ... шега разбира се....

просто се чудех дали съм чула правилно съгласнА ли сте или питаха него, после веднага реших - дамите са витаги с предимство и без да му мисля, не много високо казах твърдото и решително ДА;

И ГО ПОГЛЕДНАХ;

ПОСЛЕ И ТОЙ КАЗА ДА;

хайде да слагаме тез халки, че нямам търпение... и първо той на мен, подавам аз ръка и направо щях да умра от срам, треперех като листенце при вятърна буря ...сложи той, после аз на него;

той беше супер притеснен, аз го успокоявам;


после пак нещо ни говориха и ни викнаха за подписите ... подписах аз,

и той, а аз стоя до него и с вдигнат вече крак само чакам, той подписа, остави химикала и ... ме погледна, аз лекичко го бях настъпала и го гледах с ехидна усмивка;

а той от притеснение забравил милия;

после поздравихме родителите, пихме от чашите - не ги кръстосахме, но гонаправихме супер спонтанно и се цункахме;

а след каот си казахме да и обявиха брака, той ми вдигна воала и ме цунка и .... в този миг ните чувах, нито виждах;

после разчупихме питат и ... аз така я хванах - почти цялата и съответно отчупих по-голямото парче;

но той ми спори де... по-късно и брат му му каза, че аз съм заграбила повече;

.................
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: септември 01, 2008, 17:32:30 »

снимки - ще пусна една две любителски, още нямам други;

после всички ни поздравяват и разбрах, че повечето гости са дошли в гражданското и много се зарадвах;

всички седнаха, беше много добре, точно това много ми хареса;

после ние се върнахме в залата и ни направиха снимки на пианото;

после и на площад съединение;

и тръгнахме;

пристигнахме пред църквата, снимаха ни в стария град - фотосесийка и после пред църквата;

влезнахме и в църквата;

там ми стана адски топло, започнах да се потя, вир вода; ужас;

притесних се как ще съм на снимките, а един приятел помислил, че ще припадна;

венча ни попа, не ни мота много, бързо мина;

но при едно от пристъпванията напред кумата ми настъпа роклята и усетих, че връзките се развързаха и в миг изпитах поредният ужас ... вече се виждах гола насред църквата; е, не стана, но после кака - тя бе едната шаферка, ме позавърза;

излезнахме, биха камбаните, снимахме се, после по стълбите надолу, по колите и към ресторанта;

снимаха ни на мостчето и още тогава изпаднах в бяс и ужас, кръвта ми се вдигна до над косите, щях да гракна с пълно гърло .... тия ....да не казвам какви от ресторанта, на мятото на масите ми - пуснали външни, ужас, едната ми маса изкарана изпод навеса и сложена точно там, където трябваше да извиваме хората, на дансинга;

направо ми идваше да хвана един чук и да им размажа тъпите и прости глави; такива .... не съм и мислела, че може да има;

бях им направила схема слънце, повтаряхме го сто пъти, а те все ми викат тука не може, там не може, като питам защо .... няма отговор;

хубав ресторант, но един съвет към бъдещите пловдивски булки - не си правете там сватбите, наистина са много зле; не можело тортата да я докарат по-рано от 17.30, но алкохолът, още отпетък вечер да бъдел там; после ще ви разкажа как ми прецаха украсата по масите тия ....

имахме wellcome drink и вместо на широкото, сбутали ни до кладенеца на тясното, направо при масата на родителите, а на широкото - седнал шефът на р-нта и гледа лошо, вместо да се радва, че в тоя мъртъв сезон, когато заведението му е празно ние му плащаме цената, която е поискал;

минаха гостите, поздравиха ни, снимахме се с всички, поднесоха подаръците и се настаниха;

после почна програмата;

беше страшно, агентката беше украсила невероятно, просто .... страхотно красиво беше;

но вие сами ще се убедите, като пусна снимките;

.............
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: септември 01, 2008, 17:50:01 »

имахме водеща, започна посрещането, аз мояга чаша така я засилих, че малки стъкълца чак хвръкнаха обратно нагоре;

ритнах менчето и седнахме - точно за ок. 1 - 2 мин., после първи танц, имахме римски свещи, беше страхотно, наистина, много красиво се получи;

после поканиха и кумовете, после и родителите и сестра ми с приятелят й;

после аз имах символично прощален танц с татко после танци - хора, аз направо си умрях на смях, викам на водещата - какви хора, булката и едно не знае....

на шега разбира се, не съм седнала цяла нощ;

играх яко хора, танцувахме и после дойде ред на програмата, всичкиси седнахме, ние поотпочинахме, а гостите, които не очакваха, ахнаха от комбинацията фолклор с вариете;

просто тези момичета и момчета направиха страхотно шоу;

а ние отпочинахме малко;

хората пийнаха и хапнаха;

после ... пак танци - манци;

по едно време усетих адска болка в дясното стъпало, бях на 10 см. тънък ток, но ме болеше само 1 крак,

свалих обувките и видях, че подплънките, които сложихме с една приятелка на възглавничките са различно поставени, съответно - едната наобратно и от това ми стана ужасен мазол;

после се обух пак и си продължих с обувките, макар че потанцувах и босичка;

после букета и жартиера, свалихме го не на джо кокър, а на мадона;

после тортата, после танци-манци и после ... свършииииии

платихме си, а тези сервитьорите от р-нта си изпросиха и по 30лв. бакшиш за взеки от тях, ядосах се ужасно, защото освен, че спестиха ок. 40% от тортата, ние им дадхоме алкохол да се почерпят и щяхме да им оставим бакшиш и без да си го просят, но както и да е;

трябваше да разрежем тортата в градината на тревата, но се изпокарахме, забавихме се, викам, ае, гледайте си работата, нищо няма да ви дам накрая, и 1 лв.; те склониха, но аз вече се бях ядосала, махнах с ръка и викам айде - ми те вече я бяха сложили посредата, на дансинга;

в суматохата, водещата не обяви зарята, после забрави за 1 игра, която трябваше за направим с тортата;

ма то.... с тия идиоти от р-нта....

както и да е де;

аз бях казала но повечето гости горе долу каква е програмата и най-вече за зарята бях казала;


после реших повече да не показвам, че се ядосвам, защото така притеснявам и водещата, и младоженецът и най-вече си развалям собствения празник;

към 12.30 повечето гости си бяха отишли, по-възрастните да си почиват, а по-младите в брилянтин, защото имах резервация и им бях казала да заповядат там, когато поискат след 22.30ч.

и какво сега, не само ядовете в р-нта, ами и тоя управител на брилянтин ... пуснал ми половината маси на свободна консумация, защото отишли само 10 човека;

тоя направо ми идваше да го убия вече;

неми пускат хората на входа - било пълно;

а за се разправям с плащане и пр.

навря ми гостите, които бяха над 40 човека на място за 20...

така, вместо хората да имат място и да пият мнго, пийнаха по едно и си тръгнаха, съвсем нормално, аз исках направо да се обърна и да си тръгна;

както и да е;

вместо да спечели от тези хора ок. 1000лв., остана само с 400лв.

а аз си ги знам и съм убедена, че ако имаше изобщо как да останат, щяха да изпият мноооого повече;

ми да е жив и здрав;

това заведение за мен си остава със супер тъпа политика;

защото има маси, които си остават празни цялата вечер, но не им ги пускат на свободна;

иначе, наистина беше един прекрасен ден и това, че си спомням всички тези тъпотий съвсем не означава, че съм си развалила празника
..............
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: септември 01, 2008, 17:53:57 »

сестра ми, родителите ми, моята приятелка Криси - просто .... ако не бяха те .... тогава щеше да е истински кошмар;


но пък, няма как всичко да е идеално;

гостите много са харесали сватбата, не са обърнали вниманиена всички тези подробности;

беше невероятно;

тук искам да изкажа мнение:

р-нт острова, може да е хубав р-нт, но собственикът не знае как да се държи и само проваля празниците на хората;

в никакъв случай не го препоръчвам!!!!!!!

агентката - просто the best!!!!!!

и само да кажа, че имах 3 шаферки, но Криската се справи сама за 10 шаферки;

тук изключвам сестра ми, защото тя нямаше как и това, което Криси свърши, да го свърши тя!!!

Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: септември 01, 2008, 18:42:36 »

сложих 1 снимка в галерията
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #164 -: септември 01, 2008, 18:52:10 »

Страхотен разказ и това което виждам на снимката също е страхотно  - мн сте готини.... give_rose
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines