Сватба за месец ?!?

(1/4) > >>

Addri:
 Снощи ей така след дълга дискусия решихме да се оженимм... но проблемът е, че лятото свършва, а аз не си се представям зъзнеща с палто върху роклята затова искаме да ускорим нещата, така че да успеем до 14 септември.
 Лошото е, че и двамата си нямаме ни най-малка идея от къде да започнем и изобщо възможно ли е да се направи истинска и хубава сватба за толкова кратко време, а и до известна степен с ограничен бюджет ( 5000-6000лв. и около 60-70 гости)
 Кажете вие за колко време се справихте с организацията. Дайте идеи как да задвижим нещата достатъчно бързо и какво изобщо трябва да правим  :girl_impossible:

Tеди:
Според мен е възможно  *THUMBS*
Ние решихме че ще се оженим края на октомври 2005 , и на 7.01.2006 го направихме , и то горе долу с бюджет като вашия , гостите бяха 80 на брой.
Мога да кажа , че нищо не е липсвало , сватбата беше чудна , за мен си , ако искаш разгледай албума и ще видиш :)
Започни оттам , че се обади в Гражданското за да видиш за кога има свободни дати за ритуал , запиши датата , след това намери черква , и там свърши същото , продължи със списък с гостите , покани , тоалет за теб и младоженека , халки , ресторант , и т.н. и т.н. , като влезеш във вихрушката и едно по едно си следва от само себе си , форумчето ще ти е много полезно  *THUMBS*

svetli:
Ние още от миналата година сме решили кога ще е сватбата, но все още нищо не сме направили по организацията по една или друга причина. Все пак си мисля, че ще успеем. Братовчедка ми си спретна супер сватба за 2 седмици, така че няма проблеми, стига да има ресторант и час за гражданското. Другото са подробности. Успех!!!

vanessa:
Ако няма часове в гражданското може да подпишете през седмицата.
Ние решихме за сватбата началото на юли,поразпитахме за ресторант,уточнихме датата и капарирахме ресторанта /това в рамките на десетина дни/.Бяхме си решили ,че подписването ще е преди сватбата ,а в деня на тържеството ще е венчавката.Смело мога да кажа ,че ще се справите.Нашата дата беше 30.09.2007,а подписахме на 15.09.2007г.Успех!  @}->-- @}->-- @}->--А за кой град става въпрос?

Addri:
Градът е София.
 Ние също мислим да подпишем през седмицата. Може да е и месец преди църковния брак. За мен гражданското е просто една бюрократична формалност и сме планували да отидем само четиримата с кумовете издокарани по дънки, да приключим за половин час и да ходим някъде за по биричка :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница