Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 16:03:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 4 част  (Прочетена 158023 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: ноември 07, 2008, 09:30:55 »

В магазин Джъмбо на бул.България има такива най-различни формички
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #376 -: ноември 07, 2008, 21:40:45 »

От Джъмбо не си купувайте фолмастри или печати...обикновен оса изсъхнали..знам от опит покрай подаръци на дъщеря ми. Явно от климатичните им системи ли съхнат незнам. По обикновените книжарници ще има. Може и Orange в София, а за другите гредове по по-големите книжарници.
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: ноември 08, 2008, 11:22:22 »

Можеш да си поръчаш печат. Струва около 10 лв. Там където правят обикновените печати правят и лични печати.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: ноември 08, 2008, 18:49:47 »

Едно въпросче??? Снощи пробвах да надписвам панделките за подаръчетата за гостите със златна химикалка, която е с гел, но много трудно става, панделката се криви, буквите не стават много прави? Помощ sad
Активен
DJ - Ivo
Ентусиаст
**
Публикации: 59


« Отговор #379 -: ноември 08, 2008, 20:11:49 »

Ле ле ее... ами сега  cray
Лепиш на бюрото си двойнозалепващо тиксо и отгоре лепиш панделката.После пишеш  и отлепваш панделката. Само гледай да не ти продадът двойнозалепваща лепенка.Тя е по-скъпа и по-дебела.
Айде успех. good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: ноември 09, 2008, 21:35:12 »

Благодаря DJ_Ivo, става перфектно Bravo
Активен
Zaiko
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: ноември 10, 2008, 12:46:50 »

Здравейте, четох четох четох, накрая очите ме заболяха и се престрашавам да питам ...
Искам да предопредя имам много въпроси Wink

Приятелят ми ми предложи да се оженим и аз приех Wink и сега съм в диво търсене на разни работи за подготовка около сватбата.
Искам да ви попитам от къде си купихте бонбонките "Детска радост" (в София) , защото аз гледах по Билла, Фантастико, всички такива големи магазини, които има около нас , но нищо.
И тюла, в който се завиват? Онзи на точиците е много хубав smile
Реших сама да си правя поканите , по-късно ще пусна как изглеждат като ги завърша напълно smile

А шампанското , украсеното? Какво трябва да е? Махате ли му етикетите? Може ли да си сложа мой етикет , който аз съм си правила ?

Май съм много неориентирана, затова спирам , после пак smile хахаха
« Последна редакция: ноември 10, 2008, 13:49:09 от Zaiko » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: ноември 10, 2008, 20:52:25 »

Здравей Zaiko, и добре дошла! give_rose
Аз също търся бонбонки Детска радост и даже мислех да пиша днес във форума, може би по някой малки и мизерни магазинчета! Другите биха се разтопили и не са подходящи, но лошото е че в София нещо липсват.

По отношение на тюла и другите украси за късметчетата аз си купих тюл от Илиенци, като се влезне там и тръгнеш направо от Лявата страна някъде на 150 м от входа има две последователни магазинчета, в които продават такива неща. Един топ тюл който е 10 м. струваше 8 лв. Аз съм решила нашата сватба да е в бяло и златно и съответно от там пак си купих готови украси за късметчетата като цветенца, спиралки, перлички, с които те могат да се декорират. Има и сърчица малки червени 100 бр. за 2 лв, както и такива готови тюлчета, които с две връзчици само ги дръпваш и те стават на късметче 100 бр. за 18 лв, перличките като букетче бяха 60 бр. за 5 лв, има всякакви подаръчета, неукрасени и украсени, а цените са 100 пъти по-ниски от другаде, всякакви панделки топчето по 1 лв при повече правят отстъпки.

А така търсената гъба с вакуум за колата за естествени цветя я купих от пазара Д.Петков беше 8 лв.

Разбира се, че можеш сама да направиш етикета. Маха се много лесно в топла вода и остават никакви следи от старите.

Надявам се да съм била полезна  good ако има друго ако можем ще помагаме  girl_wink
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: ноември 10, 2008, 23:36:34 »

Привет Zaiko!  welcome-2

Може да правиш каквото ти душа реши стига да ти харесва  smile Махай, слагай етикети и всичко друго  good

Аз попаднах на едно интересно предложение за тейбълка и бързам да го споделя


* dekotipp-ostern.jpg (50.59 KB, 476x350 - видяно 233 пъти.)
Активен
Zaiko
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: ноември 11, 2008, 14:08:02 »

Здравейте,

благодаря за обяснението, може би ще се разходя до Илиенци изглежда има интересни неща ...

Аз вчера обикалях София (по работа и задачки) и намерих бонбонки "Детска СЛАДОСТ" явно нямат право да използват името от едно време , но съм доволна. Купих си 5 пакетчета мисля че ще ми стигнат и бързам да споделя къде ги намерих, за да си купите и вие ако имате желание.

Бонбонките намерих на Пиротска (ПОД КОЛОНИТЕ) съвсем близо до спирката на трамваите има нещо като вход за безистен има сергия само за бонбони и там има. Пакетче е 0,40лв и са доста бонбонки.

Тюл също си намерих там ... аз също съм решила сватбата да има златни мотиви и си купих тлю 1м-5,50 той е бял със златен брукат по него... имаше много различни видове ... Тюла намерих в магазин на Хр Ботев и така smile сега се заемам с късметчетата. после ще снимам и ще покажа ... което ми напомня че обещах да покажа поканите. Предварително се извинявам за лошото качество на снимките но са от телефона  - не мога да си намеря фототоооо ....
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: ноември 11, 2008, 15:26:16 »

Zaiko поканите са страхотни  Bravo Само за инфо има цяла тема за поканите и е добре там да ги пуснеш  smile Ще се радвам да дадеш снимка и от вътре  danceg

Браво пак  Bravo Bravo Bravo
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: ноември 11, 2008, 15:35:12 »

къде на Пиротска има колони????
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: ноември 11, 2008, 15:42:38 »

Браво за поканите! На мен най-много ми хареса тази с тъмночервената панделка. Чакаме късметите!
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #388 -: ноември 11, 2008, 16:18:13 »

Искам да поздравя хората като Zaiko, които влагат нещо от себе си в подготовката. Мисля, че с бялата и тъмната панделка са удачни поканите, оранжевата се слива много. Успех.

И момичета моля ви не пренебрегвайте българските обичаи и си направете късметчетата да имат всички елементи....бонбони..парички и жито. Да не си ги направите само с бадеми като чуждите. Красиви са да, но все пак сме българи нали.
« Последна редакция: ноември 11, 2008, 16:20:06 от iolly_ » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #389 -: ноември 11, 2008, 16:34:44 »

Ух, още една носталгично-патриотична булка като мен - и аз много държах на паричката и на житото вътре. Ама смотлите от агенцията вместо "Детска радост" ми бяха сложили бадемови дражета (и то не истински, а някакви турчуля). Затова на брата за сватбата аз ги направих лично и станаха по-хубави от моите. Само дет им сложих ориз вместо жито, че неговата сватба стана толкова набързо (за три дни ако ви е възможно да повярвате в това), че нямах време дори да сляза до магазина да купя жито  pardon
За моята сватба (а и на брат ми бях направила същото де) имахме и двете - и българските тюлени парашутчета, и чужбинските захаросани бадеми (все пак се изпоженихме за католици и двамата, а стана хубаво смесване на културните детайли).

Спешно трябва да изляза, тъй като вече написах точи пост ви го поствам, а снимките ще ви ги кача като се върна  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines