Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:41:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на vanyusha - 27.07.2008  (Прочетена 21267 пъти)
 
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 30, 2008, 16:36:57 »

Vanyushka, честита рокля! Страхотна е! На мен страшно ми допадат такива модели, а на теб ти стои супер! А за шлейфа, защо не провериш при някой шивач вариант да се закача след церемонията. Знам че има варианти на шлейф който се откача след церемонията или после да се прикачи по някакъв начин за роклята за да не го мислиш много... good
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 30, 2008, 16:47:31 »

браво ванюша много е красива роклята приказна , много ми допада силуета и стои прекрасно  Bravo
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 30, 2008, 17:24:04 »

vanyusha, много е хубава!!! И ти стои страхотно, поздравления!  Bravo
Шлейфът ще трябва да си го прибереш за ресторанта - в магазина, от който си купи роклята трябва да ти го приспособят - обади им се.
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 30, 2008, 20:57:33 »

Много ви благодаря, милички  smile smile Тооолкова се радвам, че ви харесва  yahoo
 Аз съм доста капризна на тема дрехи, да не говорим за булченската рокля...но сега, колкото повече гледам снимките, толкова повече ми харесва. Добре че я оставих в Пазарджик (от там ще ме взимат), защото сигурно щях да я обличам всеки ден. Иначе шлейфа ще го прибера след церемонията, но още се чудя дали наван или навътре. И в двата случая ще си личи...незнам . ellie_bellie, едвали ще ходя пак до магазина в Асеновград, от който взех роклята, мисля сама да го реша този проблем. Макар че нямам идея с какво точно да го закача...
А подготовката при мен върви бавно...за сега сме отметнали най-важните неща - църкавата, ритуалния дом и ресторанта. Собствениците на Малък Бунарджик са близки роднини на бащата на  милото и там ще разполагаме с пълна свобода за менюто и всичко останало, така че съм спокойна. Бъдещия ми девер пък има фирма за украса за сватби и други тържества и от самото начало ни е казал, че това е негова грижа. Включително и заря (фойерверки) ще има.  Ди -джея и фотографа са пакет, запазени са вече. Видях снимки от предишни сватби на този фотограф - уникални са. Ние не искахме видео, но на наште едни много добри приятели са фотографи и снимат от много години по сватби. Аз изрично казах, че искам на сватбата ми да са само гости и да не снимат, но те са решили да ни направят и филмче.
Какво още - поръчахме и халките - ще ви покажа снимки от сайта, защото не са готови още.
И подаръците за гостите ще пристигнат, надявам се до две седмици (целувки ellie_bellie) - и на тях снимки от сайта..
А забравих за младоженеца - и той вече си има костюм (черен, изчистен, класически) и риза (бяла). Остава вратовръзката, която ще е червена и по никакъв начин неговата крайна визия няма да се връзва с моята, но какво да го правя, като от самото начало си искаше да е така облечен...
 И така остават всички дребни неща (обувки, бельо, воал, чаши, шампанско, торта.......), за който съм сигурна че ще забравя нещо crazy
Ей сега качвам и другите снимки...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 30, 2008, 21:00:47 »

първо да ти честитя темичката,

а за роклята - наистина страхотно ти стои

шлейфът се закача, само трябва да ти пришият там една джаджа за тази цел

успех с подготовката
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 30, 2008, 21:03:55 »

да, така е, Ванюшка, поразпитай някоя шивачка в Пазарджик да ти го направи - те са едни панделки, които се връзват, може и с копчета, предполагам, че всяка би могла да го направи. Ако нямаш в Пазарджик шивачка, свиркай насам, леля ми живее там и си шие много неща.  give_rose
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 30, 2008, 21:08:45 »

Ето това са халките, но от жълто залто. Аз много харесвам класическия вариант, но ми е малко постен и с тези диагонали мисля,че се получи добре. Малко са широки, а аз (и Любо също) не си падаме много по бижутата, но се надявам да са удобни smile


* Clipboard03.jpg (14.96 KB, 344x286 - видяно 2600 пъти.)
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 30, 2008, 21:16:39 »

Ами за майка ми шиенето е нещо като хоби, макар че от толкова години си прави дрехи за нея и за всички останали около нея, че ако ме питате направо е профисионалистка. Така че мисля да и се доверя - въпроса е да измислим дали ще има нещо като брошка, ако е отвън  crazy nea или...незнам, ще помисля за това - има време още  smile
 Ето това са ми подаръчетата за гостите и много, много си ги харесвам (бели кофички няма да има)


* KA14005-M.jpg (41.07 KB, 300x240 - видяно 2606 пъти.)
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 30, 2008, 22:48:20 »

подаръчетата са ти много хубави................харесвам по различните неща Bravo
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 01, 2008, 09:27:35 »

Подаръчетата са супер good
А за роклята - аз моя шлейф ще го прибирам на вътре с копче (всъщност 2 копчета) - и да личи си, че има шлейф, но е много хубава така роклята. Не се притеснявай!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 01, 2008, 16:08:20 »

Честита тема и от мен! Нещата, които си показала са страхотни! Много е хубава роклята ти, а на теб ти стои още по-добре!!! И кофичките са страхотно интересен подарък!!!Браво на вас!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 01, 2008, 16:33:07 »

Честита темичка, Vanyusha!
Роклята е прелестна, много е нежна!  Bravo 
А и ти стои страхотно! give_rose
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 06, 2008, 08:59:58 »

Честита темичка най напред и бързам да кажа че роклята е направо върхааааааааааааааа  yahoo yahoo както и всичко останало  Bravo за избора и успех със сватбените сандалки Good luck
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 16, 2008, 21:16:42 »

Благодаря ви, сладурки  give_rose Радвам се, че ви харесва роклята  smile Днес си купихме и ритуалните чаши. Ето малко снимки, но на живо наистина изглеждат много по-добре. За подписването са сребърен вариант..


* IMG_0413.jpg (56.95 KB, 600x800 - видяно 379 пъти.)
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 16, 2008, 21:18:00 »

Имат обща стойка, а самата чаша е без столче


* IMG_0406.jpg (70.48 KB, 600x800 - видяно 437 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines