Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 18:23:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ellie_bellie 27.07.2008  (Прочетена 83751 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 01, 2008, 22:41:07 »

kopche, Vanilly и двете Елита - мерси много сладурани!
KlaraFina , ще посрещаме гостите с шампанско на влизане в ресторанта и там ще получаваме  *db*поздравленията pleasantry - всички, които са попитали, са предупредени да са в паричен вид. И там някъде (като отида да огледам ресторанта, ще реша), ще има маса, на която ще сложа кутия за пликовете, книгата за гости и незнам още какво (примерно цветя за украса). Предполагам, че всичко ще ни се дава с ръцете и ние ще си ги пускаме в кутията. Не мога да си го представя много точно.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #61 -: юли 01, 2008, 22:47:56 »

Дребните подробности винаги ни убягват, а и нещата понякога се случват не както сме очаквали ... Важното е да няма големи гафове  Wink
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 03, 2008, 17:09:30 »

По последен доклад - пристигнаха приборите за тортата - одобрени са от ОТК (мъжа ми crazy), чашите обаче, които са в комплект с тях ще бъдат върнати, защото не са хубави. На Мони не му харесват, на мен също, макар че бих си затворила очите, но наистина са груби и не си заслужават. Единственото, което им е хубаво, е че се връзваха с приборите, но.... И сега ще търсим кристални изчистени чаши като се приберем в Пловдив.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 03, 2008, 20:24:34 »

ето на какво се натакнах,мисля,че може да ти е от полза:)

http://www.thingsremembered.com/webapp/wcs/stores/servlet/Listing_10001_9951_1022_1022__3008?int=flutes_txt&position=lnavwed&fcref=gglp&kw=wedding_glasses
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 03, 2008, 20:46:57 »

Еличка, Ани беше писала в темата за чашите за някакъв много хубав магазин за чаши в Пловдив. Тя си е купила чашите от там и въпреки че не е показала снимки, сигурна съм че са много хубави и изчистени, което май търсиш и ти  give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 03, 2008, 20:53:53 »

Мира, мерси много. Гледали сме ги тези, дори и на живо- простеят ми. Какво да ти кажа, и двамата сме доста капризни и трудно ни се угажда.
Елинце, да разбрах за Анито и задължително ще го проверя този магазин.
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 03, 2008, 21:45:00 »

Ели, аз да ти кажа - чашите са ти много хубави.... и аз си търся нещо подобно. А колкото до "дзън" на наздравицата, едва ли някой ще го чуе.....но вие си знаете най-добре, все пак го правите най-вече за себе си  smile Иначе на снимката изглеждат страхотно good
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 07, 2008, 18:32:16 »

ellie_bellie виждам че и ти напредваш вече с подготовката-браво на тебе Bravo
Да продължаваш да ни държиш в течение  girl_wink А чашите ти и на мен много ми харесаха-надявам се и ние да си намериме нещо подходящо smile
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 08, 2008, 09:17:34 »

Привет и от мен- то не останало и след 2 седмици си в БГ smile Чашите и приборите са супер на снимка.  За роклята няма да коментирам че е божествена- само чакам с нетърпение да те видя  girl_wink

Аз четох четох и никъде не видях нищо са тортата ви ? Да те подсетя да питаш ресторанта в който ще сте дали има къде да я съхраняват че в нашия се оказа че няма. Добре че ги питахме навреме... Предупредиха ни това да го кажем на сладкарите дето ще я правят та да слагат материали дето издържат по- дълго на топло...
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 08, 2008, 10:04:31 »

Мила аз забягвам утре вече и искам от сега да ти пожелая една страхотна сватба give_rose give_rose give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 08, 2008, 16:40:19 »

Елинце, къде си сладурка? Загуби се нещо  sad Никаква не си писала тези дни. Хайде осветли ни какво става с подготовката.  give_rose
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #71 -: юли 08, 2008, 18:26:16 »

Ели ами то не останало shok Я казнай докъде я докара че аз малко се позагубих от хоризонта!!!!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 08, 2008, 19:37:49 »

Сладурани, ужасно съм заета, нямам никакво време, налегнали са ме изпитите и ще ми се изпили мозъка докато замина за България.  shok... и затова нямам време да пиша във форума. Само докато пия кафето сутрин или наобяд надничам.  pardon
maj4eto, мерси много миличка  give_rose

krasunkata, и на тебе благодаря за милите думи. За тортата - ще ни я правят в ресторанта и не се притеснявам за нея, защото те си поемат цялата грижа по това кога ще я направят и къде ще я държат. Ние само трябва да я изберем и това ще направим още първия ден след като пристигнем.

Друго нищо интересно няма, чакам свекърва ми да ми прати списък с имената на гостите, за да направим тейбъл картички. Мисля да купя по-твърди листове, подобни на картон и да ги напечатам. Мони в офиса имат гилотина за рязане на хартия и така ще ми е най-лесно. Иначе не мога да измисля как поотделно да ги печатам.  blush (приемам идеи ако имате)

Мерси на всички за вниманието ви, много сте милички  give_rose
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 08, 2008, 21:16:38 »

Всичко е страхотно около сватбата ти.  Wink За тейбълките - и аз ще печатя на формат А4 имената и после с малко изрязване ще стане. И да решиш да ги принтираш всяко едно - пак е огромна играчка - слагаш в принтера готовият размер хартия и задаваш размерите й преди да принтираш. Но щом имаш гилотина под ръка, твоят замисъл си е чудесен NO Аз пауса за поканите (както и картона и снимката) рязах с линия и макетно ножче crazy Няма после такава болка в дясното рамо и то най-вече от натискането angry
Стискам палци за изпитите, голямо напрежение си е, но после идва и голямо облекчение yahoo
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #74 -: юли 11, 2008, 01:16:27 »

Ели, ти докъде стигна, не останало много  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines