Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:29:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ellie_bellie 27.07.2008  (Прочетена 83710 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 28, 2008, 01:09:46 »

хаха, сладурани, така ме разсмяхте.
Ами аз винаги съм знаела, че роклята ще се носи като ръчен багаж, същото най-вероятно ще стане и с облеклото на младоженеца. Както казва marchela, те си имат специален гардероб в началото на кабината и държат такива неща там, също и картини съм виждала там да слагат. Мира, не се шашкай, те като чуят, че си булка и  yahoo
Моята рокля си има един бял калъф с цип, не се вижда нищо, поне съм спокойна, че Мони няма да я види докато пътуваме.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 28, 2008, 01:40:52 »

Радвам се,че сме те развеселили:)Аз пък се поуспокоих:)Аз моята ще я взема в началото на август,и тогаа ще разбера в какво ще бъде,когато я пробвах беще в прозрачен цвят,но дори и при мен да е така,аз ще се прибера няколко дни по-рано от съпруга си,така че ниама да е проблем. Благодаря за подкрепата:)
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 28, 2008, 22:33:32 »

Младоженецът вече е облечен и изглежда божестено!!!  yahoo
За отрицателно време харесахме костюм - от много фина вълна, цветът е много тъмно синьо, почти чернее и има райе, което е едро и едва забележимо, ризата е бяла, а вратовръзката е с цвета на моята рокля. Костюмът е на Валентино и беше намален на 50% и ние имахме още едно намаление от 10% да ползваме, с което като тегля чертата, общата сума на костюма, ризата и вратовръзката излезе колкото моята рокля, було и обувки - наравно сме  ROFL
Ще го снимам като го вземем след 2 седмици, защото го оставихме на корекции.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #48 -: юни 28, 2008, 22:41:32 »

Честито младоженец  girl_haha

Вратовръзката какъв цвят е (питам щото и за роклята не съм в течение де) ? Щом е Валентино, предполагам, че кройката му е супер  good

Това си е облекчение де, да знаеш, че е готов - една грижа по-малко  Bravo Bravo
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 28, 2008, 23:00:03 »

Роклята е диамантено бяло (май най-точно е мръсно бяло). Сложих снимка на ризата и вратовръзката в галерията. За кройката - нямам какво да кажа, просто му заспа. Но той си е доста стандартен и още от вратата му оцелват номера, всичко му стои като на манекен  girl_impossible

А, и също така ми пристигнаха камбанките за тейбъл картичките и са направооо  heart, много по-красиви, отколкото на снимката и звънят страхотно!!!
Пристигна и книгата за гости, но не съм много впечатлена и ще търся нещо по-хубаво. Ако не намеря, тя ще остане, Мони я хареса, ама аз  crazy

« Последна редакция: юни 28, 2008, 23:41:18 от ellie_bellie » Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 30, 2008, 18:02:06 »

Мале мила ти много си била напреднала вече с подготовката Bravo
Хайде цъкай нещицата и показвай smile
А книгата защо не ти харесва,не можеш ли ти да я поукрасиш малко pleasantry
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 30, 2008, 18:16:22 »

maj4eto, всичко е в галерията.
Ами напреднала съм, защото няма за кога, искам всичко да ми е готово преди да тръгна, защото в момента в който пристигна в България имам доста търчане и програмата ми ще е запълнена по часове.
Трябва междувременно на правим и кръщене на Мони  pardon
Книгата за гости - няма какво да я украсявам, тя е украсена достатъчно, но как да ти обясна, прилича ми на възглавница  crazy, предната корица е отвътре с малко дунапрен май, за да я направи по-бухнала, хаха, отвътре като отвориш си личи лепилото, където е залепян плата за картона, абе направена е с две леви ръце, ако питаш мен. Затова друга ще търся. А мен с майсторенето не ме бива, нямам и време и готова ще трябва да е.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 30, 2008, 20:52:30 »

мила,

честита темичка и от мен, малко позакъсняла .... но сега разбирам, че почти всяка булка си има темичка ....

успех с подготовката  good
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 30, 2008, 21:56:59 »

Браво, Ели, вие сте готови май със почти всичко smile Тези неща, които ви остават така или иначе се правят в последната седмица. Само за тортата незнам дали ще е достатъчно времето. Аз мисля да отида до Пловдив да я поръчам моята две седмици по-рано. Още нямям идея от къде, но ще търся място където правят по снимка, така че ако си си избрала нещо - свиркай smile Също мога да помогна с гримьор и фризьор, ако нямаш нещо в предвид smile smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 30, 2008, 22:10:33 »

vanyusha, благодаря ти много!
За тортата - ще я поръчваме от Санкт Петербург, тя ни е включена в куверта. Правим сметка на 21 юли да ходим до ресторанта да изберем меню и торта, да огледаме залата, да решим какво къде ще украсяваме и да се разбираме с управителката.

За фризьор и гримьор, като цяло събирам информация и не ми е излишна. Моята кума вече е в Пловдив и работи по въпроса, но все пак да има резервен вариант не е лошо - поне да знам момичетата от кой са доволни.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #55 -: юни 30, 2008, 22:51:38 »

Браво, ели - май се движиш по график  Bravo Сега се сещам, че не сме купили книга за гости! Трябва да огледаме в София, но от къде бихме могли да си купим? Иначе роклята, ако е в подходящ калъф, няма проблем за пренасяне в самолет, не знам някой да има сърце да ви върне с такова ценно (и безопасно) нещо  tease Аз моята рокля я пренесох в обикновен калъф за костюм, прегъната на две (не е обемиста), сега и на младоженеца костюма ще пренасяме, гледам редовно в самолетите има пътници, които пренасят костюми в калъфи ...
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 01, 2008, 15:51:00 »

Честита темичка и от мен! Много са хубави нещата ти!!! На мен най-на сърце са ми камбанките! А както казваш с аи по-хубави!!Хайде ще продължавам да следя всичко с интерес!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 01, 2008, 16:10:00 »

Ели честита темичка !!! всичи неща в галерията са много красиви !!!!! smile
пожелавам безпроблемна подготовка за една приказна сватба !!!! smile
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 01, 2008, 16:16:14 »

Всичи неща в галерията са много красиви!!!!!  give_rose
Особено чашите! Bravo
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #59 -: юли 01, 2008, 21:31:03 »

ellie_bellie, как ще процедирате с подаръците/пликчетата на сватбата? Вие ли ще си ги приемате при наздравицата или ще има маса?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines