Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 07:25:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Danitkaaa 27.07.2008  (Прочетена 42324 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 12, 2008, 17:39:34 »

Danitkaaa, била си много много красива булка! Чакаме разказа  give_rose
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 13, 2008, 12:38:46 »

Разплакахте ме момичета  cray
Толкова сте мили,нямам думи,само едно голямо БЛАГОДАРЯ за думите ви  give_rose
Аз тези седмици се поизгубих,че нали правим ремонт вкъщи и сме на гости на нашите и там нямам достъп до нет-а и така ще бъде до края на месеца,а ми е толкова мъчно за вас ..... cray
Имам снимки да качвам от сватбата,вече професионални,толкова са много и толкова прекрасниии....  Girl_hide
Но сега да започвам и аз с разказите,че съм в едноо клубче ....и много гадно тук  nea,както и да е де ...

   Та за Най-щастливия ден в Живота ми до този момент.....
Питате ме как спах?Е аз не спах,не можах да мигна цяла нощ,само се въртях ли въртях като пумпал,неможех да си намеря място в леглото цяла нощ,незнам защо....от притеснение ли ....или че моя любим го нямаше до мен,както бях свикнала незнам,но не мигнах......
На сутринта "се събудих" и около мен кипеше трескаво приготовление от страна на семейството ми,което можеше да ме побърка  crazy.....не успях да сложа и залък в устата си,все едно едно голямооо топче беше заседнало в гърлото ми и не ми даваше даже да дишам и наистина в този момент разбрах какво е сватбената треска  tease ......И така приготвих си всичко необходимо и се запътих към салона,в който ме чакаха моята добра приятелка фризиорката и гримиорката ми (съжалявам за правописните грешки ама немога да немеря това пусто....знаете кое  blush )
И искам да изкажа благодарности на златните им ръце,които досега не са ме предавали,но този път наистина надминаха себе си  Bravo
След прическата и грима,се запътих към нас със свито коремче,нямах търпение да видя вече своя любим....Дойде и моментът да се облека.....о боже нямам думи да ви опиша как се почуствах,когато се погледнах в целия си блясък пред огледалото  Oh my ... ....Бях,бях....прекрасна и тоооолкооова щастлива,когато баща ми видя милия се разплака.... cray и аз също .....но това е нещо нормално в такива моменти ....
Е както си седях дойде и времето за появата на младоженеца  yahoo едновременно бях толкова щастлива и притеснена дали изглеждам добре,дали всичко е наред,че сърчицето ми щеше да се пръснееее  Scare ,ръцете ми трепереха и ми стана ужасно топло,момичета имах чувството,че нямам почва под краката си.И така след всичката дандания на вратата,той влезе при мен и аз бях толковааа щастлива,едва не се разплаках....приближи се и ми каза "боже колко си хубава,обичам те" cray , само като се сетя и ми се насълзяват очите,не бих заменила този уникален момент за нищо на светааа  twohearts
И след това всичко се завъртя като в приказка....имаше танци пред блока ми,какви хора се виеха на тая жега лелеле,но никой не спираше.....Направихме малко снимки в градинката на Заимов и дойде моментът за влизането в ритуалната зала.....Цял ден си мислех "Ами ако не успея да кажа "ДА" пред всички" , "Ако никой не ме чуе"  crazy ....направо се бях побъркала,ноооо.......
Казах най-силното ДА в живота ми,което отекна в цялата зала ,всички бяха като стреснати,защото аз го извиках,ест. никой не очакваше дори и моя мил съпруг,но след моето да последваха бурни аплодисменти от всички  Bravo ,та да ви кажа неговото бледнеееше много сравнение с моето laugh
« Последна редакция: август 13, 2008, 12:56:25 от Danitkaaa » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 13, 2008, 13:07:56 »

Естествено закъсняхме за църквата,но това май беше нормално .....
И там останахме очаровани от ритуаала,беше наистина много хубав  good ще има и скоро като се приберем вкъщи и снимков материал...
Запътихме се към ресторанта ....и там естествено беше страхотен купон.....малко ме дразнеше DJ-я ни,че май прекаляваше с говоренето,но да ви кажа в цялата тази суматоха,почти не му обърнах голямо внимание....иначе фотографа и видеооператора се справиха перфектно ,БРАВО good
Имаше много танци и абе весела сватба беше .....аз останах без обувчици още на първото хоро и така до края  Wink не седнах цяла вечер,даже идваха при мен родители,роднини,които искаха да ми кажат да не скачам толкова да не танцувам,да почивам,заради бебчо,но аз .....
Но браво на бебка/о  heart не създаде на мама никакви проблеми през целия ден беше много послушна/ен  girl_in_love
И накрая да си призная,вече много се уморих и исках да изгоня всички ..... blum
Но те си тръгнаха без бой,само с малко помощ от DJ-я ,че иначе тез хора никога нямаше да си тръгнат  pardon
Е прибрахме се вкъщи и вместо брачна нощ имаше броене на парички и разопаковане на подаръци  funnytooth ....леле само как звучи,ама честна съм .....така направихме  pleasantry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 13, 2008, 13:12:24 »

Данитка, било е прекрасно, а ти си много красива на сватбения си ден.
Да сте винаги така щастливи  give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 13, 2008, 13:20:29 »



Пожелавам ви спокоен,
попътен вятър в морето наречено семеен живот!
Плувайте винаги ръка за ръка за да стигнете отсрещния бряг
наречен дълбока старост,
който да населите с ваши деца, внуци и правнуци!
Бъдете здрави,
бъдете от Бога благословени и
бъдете безкрайно щастливи -
това ви го пожелавам от сърце!!!
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 13, 2008, 13:21:28 »

Много хубаво изживяване, чакам с нетърпение снимките!!!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 13, 2008, 13:35:42 »

Страхотен разказ!! Чакам и другите снимки с нетърпение! Аз и преди казах, ама и сега да си кажа, страхотна булка си била, най-хубавата бременна, която съм виждала!!!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #112 -: август 13, 2008, 13:54:15 »

Danitkaaa прелестна си  give_rose give_rose give_rose Bravo Bravo Bravo
Много здраве и късмет, много щастие, доверие и обич да ви съпътстват занапред, много смях и детски глъч и още хиляди подобни радостни моменти в общия път...
Чакаме снимки, да знаеш....
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #113 -: август 14, 2008, 12:04:53 »

Еххх, колко хубаво звучи  give_rose
Пожелавам ти да запазиш огъня и тръпката от този приказен ден! А скоро да споделяте вашата любов и с мъничето  girl_wink
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 26, 2008, 13:43:04 »

Danitkaaa, приказна си!
Пожелавам ви дълъг и прекрасен семеен живот!
Обичайте се и се подкрепяйте винаги! heart heart heart
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 27, 2008, 06:58:09 »

Честита месечинка!
Пожелавам ви дълъг семеен живот!
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 27, 2008, 08:59:38 »

Красавицеее  give_rose честита Ви месечина....... Обичайте се и бъдете мноо щастливи.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 27, 2008, 09:03:18 »

Честита месечинка и от мен, обичайте се сладурковци и скоро време..... то е ясно всичко да е ок и да си имате едно малкооо мъничееее. Хубав ден, вечер или както си го направите днешния ден.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 27, 2008, 09:06:18 »

БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИЧКИ  blush
Скоро ще се приберем вкъщи и ще пусна най-накрая снимчиците в албума  yahoo
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 27, 2008, 09:44:33 »

Честита месечинка и от мен!  Flower Много любов, разбирателство и пълна къща с дечица!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines