Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 22:25:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fiamaa - 21.06.2008 г.  (Прочетена 43141 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 17, 2008, 22:17:09 »

Радвам се,че всичко около теб и сватбата върви по план.....  Bravo
Аз може да отскокна да те видя в църквата или гражданското ,че каквато съм любопиткаааа  heart (пък и такава хубава булка и щастливаааа не е за изпускане)
Дано да не ми се разсърдишшшш  tease
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 18, 2008, 08:47:04 »

ЕЙ мила браво на теб за самообладанието което имаш с нетурпение ще чакам да покажеш снимчици сигурна съм че ще си страхотна булка give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 18, 2008, 09:03:21 »

Радвам се,че всичко около теб и сватбата върви по план.....  Bravo
Аз може да отскокна да те видя в църквата или гражданското ,че каквато съм любопиткаааа  heart (пък и такава хубава булка и щастливаааа не е за изпускане)
Дано да не ми се разсърдишшшш  tease

ЕЕее ти пък - глупости. Добре си дошла  Wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 18, 2008, 10:20:50 »

fiamaa,аз под секрет да ти издам,че за нашата сватба,на никой не разчитах,защото винаги съм била на този принцип:"око да види,ръка да пипне"така че който може да се справи с всичко сам така е най-добре *THUMBS*така като гледам и ти си като мен,хайде успехчета и дано да няма издънки на сватбеният ден focus
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 18, 2008, 10:33:09 »

ми какво да ти кажа - аз като съм се юрнала от декември месец и съм като диригент pleasantry всичко самичка - а мъжо го пращах да взима всичко, което е готово, за да не се разкарвам аз  diablo ........ та като се почне от най-малкото та до най-голямото  - а аз само питам да ли им харесва и отговорите са ДА и НЕ... tease
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 18, 2008, 12:14:38 »

Fiama мила и аз съм като теб за всичко саама ходя и се оправям само показвам на който не му харесва да си мълчи каквото кажа това,а милото само го питам за мение,а пък и свекито изобщо не се меси само пита за това колко пари да дадем tease tease но аз съм си такава обичам нещета да са "опечени" със време не в последния момент girl_wink но така трябва мила ти как се чувстваш в последните дни какво е усещането give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 18, 2008, 12:20:21 »

Ааа супер съм си  tease само малко ми е напрегнато, че аз свободен ден до събота няма да имам- все съм си на работа  shok, та гледам само как да съчетая нещата  и съм си записала час за маникюр в петък в 8:00 (представяте ли си  angry ) и в 18 педикюр  и след това едно юркане до хотела да занесем нещата - абе в петък ще ееееееее  tease мамси джейс pleasantry
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 18, 2008, 14:39:57 »

Мила Fiamaa, вече и аз нямам търпение да те видя булка! Искам да ти пожелая много красив, усмихнат и щастлив ден на 21.06!!! Сигурна съм, че ще си стархотна булка и всичко ще е префектно приготвено!Бъдете щастливи!
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 18, 2008, 18:50:58 »

охххх fiamaa вече ми се иска да съм на твоето място-сигурно е супер като знаеш че ти остава толкова малко..........нямам търпение да те видя като булка......
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 18, 2008, 22:27:53 »

фиамаа,

и аз да ти пожелая най-слънчевият, най-веселият и едн от най-щастливите ти дни!!!!!!

стискам палци всичко да мине като по вода и все така да ти върви от тук нататък!!!!

ще чакаме снимчици

Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 19, 2008, 09:57:19 »

Сладуркиииииииии  yahoo всички сте много милички

I WOULD LIKE TO THANK YOU

 Dance2
« Последна редакция: юни 19, 2008, 10:00:20 от fiamaa » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 19, 2008, 10:16:27 »

Чакайте да ви се оплача за сватбената торта  diablo. Обажда ми се вчера господинчото, който ще я прави  pleasantry и почва с едни обяснения как това нямало да стане, онова нямало да стане и т.н. и т.н  shok. С милото си харесахме тортичка, която е с рози но с по разперени листа (захаросани) и етажирана, не е на стойки. Господина ми обясни, че тези розички щели да оскъпят тортата много и ако сме искали да им сложи живи цветя - съгласихме се. Вчера ми казва, че розите щели да излязат скъпи -120лв (заявява ми, че едната роза 6лв  Oh my ...) и да оскъпят тортата (направо полудях  beatingdiablo   diablo  diablo  diablo  diablo. Съгласих се за захаросаните, но му казвам, че ги искам бордо, а не ярко червено, а той пак почва с едни велики обяснения.....  angry та така.... и сега не го знам какво ще се получи.... cray

А ето я и тортичкката, само че ние я искахме без тези черните и да има бордо панделки около блатовете  girl_wink


* RedRoseCover.jpg (58.5 KB, 225x314 - видяно 2423 пъти.)
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 19, 2008, 10:23:19 »

тортата е много хубава надявам се да ви я направят така както искате-ще стискам палци good
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 19, 2008, 10:24:40 »

Тортичката е много хубава и изглежда много вкуснаа  blum
Надявам се да я направят такава каквато искаш мила,все пак затова им се плащаа beating
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 19, 2008, 10:30:41 »

Прекрасна торта Bravo Bravo :bravo:Направо нямам думи good good good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines