Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:33:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите!  (Прочетена 228620 пъти)
 
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #60 -: март 23, 2008, 23:38:09 »

Много ви благодаря, roumyana, marchela, ellie_bellie и ronilaz!! Flower
В крайна сметка съчетахме туй-онуй, попреведохме и ето какъв е крайният наш вариант:

We,
(me) and (you)

Would like to cordially invite you to our
wedding on Saturday, the 10th of May 2008.

Share in our joy as we exchange our wedding vows
in ... at ...,
then feel warmly welcome on a celebration dinner
in ... at ...

We will be happy to be together
on this very special day!

RSVP on the 15th of April 2008 at the latest.
Активен
Darikche
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #61 -: март 26, 2008, 09:29:36 »

Момичета, помагайте ми! Купихме си поканите, но не ги напечатахме от фирмата, която внася поканите, защото момичето ни каза в никакъв случай там, все имала после оплаквания от клиентите. Та взехме ги  ние, като поканата е от две части и всъщност текста трябва да е върху отделното листче, което се мушка в джобчето на поканата. Та, оказа се, че това е проблем за напечатването, тъй като на повечето места се печата само формат А4, т.е. преди да бъдат срязани листовете за текста. За това, знае ли някой къде мога да напечатам цветно и хубаво текста върху листа, с формат по - малък от А4 /т.е. формата ми е около 1/3 по - малък от а4/. Дайте добра печатница. Благодаря ви!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 26, 2008, 09:49:18 »

Darikche - в печатница няма да стане - там дори и А4 трудно печатат. Трябва да е на принтер. Какво представляват самите листчета - релефни ли са; имат ли по тях някакви доп.орнаменти (брокат, златен печат и т.н.); ръбовете равни ли са?
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 26, 2008, 16:06:03 »

момичета трябават ми идеи за текст на покана.нещо закачиво и нестандарто.предварително ви благодаря blum good
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #64 -: март 26, 2008, 17:11:19 »

radinka, погледни тук: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,6990.150.html
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 26, 2008, 17:25:46 »

Darikche, както казва Alucinado и аз мисля, че трябва да е на принтер. Нашите покани също бяха на отделни листчета от главната част на поканата и бяха с размер 16 см на 20 см и мъжа ми ги направи на фотошоп, като зададе размера и сложи текстовете и след това ги запази в .bmp формат и ги принтвахме на лазерен принтер. Но си е играчка. Ето как станаха:
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/ellie_bellie/misc/100_4607.JPG.html?action=gallery
« Последна редакция: април 06, 2008, 19:43:08 от gucci » Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #66 -: март 26, 2008, 21:56:04 »

Момичета, помагайте ми! Купихме си поканите, но не ги напечатахме от фирмата, която внася поканите, защото момичето ни каза в никакъв случай там, все имала после оплаквания от клиентите. Та взехме ги  ние, като поканата е от две части и всъщност текста трябва да е върху отделното листче, което се мушка в джобчето на поканата. Та, оказа се, че това е проблем за напечатването, тъй като на повечето места се печата само формат А4, т.е. преди да бъдат срязани листовете за текста. За това, знае ли някой къде мога да напечатам цветно и хубаво текста върху листа, с формат по - малък от А4 /т.е. формата ми е около 1/3 по - малък от а4/. Дайте добра печатница. Благодаря ви!
Ако си от София можеш да провериш на Пиротска, незнам точен адрес,но едно момиче от сватбения магазин на втория етаж на малкия цум ми каза ,че има някаква печатница и ако си купим поканите е най-добре там да отидем. Вземат 0,20 на покана
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #67 -: март 31, 2008, 11:02:11 »

Момичета, бихте ли споделили какви шрифтове сте си избрали за поканите, е поне тези, дето сами са си ги разпечатвали. Аз съм в голям ужас, никой от шрифтове които харесвам не работят на кирелицата. help
Свалили сме няколко стотин шрифта и сага ще сваляме още, та дано все някой стане.
Иска ми се шрифта да е по-ръкописен.
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #68 -: март 31, 2008, 11:52:27 »

KlaraFina тук може да видиш доста шрифтове за покани:

http://www.pokani.com/svatbeni_fonts.htm

Аз се бях спряла на ArtScript, Dekor и ScriptCyr, но като пробвах как ще изглежда целия текст в тези шрифтове най-ми хареса ArtScrypt. Ако не може да ги откриеш, аз също свалях доста шрифтове, може да ти изпратя някой, стига да го имам.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 03, 2008, 12:55:56 »

Благодаря Ви отново за милите думи  give_rose Подействаха ми окуражаващо  chee

gucci идеята за малките слънчогледчета ми допадна, но не мога да намеря тука никакви такива (нито малки нито големи  nea ). Първоначално мислех тази жълтата лента отпред да е на слънчогледи, но понеже пак не успях да намеря и я заамених със сегашната. Затова пък реших върте текста да е напечатан на паус и да има някаква снимчица със слънчогледи, поля, жита или нещо такова. Ще прикача няколко варианта за по голяма нагледност  smile
Много е мило и предложението за помощ за текст  angel  На мен преди време ми беше дошло вдъхновението write и вижте какво сътворих  Speech


Ако някой срещне някой в цъфналата ръж,
и целуне този някой някога веднъж,
никой няма да научи- где, кога, веднъж
някой е целунал някой в цъфналата ръж...
Но ако някой срещне някой в живота си веднъж,
и обича този някой- както земята дъжд,
всеки може да научи- где, кога, веднъж
Тя негова жена ще стане, а Той пък неин мъж...




* sunflower_proba.gif (57.38 KB, 300x269 - видяно 5117 пъти.)
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 04, 2008, 16:39:33 »

някои знае ли колко излизат около 50 покани да ти ги напечатат в някоя печатница? girl_wink
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 04, 2008, 16:42:43 »

някой знае ли колко излизат около 50 покани да ти ги напечатат в някое рекламно студио или печатница?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 04, 2008, 16:51:04 »

Зависи дали само текста ще ти печатат! Нашите ще ги печатаме изцяло и ще ни излезан някъде около 3 лв. бройката без плик! Girl_hide
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 04, 2008, 17:33:57 »

eli_m мисля да е на паус и сама  да си я прикача към картона, но може и да ги печатаме направо върху картона - и аз незнам честно казано  nea . НО все пак ти благодаря за инфото.
Активен
Jojolina
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #74 -: април 04, 2008, 18:03:54 »

Здравей nia81,

до колкото знам 0.45 лв. на покана smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines